Ile płacisz za ubezpieczenie zdrowotne Reddit? 5 niesamowitych wskazówek!

Ile płacisz za ubezpieczenie zdrowotne Reddit? Odpowiada średnio 456 USD tylko dla osoby fizycznej & 1152 dolarów dla rodziny co miesiąc.

Koszt nadal byłby różny, biorąc pod uwagę różne wybory planu zdrowotnego. Lepiej będzie zrozumieć związek między kosztem a ubezpieczeniem zdrowotnym. Ma to na celu uzyskanie odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego.

Ile płacisz za ubezpieczenie zdrowotne Reddit? 5 niesamowitych wskazówek!

Niemniej jednak inne czynniki mogą mieć wpływ na kwotę płacenia za ubezpieczenie zdrowotne. Przyjrzyjmy się więcej poniżej dla twojego zrozumienia. Ale bądź gotowy, ponieważ te czynniki mogą nie podlegać twojej kontroli. Oto podstawowe informacje na temat kosztów ubezpieczenia zdrowotnego & jeszcze.

Ubezpieczenie zdrowotne dla osób fizycznych

Wiele osób jest zainteresowanych uzyskaniem ubezpieczenia zdrowotnego w ramach planu grupowego. Sponsoruje to związek lub ich pracodawca. Chodzi o to, że indywidualny plan ubezpieczenia zdrowotnego nadal obejmuje członków Twojej rodziny. Brzmi to jeszcze lepiej. ACA daje możliwość wykupienia poszczególnych rodzajów ubezpieczenia zdrowotnego. Ustawa o przystępnej cenie pozwala ludziom na zakup tego rodzaju ubezpieczenia. Odbywa się to w drodze wymiany rynkowej lub rządowej. Można też wykupić ubezpieczenie zdrowotne od prywatnych ubezpieczycieli.

Niemniej jednak możesz być ograniczony w kupowaniu ubezpieczenia zdrowotnego z giełdy rządowej. Dotyczy to niektórych pór roku. W każdej chwili możesz wykupić ubezpieczenie zdrowotne w prywatnej firmie. Właściwym miejscem jest zakup planów ACA i zrozumienie dostępnych opcji. Plany zdrowotne należą do kategorii metali. Nie są niczym innym jak platyną, złotem, srebrem i brązem. Obejmują dziesięć podstawowych korzyści. Są to opieka profilaktyczna i ambulatoryjna, hospitalizacje, macierzyństwo i usługi dla dzieci, leki na receptę, leczenie zdrowia psychicznego, testy laboratoryjne, & usługi rehabilitacyjne.

Koszt indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego

Zrozum, że ile płacisz za ubezpieczenie zdrowotne Reddit może się różnić. Niektórzy zastanowią się nad osobistymi wyborami. Należą do nich lokalizacja, dochód, wiek, liczba członków rodziny. Uzyskaj rozsądne oszacowanie kosztów ubezpieczenia zdrowotnego. Dzieje się tak zaraz po zapoznaniu się z odliczeniami planu zdrowotnego, składkami, maksymalnymi limitami z kieszeni i doświadczeniami z podziałem kosztów. Pomoże Ci to porównać dostępne plany ubezpieczenia zdrowotnego. Dobrze, licencjonowani brokerzy ubezpieczeniowi mogą zaoferować Ci wiedzę ekspercką. Dotyczy to dostępności planów zdrowotnych. Ponadto mogą poprowadzić Cię w porównaniu opcji planów ubezpieczenia zdrowotnego.

Znalezienie niedrogiego planu zdrowotnego

Większość klientów wykupuje plany ubezpieczenia zdrowotnego ACA Silver lub Bronze. W twoim stanie może być gospodarzem wymiany w celu porównania i zakupu planów ACA. Równie dobrze może korzystać z giełdy federalnej w Healthcare.gov. Jest to obiecujące, ponieważ nie ma limitu w wymianie. Szukaj odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego, kierując się licencjonowanymi brokerami ubezpieczeniowymi. Spełnią Twój budżet i potrzeby w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego. Dodatkowo wysłuchają twoich priorytetów dotyczących ubezpieczenia zdrowotnego. Wreszcie, mogą wykorzystać swoją wiedzę w dopasowaniu opcji ubezpieczenia zdrowotnego do Twoich potrzeb.

Ważne wskazówki, o których należy pamiętać przy obniżaniu kosztów ubezpieczenia zdrowotnego

Nigdy nie możesz kontrolować choroby lub urazu. Ale masz pewną kontrolę nad kwotą, którą zapłacisz. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, o których należy pamiętać, aby obniżyć koszty ubezpieczenia zdrowotnego.

#1. Upewnij się, że kwalifikujesz się do dotacji rządowych

Skorzystaj z pomocy rządowego programu pomocy. Dzieje się tak zaraz po wykupieniu ubezpieczenia zdrowotnego. Dotacja do zaliczki na podatek od składek obniża miesięczną opłatę. Istnieje również program redukcji udziału w kosztach. Może obniżyć wysokość udziału w kosztach opieki medycznej. Te dwa programy mają na celu pomoc osobom o ograniczonych źródłach dochodów. Jeśli chcesz, użyj narzędzia Healthcare.gov, aby sprawdzić, czy możesz obniżyć koszty.

