Ile kosztuje ubezpieczenie OC Barbershop? 3 niesamowite rzeczy, które musisz wiedzieć!

Ile kosztuje ubezpieczenie OC fryzjera? Może kosztować od 350 do 750 dolarów rocznie za prawie 1 milion dolarów. Dotyczy to w szczególności ogólnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zyskaj pewność potrzebną do prowadzenia sklepu. Twoja firma potrzebuje tej polisy ubezpieczeniowej.

Zawsze istnieje ryzyko związane z zarządzaniem zakładem fryzjerskim. Na przykład firma stoi w obliczu utraty istotnych zapisów lub uszkodzenia mienia.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC Barbershop? 3 niesamowite rzeczy

Dlatego ważne jest, aby chronić swoją firmę przed tymi zagrożeniami. Dlatego zachęcamy Cię do tego niezbędnego czynnika udanego sklepu. Spraw, aby Twój zakład fryzjerski działał pomyślnie i płynnie dzięki ubezpieczeniu fryzjerskiemu, które chroni Twoje plecy! Więc proszę!

Rzeczy objęte ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej

Prawie trzydzieści sześć do pięćdziesięciu trzech procent firm co roku staje w obliczu jednej sprawy sądowej. To jest jakoś bardzo drogie. Zajmuje to ogromną ilość czasu, jednocześnie utrudniając rozwój firmy. W pewnym momencie możesz znaleźć swoją firmę w takiej samej sytuacji, która prowadzi do bankructwa. Znajdź ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla fryzjera jako coś niezawodnego. Może obejmować większość baz i codzienne czynności biznesowe. Na początek sugeruje się ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Następnie zastanów się nad innymi rzeczami potrzebnymi do wypełnienia luk do pokrycia.

#1. Odpowiedzialność za produkt

Ten rodzaj ubezpieczenia może najlepiej chronić produkty sprzedawane w Twoim salonie fryzjerskim. Jeśli ktoś skarży się na używany przez Ciebie szampon, na pewno będziesz musiał to rozwiązać. Szampon, który masz, może nie być tego przyczyną. Mimo to musisz uiścić opłaty prawne. To jest obrona.

#2. Obrażenia osób trzecich

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zapewnia pokrycie wszystkich wydatków. Teraz koszt pomoże w wymianie lub naprawie uszkodzonego mienia klienta. Uszkodzoną odzieżą podczas wizyty zajmie się ubezpieczenie.

#3. Obrażenia ciała osób trzecich

Jest to najbardziej potrzebne w biznesie fryzjerskim. Ostre przedmioty są często używane codziennie na ciele klienta. Moment, w którym niespodziewanie doznają obrażeń podczas wykonywania usługi, wymaga pomocy. Będziesz musiał zapłacić im za koszty leczenia. Ale pomaga pokryć koszty prawne w momencie, gdy klient Cię pozwie.

#4. Urazy reklamowe

Ubezpieczenie pomoże w opłaceniu obrony prawnej. Dotyczy to szczególnie sytuacji pozwanych z powodu błędów reklamowych. Obejmuje to nawet kogoś, kto oskarża cię o zniesławienie, oszczerstwo i naruszenie praw autorskich. Na przykład użyłeś zdjęcia stockowego kobiety z obciętymi włosami w swoim zakładzie fryzjerskim. Następnie umieściłeś go na stronie głównej swojej witryny. Konieczne jest, aby najpierw poprosić fotografa o pozwolenie na wykorzystanie zdjęcia lub po prostu o prawa do użytkowania. A jeśli nie, zostaniesz pozwany za naruszenie praw autorskich. Ten błąd może obracać się wokół ciebie i fotografa. Ale w najgorszym przypadku pomocne będzie ubezpieczenie OC fryzjera.

