Ile kosztuje ubezpieczenie najemców w Kolorado? 8 ważnych rodzajów ubezpieczenia najemców

Zastanawiasz się, ile kosztuje ubezpieczenie najemców w Kolorado? Na podstawie naszych obliczeń, koszt ubezpieczenia najemców w Kolorado wynosi średnio 15 dolarów miesięcznie. Odpowiada to 185 dolarom rocznie. Jeśli porównamy to z kosztami ubezpieczenia w USA, standardowe koszty składki są prawie takie same.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz w Kolorado, chciałbyś chronić swoje miejsce, a ubezpieczenie najemców jest kluczowym narzędziem do ochrony domu i tego, co ze sobą zabierzesz.

Ile kosztuje ubezpieczenie najemców w Kolorado? 8 ważnych rodzajów ubezpieczenia najemców

Na chwilę obecną żaden stan nie wymaga ubezpieczenia najemców. Ale nawet jeśli nie jest to wymagane, nie oznacza to, że nie powinieneś go dostać. Ten rodzaj ubezpieczenia pomaga chronić Twoje rzeczy przed niektórymi uszkodzeniami. To samo dotyczy przypadku kradzieży.

Ile ubezpieczenia najemców w Kolorado; Rodzaje ubezpieczenia najemców

Pytanie „Ile kosztuje ubezpieczenie najemców w Kolorado?” będzie się różnić w zależności od rodzaju ubezpieczenia najemców, z którego będziesz korzystać. Niezależnie od miejsca, które wynajmujesz, czy to wieżowiec, czy dwupoziomowy, ochrona ubezpieczeniowa najemcy pomaga chronić Twoje finanse w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Poniżej wymieniono typowe rodzaje ubezpieczenia, które są zawarte w standardowym planie ubezpieczeniowym dla najemców. Pamiętaj jednak, że niektóre z nich są opcjonalne.

#1. Odpowiedzialność osobista

Wypadki są nieuniknione. Ponieważ jesteś najemcą, możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności za szkody w budynku mieszkalnym lub obrażenia poniesione przez twoich gości. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pomaga pokryć koszty sądowe, medyczne i szkody majątkowe.

#2. Ochrona mienia osobistego

To, co sprawia, że ​​wynajmowane miejsce jest domem, to rzeczy, które w nim umieszczasz. Ubezpieczenie to pomoże Ci wymienić uszkodzone rzeczy w przypadku kradzieży, pożaru, utraty wody lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

#3. Ochrona przed kradzieżą tożsamości

Pomoże Ci chronić swoje imię i nazwisko oraz kredyt w ramach tego ubezpieczenia. Uchroni Cię przed wysokimi kosztami, które możesz ponieść, aby przywrócić swoją tożsamość i kredyt. Poza tym kosztuje niewiele.

#4. Utrata zasięgu

Jeśli Twoje miejsce wynajmu stało się niezdatne do zamieszkania po wydarzeniu objętym ubezpieczeniem, ten rodzaj ubezpieczenia pomoże pokryć dodatkowe koszty utrzymania, które możesz ponieść. Na przykład może obejmować wyższe wydatki na jedzenie w przypadku, gdy musisz zjeść w hotelu.

#5. Ubezpieczenie zwierząt

Chroń też swojego kumpla! Ubezpieczenie zwierząt domowych pokryje określone koszty weterynaryjne i inne wydatki, jeśli ktoś skrzywdził Twojego zwierzaka podczas szkody objętej Twoją polisą.

#6. Ochrona podróżna

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w swoim stanie, czy poza nim, ochrona podróżna może zapewnić różne ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie medyczne i anulowanie podróży. Ten rodzaj ubezpieczenia zapewni Ci bezpieczeństwo i Twoje rzeczy w domu podczas podróży.

#7. Ochrona dla firm działających w domu

Być może prowadzisz działalność gospodarczą w domu. Wtedy dobrze jest uwzględnić to ubezpieczenie w swojej polisie. Dzięki temu nie musisz martwić się o logistykę i skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Zapewnienie ubezpieczenia dla Twojej małej firmy jest niezbędne, aby zrekompensować wszystkie szkody i straty. Jeśli zdarzy ci się spotkać roszczenia z tytułu odpowiedzialności za swoją firmę, to ubezpieczenie może ci pomóc.

#8. Zmniejszenie udziału własnego

Kupując ubezpieczenie najemcy, trzeba wybrać udział własny. Jest to określona kwota, którą ubezpieczający musi zapłacić, zanim ubezpieczyciel pokryje koszty wymiany lub naprawy po zgłoszeniu roszczenia. Większość ubezpieczeń najemcy ma malejącą funkcję odliczeń. Możesz to kupić, aby oszczędzić sobie nieoczekiwanych wydatków. Ubezpieczenie to obniży kwotę podlegającą odliczeniu, dzięki czemu będziesz musiał przygotować tylko niższe koszty z własnej kieszeni.

Najczęstsze pytania

#1. Jaka jest znacznie dobra cena przy zakupie ubezpieczenia najemcy?

W Stanach Zjednoczonych średni koszt ubezpieczenia najemców wynosi około 168 dolarów rocznie. To około 14 dolarów miesięcznie na podstawie ostatniej analizy stawek ubezpieczeniowych. Tak więc wszystko, co jest w pobliżu tego kosztu, jest dobrą ceną.

#2. Co się stanie, jeśli nie kupisz ubezpieczenia najemców?

Jeśli nie masz ubezpieczenia najemcy, nie możesz odzyskać niczego, co możesz stracić. Pieniądze, które właściciel może otrzymać po zgłoszeniu roszczenia z polisy ubezpieczeniowej, zostaną przeznaczone na remonty i naprawy. Nie obejmuje kosztów zwrotu jakichkolwiek rzeczy osobistych.

#3. Co pokrywają polisy ubezpieczeniowe najemców?

Ten rodzaj polisy ubezpieczeniowej pokryje obrażenia ciała, kradzież, zalanie lub straty spowodowane klęskami żywiołowymi w wynajmowanej nieruchomości. Zaleca się wykupienie ubezpieczenia najemców, jeśli wynajmujesz akademik, dom lub mieszkanie, abyś mógł chronić swoje rzeczy i przestrzeń w razie wypadku.

#4. Czy właściciel może wymagać ubezpieczenia najemców, jeśli stan tego nie wymaga?

Tak, może to być częścią umowy między wynajmującym a najemcą. Zanim jednak przystąpisz do podpisywania umowy najmu, najlepiej sprawdzić u wynajmującego, czy wymaga on tego rodzaju ubezpieczenia. Dowiedz się, czym jest ubezpieczenie wynajmującego, aby lepiej zrozumieć tę sekcję.

To okładka!

Wracając do głównego pytania: ile kosztuje ubezpieczenie najemców w Kolorado? Koszty ubezpieczenia najemców różnią się w zależności od lokalizacji. Oczekuj, że zapłacisz ułamek kwoty, którą płacisz za ubezpieczenie domu. Zazwyczaj może kosztować zaledwie 15 dolarów miesięcznie. Aby uzyskać więcej artykułów ubezpieczeniowych, możesz być ciekawy, jak uzyskać ubezpieczenie na opłacenie operacji ginekomastii.