Ile kosztuje ubezpieczenie taksówki? Niesamowite fakty do poznania!

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje ubezpieczenie taksówki? Może to kosztować średnio standardową cenę od 1 do 2 milionów dolarów.

Tymczasem polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej może kosztować od 67 do około 89 dolarów miesięcznie. Jest to oparte na liczbie taksówek, lokalizacji, historii roszczeń, przychodach i nie tylko.

Ile kosztuje ubezpieczenie taksówki? Niesamowite fakty do poznania!

Biorąc pod uwagę cenę ubezpieczenia taksówki, jest to po prostu jeszcze droższe niż tradycyjne ubezpieczenie. To dlatego, że kierowcy pokonują kilka mil więcej niż kierowcy. Podróżują też w zatłoczonych warunkach. Po pierwsze, taksówki są znacznie większe niż konwencjonalne samochody. Oznacza to, że należą one do wyższej grupy ubezpieczeń samochodowych. Zajrzyjmy więc głębiej, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach taksówek & ustalić na to budżet!

Ile kosztuje ubezpieczenie taniej taksówki?

Ile kosztuje ubezpieczenie taksówki? Zwykle jest to około 1 do 2 milionów dolarów. Szukasz czegoś mniej kosztownego? Cóż, nie wydaje się to najlepszą polityką do rozważenia. W końcu nie oferuje zbyt dobrej wartości. Szczegóły w druku pokażą, czy możesz złożyć reklamację. Ale może skończysz poważnie, po prostu poza budżetem. Lepiej zapłacić trochę więcej, aby mieć potrzebny zasięg. W ten sposób uzyskasz spokój ducha, którego potrzebujesz.

A co z ubezpieczeniem dla kierowców Uber?

Kiedy jesteś kierowcą Ubera, musisz uzyskać odpowiednie ubezpieczenie. Po pierwsze, Uber nie jest właścicielem pojazdów; nie będą ponosić odpowiedzialności za ich ubezpieczenie. Podczas gdy prowadzisz samochód w niepełnym wymiarze godzin, musisz mieć zatrudnienie & ubezpieczenie wynagrodzenia. To już jest częścią polisy. Nieuzyskanie tego rodzaju ubezpieczenia będzie oznaczało, że zostaniesz postawiony w stan oskarżenia. Nie można po prostu jeździć ze standardową formą ubezpieczenia pojazdu.

Firmy ubezpieczeniowe często traktują kierowców korzystających z usług wspólnych przejazdów i Ubera w taki sam sposób, jak prywatnych kierowców taksówek. Dobra rzecz; możesz wypróbować kilka sposobów i uzyskać tańszą cenę premium.

Kiedy pracujesz w niepełnym wymiarze godzin, możesz rozważyć tylko mniejszy przebieg. To jest lepsze niż wynajem & nagradzać kierowców. Skonsultuj się ze swoim brokerem, aby wykorzystać to w negocjowaniu jeszcze lepszej oferty. Bądź bardzo ostrożny, aby nie lekceważyć przebiegu. W przeciwnym razie ubezpieczenie zostanie unieważnione.

Co sprawia, że ​​ubezpieczenie wynajmu prywatnego różni się od ubezpieczenia wynajmu publicznego?

Ubezpieczenie na wynajem prywatny jest przeznaczone dla kierowców wspólnych przejazdów lub minicabów, których można zarezerwować z wyprzedzeniem. Ale wtedy nie zostaną powitani na ulicy. Ubezpieczenie na wynajem jest przeznaczone dla pojazdów takich jak czarne taksówki i dorożki. Są upoważnieni do pobierania opłat na ulicy. Obejmuje to również rezerwację wstępną lub wyznaczony ranking taksówek.

Firmy ubezpieczeniowe nie zapewnią obu. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że ubezpieczenie taksówki jest dostosowane do Twoich potrzeb. Gdy już wiesz, ile kosztuje ubezpieczenie taksówki, ustaw na nie budżet.

Na jakie rzeczy musisz uważać?

Czy polisa obejmuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej? Upewnij się, że tak, bo inaczej będziesz w szoku. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w których członek publiczny ma roszczenie przeciwko Tobie z tytułu uszkodzenia jego mienia lub obrażeń. Z odpowiedzialnością publiczną daje to pewne zapewnienie, że pokryje koszty prawne. Jest to również standard wraz z innymi polisami ubezpieczenia taksówek. Ale najpierw określ, czy jest częścią pakietu. Dzieje się tak, ponieważ nie jest często uwzględniany w najtańszych szczegółach do znalezienia. Lepiej przeczytać drobny druk. Wyjaśnij to pośrednikowi swojego ubezpieczenia. To jest coś, co należy uwzględnić w Twojej polityce. Zapewnią ci, że jest to zawarte w twoim pakiecie.

Kontynuuj osiąganie dochodów co miesiąc

Lekki wypadek może Cię zatrzymać, gdy zarabiasz na życie. Więc lepiej zaplanować z wyprzedzeniem. Dzieje się tak, jeśli coś się dzieje podczas ruszania z drogi. Wtedy będziesz mieć pewność, że Twoje rachunki zostaną pokryte.

Sprawdź dokument ubezpieczenia drobnym drukiem. Ma to na celu zapewnienie, że zaoferuje dokładny pojazd, ponieważ Twój wciąż jest naprawiany. Co więcej, klienci nie będą zadowoleni, jeśli jeździsz dużym i wygodnym sedanem. I nagle zmieniasz go w ciasny & super mini one.Lepiej dodać więcej dodatków ubezpieczeniowych. To z pewnością pomoże ci w twoich finansach. Dzieje się tak, jeśli nie możesz prowadzić samochodu przez długi czas. Skonsultuj się z brokerem ubezpieczeniowym w sprawie pokrycia utraty zarobków. To się opłaci, jeśli kiedykolwiek nie możesz prowadzić samochodu przez określony czas. Dzieje się tak z powodu wypadku. Zastanów się również, czy będziesz potrzebować ubezpieczenia od obrażeń ciała. To wypłaci gotówkę w razie wypadku. Oznacza to, że nie mogłeś pracować przez żaden okres.

Inne dodatki do ubezpieczenia taksówek

Być może kupiłeś samochód na wynajem prywatny na raty. Lepiej dodać ubezpieczenie luki w ramach polisy. Pojazdy tracą na wartości wraz z wiekiem. Firma ubezpieczeniowa wypłaci pieniądze, jeśli pojazd zostanie skradziony lub spisany na straty. To jest dla pasującego pojazdu o podobnym stanie i wieku. Jednak może to być jakoś mniej w porównaniu z kwotą pozostałą do zapłacenia za HP. Różnica ta jest następnie pokrywana ubezpieczeniem luki. Nie musisz płacić za pojazd, którym nie możesz prowadzić lub którego już nie masz.

To okładka!

Przygotuj się na budżet, wiedząc, ile kosztuje ubezpieczenie taksówki. Zadanie zakupu tego dla taksówkarzy nigdy nie jest proste. Ale spraw, aby znalezienie ubezpieczenia taksówkowego było tak szybkie i bezproblemowe, jak to tylko możliwe. Postępuj zgodnie z tym obszernym i prostym przewodnikiem, o którym mowa, jeśli chcesz mieć ubezpieczenie taksówki. Możesz chcieć wiedzieć, ile kosztuje ubezpieczenie Ferrari, a ile ubezpieczenie Camaro.