Rzeczy nieobjęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej

Ważne jest również, aby wiedzieć, co nie jest objęte ubezpieczeniem OC. Niektóre zdarzenia muszą być objęte specjalnym ubezpieczeniem. Najpierw oceń swoje potrzeby. Kup polisy, które zapewnią Ci wymagany zakres ubezpieczenia. Poniżej kilka rzeczy, których nie obejmuje ubezpieczenie OC fryzjera:

#1. Urazy pracowników

Uzyskaj pracownicze ubezpieczenie odszkodowawcze, które pokryje koszty leczenia pracowników. Obejmuje to również utracone zarobki w przypadku wystąpienia szkody. Większość obrażeń wynika z potknięć, poślizgnięć i; wypada w zakładzie fryzjerskim. Dowiedz się, kto kupuje ubezpieczenie.

#2. Błędy zawodowe

Błędy i Ubezpieczenie zaniechań to inna nazwa ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej. Ma na celu ochronę właścicieli firm przed roszczeniami wynikającymi z ich błędów. Inne uwzględnione błędy to niedotrzymane terminy, niedostarczone usługi, błędy lub wady wykonania oraz & jeszcze.

#3. Uszkodzenie mienia

Nadal może być potrzebna polisa właściciela firmy lub ubezpieczenie mienia komercyjnego. Ma to najlepiej pokryć uszkodzenia mienia. Może to również pokryć koszt wymiany uszkodzonego lub skradzionego mienia. Dzieje się tak w przypadku wystąpienia zdarzenia pogodowego.

#4. Pozwy sądowe dotyczące dyskryminacji pracowników

Ma to na celu pokrycie wydatków, które mogą się wiązać z pozwami o dyskryminację. Obejmuje to nawet bezprawne rozwiązanie umowy i nękanie.

#5. Pojazdy

Uzyskaj ubezpieczenie samochodu służbowego na samochód służbowy. To nie będzie objęte ubezpieczeniem osobistym samochodu. Możesz wykupić ubezpieczenie samochodu, które nie jest własnością lub jest wynajmowane. Dzieje się tak, jeśli nie jesteś właścicielem pojazdu używanego do pracy. Ma to na celu lepszą ochronę w nieoczekiwanym momencie wypadku. Dowiedz się, dlaczego ubezpieczenie samochodu jest ważne.

Wysokość ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, której potrzebujesz

Ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej fryzjera, którego będziesz potrzebować, zależy w dużej mierze od wielkości Twojej firmy. Ponadto zależy to od lokalizacji i świadczonych usług — liczby posiadanych pracowników i oferowanych produktów oraz innych czynników. Ile kosztuje ubezpieczenie OC fryzjera? Spodziewaj się, że co roku będziesz płacić od 500 do 700 dolarów. To jest dla niezależnego wykonawcy, takiego jak Ty, który ma tylko kilku pracowników. To już równa się polityce 1 miliona dolarów.

Zapłacisz jeszcze większe kwoty, jeśli masz dużą firmę z większą liczbą pracowników. Wymagaj, aby styliści lub fryzjerzy usunęli Twój zakład fryzjerski jako ubezpieczony. Dotyczy to ich polis odpowiedzialności. Tak jest w przypadku wynajmowania przestrzeni stylistom lub fryzjerom.

Dla spokoju ducha

Ubezpieczenie OC Barbershop może pomóc w ochronie przed błędami. Kilka z nich to zadłużenie, bitwy prawne i & bankructwo. Po pierwsze, możesz zostać wykorzystany do uszkodzenia mienia, obrażeń osób trzecich i urazy reklamowe. Dla spokoju ducha dobrze jest mieć taką ochronę. To jest świetne, jeśli chodzi o zbywalność. Pracownicy i klienci będą pewni, że biznes i zdrowie będą traktowane poważnie. Dobrze, że firmy ubezpieczeniowe sprawiają, że nabycie ubezpieczenia jest bezstresowe i proste. Dowiedz się, dlaczego ubezpieczenie często zapewnia spokój ducha.

To okładka!

Nie martw się, ile kosztuje ubezpieczenie OC fryzjera. Jego korzyści mogą być nieograniczone w obliczu błędów w Twojej firmie. To cenne narzędzie do ochrony Twojego źródła utrzymania. Już dziś warto otrzymać wycenę od rzetelnej firmy!