Ile ubezpieczenia samochodu potrzebuję Reddit? Fascynujące fakty!

Ile ubezpieczenia samochodu potrzebuję Reddit? Sugeruje się, aby odpowiedzialność wynosiła od 2 do 3 milionów dolarów. Ubezpieczenie samochodu zależy od wartości Twojego samochodu. To dobrze, ponieważ nadal można go wymienić, jeśli grozi mu całkowita strata. To prawda, jeśli zniszczyłeś samochód z czyjejś winy.

Samoubezpieczenie samochodu to dobra decyzja. Może to zaoszczędzić prawdopodobnie 1200 dolarów rocznie na ubezpieczeniu. To również zaoszczędzi ci 4800 dolarów w ciągu czterech lat. Jest to możliwe, jeśli nie wymieniałeś samochodu od czterech lat. Ta zaoszczędzona kwota wystarczy na zakup kolejnego samochodu.

Ile ubezpieczenia samochodu potrzebuję Reddit? Fascynujące fakty!

Po co wydawać od 2 do 3 milionów dolarów?

Ile ubezpieczenia samochodu potrzebuję Reddit? Jest to kwota, którą zaleca się przeznaczyć na ubezpieczenie samochodu. Ochrona obejmuje nie tylko samochód, ale także pasażerów. Na przykład, uderzyłeś dwie dobrze opłacane osoby, ale nie mogły pracować przez sześć miesięcy. Mogą również pokryć koszty leczenia. Poza tym mają dzieci, które są ranne w samochodzie.

#1. Wydatki mogą trwać przez długi czas i resztę życia

Ich wydatki mogą trwać przez długi czas, a nawet przez resztę życia. To ty będziesz odpowiedzialny za wszystkie te wydatki. Sądy zadecydują, jakie kwoty zostaną przyznane. Wszelkie koszty powyżej limitu pokrycia zostaną pokryte z Twojej kieszeni.

#2. Nie masz 1 miliona dolarów lub więcej

Upewnij się, że masz wystarczające ubezpieczenie od odpowiedzialności. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli na swoim koncie bankowym nie masz 1 miliona dolarów lub więcej. Potrzebna minimalna kwota nigdy nie wystarczy, aby zrekompensować utracone dochody i wydatki na leczenie.

#3. Parkowanie często poza obszarem dotkniętym gradobiciem

Uzyskaj zasięg, jeśli często parkujesz poza obszarem podatnym na gradobicie. Może spowodować uszkodzenie samochodu, nie mając z tym nic wspólnego.

Ubezpieczenie samochodu również może dawać zniżki. To zależy tylko od obszaru, w którym mieszkasz. Możesz otrzymać zniżkę na kolejne dziesięć lat doświadczenia w prowadzeniu samochodu, dziesięć lat bezwypadkowej jazdy i posiadanie dwudziestopięcioletniego samochodu. Powinien mieścić się w kryteriach Classic, podczas gdy otrzymuje tę samą płytę Classic.

Dlaczego odpowiedzialność jest istotną częścią ubezpieczenia samochodu?

Odpowiedzialność stanowi zasadniczą część ochrony ubezpieczeniowej. Najlepiej uchroni cię przed największym odszkodowaniem. To prawda, jeśli zostaniesz pozwany za dużo pieniędzy. Upewnij się, że ubezpieczenie od odpowiedzialności jest równe wartości netto. Powinna też być równa maksymalnej kwocie, która będzie posądzana za wypadek samochodowy.

Zalecana jest polisa parasolowa od 2 do 3 milionów dolarów dla tej samej wartości netto. Ale w twoim przypadku wybierz ubezpieczenie od odpowiedzialności, na które łatwo sobie pozwolić. Mam nadzieję, że najlepiej nie będzie winien poważnego wypadku. Nie powinno wiązać się z obrażeniami, a nawet śmiercią.

Dobrą rzeczą w ubezpieczeniu od odpowiedzialności jest to, że kupuje prawnika firmy ubezpieczeniowej. Napotkane poważne wypadki będą miały zasięg prawie 50 tysięcy dolarów. Zostanie wypłacona z pełną odpowiedzialnością w wysokości 50 tys. Będziesz odpowiedzialny, a potem uwolnisz się od wszelkich problemów później. Będą walczyć o ciebie, ponieważ chcą chronić twoje aktywa i swoje. Aby lepiej zrozumieć, przeczytaj, ile ubezpieczenia samochodu potrzebuję Reddit.

A co z kolizją i amp; Kompleksowy zasięg?

Ta forma ubezpieczenia powinna być ustalona na maksymalną wysokość. Jest to coś, co możesz zapłacić z własnej kieszeni, jeśli masz dzisiaj wypadek. Przeciętny człowiek może ulec wypadkowi jednego samochodu po dwunastu latach. Jest to najbardziej podstawowa statystyka, której używa firma ubezpieczeniowa do zarabiania pieniędzy.

Obliczą, ile zarobią na tobie za dwanaście lat. A więc jeśli chodzi o kwotę, którą zapłaciłeś za kolizję. Chcą zarobić więcej od ciebie niż zapłacić więcej w jednym wypadku. Więc najlepiej jest ustawić odliczenie na kwotę, na którą możesz najbardziej sobie pozwolić. To znaczy, że miałeś dzisiaj wypadek.

Odliczenia mogą wynosić 500 dolarów, 1000 dolarów lub 2000 dolarów. Niektóre firmy mogą oferować odliczenia w wysokości 5000 dolarów. Jesteś w stanie za to zapłacić; Wybierz to. Trymer przechyli wagę na korzyść firmy ubezpieczeniowej. To prawda, jeśli masz wyższe odliczenia i masz tylko jeden wypadek na dwanaście lat.

Dobrze jest również zaoszczędzić pieniądze na składki ubezpieczeniowe. Zacznij od bardzo niskiego udziału własnego. Następnie idź w górę. Załóż konto oszczędnościowe ubezpieczając się. Zwiększ swój udział własny do 1000 dolarów z 500 dolarów. Przydziel co miesiąc 20 dolarów zaoszczędzone na premiach.

Poczekaj do dwóch lat, a zaoszczędzisz 500 dolarów. Gdybyś miał wypadek, miałbyś 1500 dolarów oszczędności. Z odliczeniem w wysokości 2000 dolarów, po wypadku nadal nie będziesz miał 500 dolarów. Ta strategia pomoże z czasem zbudować gniazdo na samoubezpieczenie.

Ta strategia jest tak, jakbyś uprawiał hazard, aby nie wpaść w wypadek. Ale chodzi o to, że jesteś kasynem, a nie firmą ubezpieczeniową. Tak więc informacja dodatkowa, wiedz ile ubezpieczenia samochodu potrzebujemy.

Podsumowanie

Pamiętaj o tych odpowiedziach na temat tego, ile ubezpieczenia samochodu potrzebuję Reddit! Tak, może być tak wiele fantastycznych ofert ubezpieczenia samochodu. Ale sensowne jest słuchanie ludzi w Reddit, którzy znają lepiej niż ty kwotę do zainwestowania. W końcu zawsze o ubezpieczeniu samochodu, a pasażerowie są trafieni. Aby uzyskać więcej artykułów o ubezpieczeniach, sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla Camaro i jak pokrywa je ubezpieczenie w przypadku kradzieży samochodu. Dziękuję za przeczytanie, do następnego razu!