Ile lat ma Standardowa Pani Ubezpieczenia? Niesamowite fakty do poznania!

Nie jest szokujące, że ludzie będą pytać, ile lat ma standardowa pani ubezpieczeniowa? Wydaje się, że była tam od pierwszego dnia. Nie mówimy o żadnej generalnej pani ubezpieczeniowej, ten artykuł będzie dotyczył konkretnej pani agencji ubezpieczeniowej. Zrealizowała wiele reklam dla tej agencji.

Jednak standardowe ubezpieczenie to firma ubezpieczeniowa, która ma kultową standardową panią ubezpieczeniową dla swoich licznych reklam. Standard Insurance to firma ubezpieczeniowa, która ma kultową damę ubezpieczeniową dla swoich licznych reklam. Pani, o której niedługo porozmawiamy. Ten artykuł przeprowadzi Cię przez wszystko o niej. Więc ile lat ma standardowa pani ubezpieczeniowa?

Ile lat ma Standardowa Pani Ubezpieczenia? Niesamowite fakty do poznania!

Ile lat ma standardowa dama ubezpieczeniowa?

Ta dama, która przez wiele lat pracowała dla Standard Insurance, aby stać się znana jako Standard Insurance Lady, to nikt inny jak Lisa Victoria Chapman Jones. Urodziła się 15 sierpnia 1961 roku, co czyni ją obecnie w wieku 60 lat. Dorastała w Nowym Jorku i New Jersey. Jest Amerykanką, która wyszła za Kennetha S. Browna i urodziła córkę w 2005 roku.

Ma również znakomitą siostrę, dr Kellie Jones, która jest profesorem na Uniwersytecie Columbia na Wydziale Historii Sztuki i Archeologii. Jej rodzicami byli poeci Hettie Jones i Amiri Baraka. W 2013 roku zdobyła nagrodę Adrienne Hall za przełamywanie barier. Lisa to kobieta o silnych przekonaniach i wyrażająca swój cel.

W swoim czasie była znana ze swoich felietonów, w których niektóre pozycje zostały opublikowane jako Kuloodporna Diva: Opowieści o rasie, seksie i włosach, które wprowadzają jej świeże spojrzenie do życia i szerszej publiczności.

Dołączyła do wielu organizacji i udowodniła, że ​​jest doradczynią i ikoną wpływowych kobiet. Objęła również stanowisko wiceprezesa grupy ubezpieczeniowej Chubb. Była również członkiem zespołu Village Voice w 1984 roku przez 15 lat. Inne jej prace pisane to pamiętnik zatytułowany Good Girl in a Bad Dress, opublikowany w 1999 roku. Jest także współautorką trzech książek, które służyły jako książki towarzyszące jego filmom: Uplift the Race: The Construction of School Daze, Do The Right Thing i Mo’ Better Blues.

Napisała także swoje sztuki, takie jak Carmella & King Kong i skórka kombinowana. Była także błyskotliwym umysłem stojącym za Ręką cioci Aidy, plamami i oczyszczaniem etnicznym. Wszystkie trzy zostały stworzone dla serii New American Radio. Była także aktywnym członkiem Rodeo Caldonia. Członkami są wszystkie kobiety, które były motywowane przez feministyczne kolektywy performerskie; i skupiają się głównie na kobietach kolorowych, a konkretnie na ich tożsamości!

Czy pani ze standardowego ubezpieczenia przeszła operację plastyczną?

Według niektórych osób na Twitterze Lisa Jones robi reklamy od dzieciństwa, a 40 lat później nadal to robi. Czy jest następną królową Elżbietą? Pozornie nieśmiertelna istota? Żartuję! Ta kobieta, która pozornie nie postarzała się przez ostatnie 30 lat, od lat intryguje swoich wieloletnich widzów.

Jednak nie ma żadnego uzasadnionego dowodu ani publicznych rejestrów poddania się jakiejkolwiek operacji plastycznej. Jedyne oczywiste oznaki jej wieku to patrzenie na jej dłonie i ramiona. Jest to możliwe, ponieważ w przeszłości kobiety-agencje niewiele rejestrowały na temat swojego życia biznesowego i działalności w branży. Dla mężczyzny wykonywanie tej pracy i bycie szanowanym w świecie biznesu było o wiele bardziej powszechne.

Co robi standardowa dama ubezpieczeniowa?

Krótko mówiąc, jest agentką, która jest także aktorem komercyjnym. Aktor reklamowy to tytuł, który mówi sam za siebie, przy czym mówi się, że są to ludzie, którzy występują w reklamach reklamowych. Chcesz zobaczyć twarz pani ubezpieczeniowej? Jeśli tak, przeczytaj tutaj o prawdziwej pani ubezpieczeniowej. Mogą być tam przez cały czas trwania reklamy lub pojawiać się tylko w tle i nadal będą uważani za płatnego aktora lub aktorkę.

Jest mało prawdopodobne, że aktor komercyjny pozostanie tylko aktorem komercyjnym. Często są to amatorzy, którzy szukają ekspozycji, a reklamy są najlepszym rozwiązaniem.

W niektórych przypadkach znani aktorzy i aktorki są proszeni o zrobienie reklamy dla niektórych dużych firm, takich jak Amazon, Coca-Cola, Smart, Globe itp. Można je nawet znaleźć w komercjalizacji podczas wydarzeń na całym świecie. To nie kończy się tylko na aktorach telewizyjnych, zrobiłaby to każda wpływowa postać. Weźmy na przykład polityków, sportowców, wpływowych osób internetowych, lekarzy, osoby, które przeżyły katastrofę, a nawet niektórych ludzi, którzy byli znani tylko dlatego, że zostali zamienieni w mema. Każda z tych wpływowych osób może zamienić reklamę w sukces.

Wniosek

Więc już wiesz, ile lat ma standardowa pani ubezpieczeniowa. Standardowa ubezpieczycielka pojawia się w swoich reklamach od pewnego czasu, ale nawet nie próbuje szukać informacji o historii operacji plastycznych, ponieważ wszystko jest ukryte. Zagadką jest, jak zachowała młodzieńczy wygląd pomimo niezaprzeczalnego wieku. Aby uzyskać więcej artykułów o ubezpieczeniach, możesz przeczytać tutaj, dlaczego kobiety potrzebują ubezpieczenia na życie, a po dodatkowe informacje przeczytaj, co to jest ukrywanie w ubezpieczeniach. Dziękuję za przeczytanie