#2. Dowiedz się, czy kwalifikujesz się do Medicaid

W każdym stanie zawsze istnieje plan ubezpieczenia zdrowotnego dla dzieci i program Medicaid. Jego celem jest oferowanie ubezpieczenia zdrowotnego dla rodzin i osób o niskich dochodach. Zadzwoń do swojego działu ubezpieczeń, aby to omówić. Ponadto może być dostępnych więcej programów do zarejestrowania.

#3. Dowiedz się, czy możesz ubiegać się o Medicare

Uprawnienie do Medicare przysługuje tylko osobom w wieku 65 lat i starszym. To nie uczyni z Ciebie kwalifikującego się kandydata, jeśli jesteś niepełnosprawny, w dowolnym wieku lub nadal pracujesz. Standardowa składka płacona miesięcznie za część B wynosi 144,60 dolarów. Dotyczy to tylko zeszłego roku, 2020. Ci, którzy pracowali przez dziesięć lat i płacili podatki na Medicaid, nie płacą za Część A.

#4. Wybierz konto oszczędnościowe w połączeniu z planem o wysokim odliczeniu

Zdecyduj się zaoszczędzić pieniądze z kontem oszczędnościowym na zdrowie. Dzieje się tak, jeśli nie możesz ubiegać się o programy pomocy rządowej. Składka będzie niższa w przypadku planów z wysokimi odliczeniami. Jest to doskonałe, ponieważ HSA mogą stać się kontami oszczędnościowymi. Korzystaj z nich za każdym razem, gdy płacisz za koszty leczenia. Są to te, które nie są objęte ubezpieczeniem. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na podatkach na koncie. Pieniądze, które wpłacisz i wypłacisz, będą podlegać odliczeniu od podatku lub będą wolne od podatku.

#5. Kup plan z wysokim odliczeniem i plan suplementów medycznych

Wybierz plan z wysokim odliczeniem, aby zaoszczędzić pieniądze. Pomoże to w opłaceniu wydatków. Dzieje się tak, jeśli doznasz kontuzji lub nagle zachorujesz. Uwzględnij również plan suplementów. Ubezpieczenie dodatkowe obejmuje warunki zdrowotne, takie jak rodzaje opieki krytycznej, wypadki, niepełnosprawność i śmierć. Składki do płacenia średnio od 25 do 50 dolarów miesięcznie. Niestety nieczęsto mają swoje odliczenia.

Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na składki

Jak omówiono powyżej, są czynniki, które mogą wpływać na składki. Oto ich zrozumienie.

 • Federalny & przepisy stanowe dyktują zakres ubezpieczenia zdrowotnego. Obejmuje to również kwotę, którą naliczą ubezpieczyciele.
 • Określa to, czy kupiłeś go samodzielnie, czy ubezpieczyłeś plan grupowy, który ma zapłacić pracodawca.
 • Twój dochód. Zapłacisz więcej, jeśli należysz do nisko opłacanego pracownika. Dzieje się to za pośrednictwem pracodawców. Nadal możesz płacić mniej przez giełdę stanową lub federalną z powodu dotacji.
 • Wielkość Twojego pracodawcy. Ubezpieczenie jest często tańsze w większości dużych firm.
 • Stan, w którym mieszkasz.
 • Hrabstwo Twojej rezydencji. Inne hrabstwa mają tylko jeden plan. Inni też mają dużą konkurencję. Pomogą one w obniżeniu cen.
 • Typ planu do wyboru. Organizacje świadczące usługi preferujące włączenie zakładów platyny do federalnego ubezpieczenia zdrowotnego są bardziej prawdopodobne.
 • Twój wiek. Jeśli jesteś osobą starszą, będziesz musiał zapłacić trzy lub więcej razy.
 • Użycie tytoniu. Składki do zapłaty mogą osiągnąć 50% więcej.

Szczególne koszty związane z indywidualnym ubezpieczeniem zdrowotnym

Z uzyskaniem indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego wiążą się koszty. Będą musiały być opłacane w zależności od rodzaju polisy.

 • Odliczenie. Ta kwota do zapłaty powinna wyjść z Twojej kieszeni. Dzieje się tak jeszcze zanim ubezpieczenie zacznie wypłacać świadczenie.
 • Premium. Ta kwota jest wypłacana co miesiąc przewoźnikowi ubezpieczeniowemu.
 • Dopłata. Ta zryczałtowana kwota w dolarach ma zostać zapłacona za określone usługi, takie jak recepty lub wizyty lekarskie.
 • Maksymalnie dostępne z kieszeni. Jest to całkowita kwota do zapłaty za usługi opieki zdrowotnej w roku objętym planem.
 • Koasekuracja. Ten odsetek to objęte świadczenia zdrowotne. Zostanie to wypłacone raz po spełnieniu udziału własnego.

To okładka!

Ile płacisz za ubezpieczenie zdrowotne Reddit jest czymś do przemyślenia. Oczywiście będzie się to różnić w zależności od indywidualnych potrzeb. Ale zanim zdecydujesz się na plan, najpierw przeprowadź uczciwą ocenę swojego zdrowia. Następnie lepiej poproś o pomoc licencjonowanego brokera. W ten sposób odpowiednio uporządkujesz wszystkie opcje. Dowiedz się, dlaczego opracowano ubezpieczenie zdrowotne i jak uzyskać ubezpieczenie zdrowotne Reddit.