Jak kupować ubezpieczenie samochodu Reddit? 7 pomocnych sposobów na zrobienie!

Czy chcesz wiedzieć, jak kupować ubezpieczenie samochodu Reddit? Jest siedem fantastycznych sposobów, które powinieneś rozważyć i poznasz je, czytając dalej ten artykuł.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, oto skuteczny przewodnik, który pozwoli uniknąć pytań i nieporozumień dotyczących ubezpieczenia samochodu. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy nadal masz jakieś wyjaśnienia i pytania. Naprawdę dobrze jest uzyskać poradę będąc ubezpieczonym po raz pierwszy.

Jak kupować ubezpieczenie samochodu Reddit? 7 pomocnych sposobów na zrobienie!

Jest tak wiele rzeczy, które powinieneś wiedzieć na ten temat, więc czytaj dalej ten artykuł. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Sposoby kupowania ubezpieczenia samochodu Reddit

Poniżej wyróżniono rzeczy, o których należy pamiętać przy zakupie ubezpieczenia samochodu.

#1. Najpierw poznaj rodzaje zasięgu

Polisa samochodowa jest powszechnie podzielona na różne rodzaje ubezpieczeń. Zostanie on nakreślony zgodnie z podstawowymi typami. To w jakiś sposób różni się w zależności od firmy. Zależy to od firmy i jej odmian, takich jak definicje lub wyłączenia. Ponadto stany mają różne wymagania i opcje dotyczące zasięgu oraz wymagania minimalne.

Ubezpieczenie od kolizji

Ta polisa obejmuje przypadkowe uszkodzenie samochodu. Wynika to z kolizji z nieruchomym obiektem lub samochodem. Jest to wymagane, jeśli masz kredyt samochodowy. Jeśli nie ma pożyczki, jest to tylko opcjonalne ubezpieczenie.

Niemniej jednak nie jest to warte wydanych pieniędzy, jeśli istnieje już fundusz awaryjny. Tak jest, jeśli ten ostatni fundusz może pokryć nowy samochód po wypadku. Od Ciebie zależy, czy zrezygnujesz z polisy na wypadek kolizji. Zaleca się konsultację w tym zakresie z agentem.

Rzecz o konsultantach polega na tym, że oferty są podzielone dla Ciebie. Poinformują Cię o kosztach utrzymania ubezpieczenia w Twoim pojeździe. W ten sposób możesz najlepiej zdecydować, czy jest to duża pomoc w trudnych chwilach.

Odpowiedzialność za obrażenia ciała

Ten rodzaj jest taki sam jak odpowiedzialność za szkody majątkowe. Obejmuje nie samochód, ale osobę poszkodowaną. Opłaca się za ból i cierpienie, rachunki medyczne, usługi pogrzebowe i utrata wynagrodzenia. Jest często używany przez osoby poszkodowane w wyniku uderzenia samochodu. Obejmuje nawet pasażerów w samochodzie i pieszych, których potrąciłeś.

Jednak pamiętaj, że nie obejmuje to wadliwego sterownika. Przedstawione są dwa limity, różniące się w zależności od zdarzenia i osoby. Dobrym przykładem, na który warto zwrócić uwagę, jest pięćdziesiąt na sto.

Pokryje do 100 000 dolarów za konkretny wypadek. Ale każda osoba będzie ograniczona do 50 000 dolarów. Podobnie jak w przypadku odpowiedzialności za szkody majątkowe, ta nakłada na Ciebie odpowiedzialność za dalsze szkody. To prawda, jeśli limity nie są wystarczające. Zaleca się, aby ograniczyć się do co najmniej stu ponad trzystu.

Nieubezpieczony/nieubezpieczony kierowca

Zasięg ten różni się w zależności od stanu. Obejmuje wypadek, w którym wina leży po stronie drugiej osoby. A jeśli nie mają wystarczającej ilości ani żadnego ubezpieczenia. Może ci pomóc, jeśli wypadek jest hitem i ucieczką. Ubezpieczenie pokryje koszty, jeśli strona odpowiedzialna nie może zapłacić.

Może zapewnić dodatkową ochronę, jeśli nie możesz pracować lub przebywasz w szpitalu. Ponadto pokryje to utracone zarobki po wypadku. Może również pokryć potrzebę opieki domowej.

