Ile kosztuje ubezpieczenie Valet? Podstawowy przegląd i informacje!

Ile kosztuje ubezpieczenie parkingowego? Zwykle średni koszt ubezpieczenia parkingowego wynosi od 37 do 59 dolarów miesięcznie. Jednak cena może się różnić w zależności od lokalizacji i stopnia ryzyka. W tym artykule znajdziesz informacje na temat ubezpieczenia parkingowego i jego kosztów.

Ale najpierw, czym jest ubezpieczenie parkingowego? Usługi parkowania samochodu oferują klientom wygodną i często niezbędną wygodę parkowania samochodów i odzyskiwania ich, gdy nadejdzie czas na wyjście z branży. Parkowanie z obsługą nie tylko oszczędza czas i wydatki, ponieważ samochody są trzymane w bezpiecznych miejscach. Umożliwia również osobom z problemami zdrowotnymi przejście prosto do celu bez konieczności wchodzenia i wychodzenia z parkingu na duże odległości.

Porty, kurorty, prywatne kluby, kliniki, hostele, galerie, jadłodajnie, obszary handlowe i inne firmy z branży usługowej zapewniają usługi parkingowego jako przysługę dla swoich gości.

Jest o wiele więcej rzeczy, które powinieneś wiedzieć na ten temat, więc po prostu czytaj dalej!

Ile kosztuje ubezpieczenie parkingowego; Przegląd podstawowy

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje ubezpieczenie kamerdynera. Typowy miesięczny koszt konwencjonalnej polisy ubezpieczeniowej wynoszącej 1 000 000 USD lub 2 000 000 USD dla firm zajmujących się parkowaniem samochodu wynosi od 37 USD do 59 USD miesięcznie. Wspomniany koszt zależy jednak od regionu, programu pomocy, dochodów, tła twierdzeń i innych czynników. Może więc być inaczej.

Ubezpieczenie kamerdynerskie, podobnie jak inne firmy, wiąże się ze znacznym niebezpieczeństwem. Większość z tych zagrożeń jest wszechobecna i dotyczy wszystkich przedsiębiorstw. Jednak wiele instancji jest specyficznych dla Twojej dziedziny.

Atak katastrofy, takiej jak tsunami lub huragan, może spowodować uszkodzenie miejsca pracy lub obiektów zewnętrznych. Co więcej, kradzież i zniszczenie mogą również skutkować poważnymi stratami finansowymi. Ponadto personel może brać udział w wypadku podczas parkowania samochodu. Tak więc to ubezpieczenie ma miejsce.

Usługi parkingowe wymagają jakiego rodzaju ubezpieczenia?

Możesz określić rodzaj polisy, którą powinieneś kupić, aby zabezpieczyć swoją usługę parkingowego przed wszelkimi katastrofami finansowymi, korzystając z określonych warunków Twojej organizacji. Na przykład rodzaje towarów, które posiadasz, w tym powierzchnie handlowe i parkingi, liczba zatrudnionych pracowników i organ konstytucyjny, w którym działasz, to tylko niektóre z czynników, które wpływają na formy świadczeń firmy parkingowej. powinien dostać.

Należy jednak stale kontaktować się z wykwalifikowanym agentem ubezpieczeniowym, aby zagwarantować wymaganą ochronę. Oto zestawienie podstawowych rodzajów ubezpieczenia parkingowego:

Ubezpieczenie #1. Posiadacze samochodów

Ten rodzaj ubezpieczenia pokrywa wydatki poniesione podczas kradzieży samochodu. Co więcej, płaci również za wandalizowane i nieumyślnie uszkodzone pojazdy. Dlatego to ubezpieczenie jest niezbędne.

Ubezpieczenie #2. Zasoby biznesowe

Ten rodzaj polisy może obejmować tereny poza osiedlem, takie jak parkingi i biurowce. Rekompensuje koszty konserwacji i serwisowania w przypadku utraty danych, włamania lub katastrof ekologicznych. Możesz odzyskać pewien procent przychodów utraconych po katastrofie, dodając ubezpieczenie pracownicze. W każdym razie powinieneś wiedzieć, jak anulować ubezpieczenie powodziowe.

Ubezpieczenie #3. Odpowiedzialność ogólna

Aby bronić się przed szkodami cywilnymi osób trzecich i zniszczeniem mienia osób, które powstały w wyniku śmierci, która miała miejsce w twoich zakładach lub w wyniku twojej działalności operacyjnej. Posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej jest koniecznością. Jeśli pojawią się oskarżenia lub problemy, ten rodzaj ubezpieczenia parkingowego obejmuje znaczną część wydatków prawnika. Myślę, że dobrze jest wiedzieć, czym jest ochrona ubezpieczeniowa.

Ubezpieczenie #3. Odszkodowanie

Ta forma ubezpieczenia pokryje wydatki, takie jak koszty szpitala i utracone dochody, jeśli w miejscu pracy znajduje się uszkodzona osoba. Ponadto ubezpieczenie odszkodowawcze dla pracowników obejmuje nie tylko Twoich kamerdynerów w razie nagłego wypadku podczas parkowania pojazdu, ale także chroni pracowników kierownictwa.

Przy tego typu ubezpieczeniach cena usług valet jest znaczna. Dlatego musisz wiedzieć, ile kosztuje ubezpieczenie parkingowego. Ta akcja pomoże ci w przyszłości.

Co powinienem zrobić, jeśli w moim pojeździe znajdują się niepożądane uszkodzenia?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uważnie obserwować i rozglądać się po całym miejscu, kiedy zabierasz samochód od parkingowego. Ten krok pomoże ci ustalić, czy są jakieś uszkodzenia lub skradzione elementy. Jeśli uważasz, że to lokaj jest winien zniszczenia, natychmiast to sfotografuj.

Ponadto będziesz musiał również zebrać niezbędne informacje:

  • Nazwisko parkingowego
  • Numer telefonu firmy parkingowej
  • Odpowiednie dane dotyczące ich ubezpieczyciela

Jeśli zniszczenie jest znaczne lub poważne, należy skontaktować się z władzami. Jednak to działanie nie zawsze jest możliwe do zrealizowania, ponieważ niektóre wydziały policji odmawiają złożenia wniosku o wypadek na parkingu.

Z drugiej strony, raport o incydencie może pomóc w złożeniu skargi, ponieważ uwiarygodnia Twój opis wydarzeń. Ponadto powinieneś skontaktować się z ubezpieczycielem i opisać mu sytuację dzień po zdarzeniu, aby pomóc Ci ustalić, kto pokryje wydatki.

Wniosek

Mam nadzieję, że dowiedziałeś się czegoś o tym, ile kosztuje ubezpieczenie parkingowego i jakie są jego podstawowe informacje. Te informacje wskażą Ci, co możesz zrobić w przyszłości. Dlatego pomogłoby, gdybyś pamiętał wszystkie rzeczy, o których mowa powyżej.

W każdym razie, jeśli chcesz mieć dodatkowy garaż dla swojego budynku, sprawdź dostępną wiatę dla jednego samochodu lub nawet więcej!