Ochrona przed urazami

Może pokryć rachunki medyczne każdej ze stron, która jest winna. Tyle tylko, że jest to próg wymagający osiągnięcia określonej kwoty rachunków medycznych. Dopiero po to, by w końcu ruszyła relacja. Jeszcze jedno, pokrywa inne wydatki, takie jak utrata wynagrodzenia. Aby lepiej zrozumieć, dowiedz się, jakie są roszczenia z tytułu ochrony przed urazami osobistymi (PIP) po wypadku samochodowym.

Med Pay/opłaty medyczne

Polityka ta obejmuje przede wszystkim rachunki medyczne. Najlepiej obowiązuje bez względu na przyczynę wypadku. Działa dobrze, jeśli nie masz ubezpieczenia zdrowotnego. Nadal jest piękny, nawet jeśli masz ubezpieczenie zdrowotne. Nie będzie żadnych dopłat ani odliczeń, które się z nim wiążą.

#2. Rozejrzyj się

Najwyższy czas dowiedzieć się, jak kupować ubezpieczenie samochodu Reddit. Pomoże skonsultowanie się z agentem. Uzyskaj wyceny online. Każda firma ma inną formułę. Ponadto przy ustalaniu cen należy wziąć pod uwagę więcej czynników. Poszukaj firmy, która ma najlepszą formułę, która przyniesie największe korzyści. Gdybym był tobą, sprawdź najlepsze i najtańsze opcje Reddit, aby zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu.

#3. Zapłać ubezpieczenie samochodu z góry

Nie każdy wie, że ubezpieczenie samochodu lepiej opłacać z góry. To o wiele lepsze niż płacenie za to co miesiąc. Dobrze, firmy mogą zaoferować zniżkę za dokonanie płatności od razu. Użyj swojej karty kredytowej z nagrodami, aby uzyskać dodatkowy cashback. Unikaj płacenia odsetek, płacąc je w całości.

#4. Dostosuj odliczenia

To ma sens, ale czasami tak nie jest. Jest to w cenie firmy i wygodzie, którą oferuje pomimo ryzyka. Jednym z przykładów jest osoba, która kupuje ubezpieczenie ze wzrostem udziału własnego z 500 do 1000 dolarów. Zaoszczędzi mu to 8 dolarów co sześć miesięcy lub 1,33 dolara co miesiąc.

Należy zauważyć, że działa to bardziej na twoją korzyść, jeśli przejdziesz przez 375 miesięcy bez wypadku. Jeśli jesteś bezpiecznym kierowcą, wybierz duży fundusz awaryjny pokrywający duże odliczenia. Zwiększ swoje odliczenia, aby zaoszczędzić więcej dolarów.

#5. Ciesz się ogromnymi rabatami dzięki pakietowi

Uzyskaj ubezpieczenie samochodu najemcy/właściciela domu w tej samej firmie. Ogromna zniżka jest oferowana przy zakupie pakietu. Przyjrzyj się także terminowi życie zgodnie z sugestią. To znaczy, jeśli masz na utrzymaniu lub dzieci.

#6. Pokaż swój kurs jazdy defensywnej

Uzyskaj więcej zniżek po pokazaniu ukończonego kursu jazdy defensywnej. Gwarantuje, że rabat zrekompensuje koszt.

#7. Uzyskaj UBI

UBI oznacza ubezpieczenie oparte na użytkowaniu. Wybierz to, jeśli nie jeździsz częściej. Firmy często oferują zniżki. Dzieje się to po zainstalowaniu urządzenia w samochodzie. To urządzenie przez kilka miesięcy monitoruje nawyki jazdy.

Firmy obniżają wówczas składkę po instalacji. Tak samo, jak najbezpieczniejsze z możliwych wyników jazdy. Teraz premia przychodzi wraz ze wspomnianą zniżką.

Podsumowanie

Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, jak kupować ubezpieczenie samochodu Reddit, szczególnie jeśli kupujesz po raz pierwszy. Upewnij się, że dokonasz ponownej oceny swoich opcji co sześć miesięcy. Uzyskaj najlepszą możliwą stawkę za każdym razem! Aby uzyskać więcej artykułów o ubezpieczeniach, przeczytaj, jak uzyskać skan zwierzęcia objętego ubezpieczeniem i jak znaleźć numer swojej polisy ubezpieczeniowej. Aż tutaj, moi przyjaciele! Dzięki, że wpadłeś!