Ile kosztuje ubezpieczenie fryzjerskie? Najlepszy przewodnik dla Ciebie!

Ile kosztuje ubezpieczenie fryzjerskie? W artykule omówimy podstawowy rodzaj ubezpieczenia dla fryzjera, głównych ubezpieczycieli oraz dodatkowe produkty, które byłyby odpowiednie dla tego rodzaju działalności. Salony fryzjerskie to często coś więcej niż miejsca, w których można się strzyc; rozwinęły się w lokalne miasta same w sobie.

Będziesz mieć ochronę, aby zabezpieczyć swoją firmę, ale będzie to dodatkowy wydatek, który będziesz musiał uwzględnić w swoim budżecie. To złożony temat do wyjaśnienia, ponieważ każdy zakład fryzjerski jest inny. Na przykład maleńki zakład fryzjerski działający na wynajem w rejonie o niskim poziomie przestępczości będzie musiał wydać znacznie tańsze ubezpieczenie niż zakład fryzjerski pracujący w kontrolowanej przez siebie nieruchomości na londyńskim West Endzie, głównie jeśli skupia się na strzyżeniu włosów celebrytów.

Ile kosztuje ubezpieczenie fryzjerskie? Najlepszy przewodnik dla Ciebie!

Możesz uzyskać oszacowanie kosztów ubezpieczenia, konsultując się z agentem ubezpieczeniowym. W większości przypadków nie możesz pobierać pieniędzy za te oszacowanie.

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia fryzjerskiego?

Jeśli masz zakład fryzjerski, postaraj się go zabezpieczyć przed wszelkimi incydentami. Pomogłoby, gdybyś miał ubezpieczenie dla swojego fryzjera ze względu na pracę, którą wykonujesz każdego dnia, Twój fryzjer musi stawić czoła kilku konkretnym zagrożeniom, które wymagają odszkodowania, w tym:

  • Korzystanie z ostrych jak brzytwa nożyczek i innego sprzętu
  • Prowadzenie fryzjerów i innych członków zespołu
  • Posiadanie klientów w Twojej firmie
  • Trzymaj duże przedmioty pod ręką

Koszty ubezpieczenia w salonie fryzjerskim

Ile kosztuje ubezpieczenie fryzjerskie? Koszt ubezpieczenia fryzjera waha się od 29 USD do 99 USD miesięcznie, w zależności od kilku elementów, takich jak historia rozliczeń, powierzchnia budynku, sieć i wymagania ubezpieczeniowe. Poniżej przedstawiono średni koszt polisy:

  • Wymagany podstawowy koszt ubezpieczenia dla każdego osobistego fryzjera wynosi około 29 USD miesięcznie w przypadku ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (GL)
  • Standardowy koszt ubezpieczenia, jeśli masz maszyny lub pracujesz w sklepie, koszt wynosi 69 USD miesięcznie w przypadku ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia mienia; pakiet z polityką właścicieli firm na zniżkę (BOP)
  • Koszt ubezpieczenia Pro, chroniący firmę przed awariami technicznymi, wynosi około 99 USD miesięcznie w przypadku roszczeń BOP + prawnych. Większość przewoźników pozwoli Ci dostosować politykę, jeśli Twój sklep lub firma ma niebezpieczeństwa lub wymagania

Rzeczy, które wpływają na ubezpieczenie fryzjerskie

Kilka czynników wpływa na koszt ubezpieczenia fryzjera lub jakiejkolwiek innej rzeczy lub firmy. To czynniki, które wpływają na możliwość złożenia polisy ubezpieczeniowej. Jak również rozmiar tego twierdzenia, jeśli to zrobisz. Są to: Twoje umiejętności, wykształcenie i pochodzenie. Ile ubezpieczasz i co zabezpieczasz.

Ubezpieczyciele odnotowują Twoje umiejętności, wykształcenie i pochodzenie. Potraktują cię bardziej przychylnie, jeśli jesteś całkowicie wykształcony i wielokrotnie pracowałeś jako fryzjer bez wygłaszania twierdzeń. W przeciwieństwie do sytuacji, gdy nie masz kwalifikacji i już rozpocząłeś działalność lub otrzymałeś przeszłe płatności. Nie oznacza to, że ubezpieczenie nowej firmy musi być zaporowo drogie.

Jeżeli przeszedłeś szkolenie, oznacza to, że prawdopodobieństwo wpadki jest mniejsze.

Ile ubezpieczasz?

Jeśli posiadasz już swoją nieruchomość i korzystasz z rządowego, wysokiej klasy sprzętu, koszt ubezpieczenia będzie wyższy niż w przypadku, gdy nie musisz go ubezpieczać, ponieważ jest on wynajmowany i używasz bardzo prostego, ograniczonego sprzętu. Ponieważ w przypadku propozycji jest więcej rzeczy, jakiekolwiek roszczenie, które musisz wnieść, może być trudniejsze do zapłacenia. Podobnie ochrona ubezpieczeniowa jest zazwyczaj uzależniona od rocznych przychodów firmy.

Wykonywanie dwukrotnie większej ilości pracy zwiększa prawdopodobieństwo, że coś może pójść nie tak i ktoś złoży przeciwko tobie sprawę sądową.

Co zabezpieczasz?

W niektórych częściach kraju niebezpieczeństwo włamania jest znacznie większe niż w innych. W rezultacie Twoja stawka ubezpieczenia będzie wyższa, jeśli ubezpieczysz firmę w ogólnym wyniku ryzyka. Z drugiej strony zwiększenie prywatności w obiektach Twojej firmy może często obniżyć koszty ubezpieczenia.

Jeśli na przykład zainstalujesz alarm antywłamaniowy, wielu ubezpieczycieli da Ci zniżkę. Jeśli jednak nie jest to koszt, poprawa ochrony oznacza, że ​​jesteś mniej podatny na składanie sprawy, co obniża koszty ubezpieczenia, jeśli nie składasz roszczenia często.

Jeśli jednak pracujesz w luksusowej społeczności z bogatą klientelą, każde roszczenie ubezpieczeniowe zgłoszone przeciwko tobie może zakończyć się większym odsetkiem, ponieważ utrata zarobków przez wnioskodawcę w wyniku zdarzenia jest większa. Dlatego być może będziesz musiał rozważyć podniesienie poziomu ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i usługowej, co zwiększyłoby koszty ubezpieczenia. Niezależnie od tego, dowiedz się więcej o ubezpieczeniu fryzjerskim tutaj.

Korzyści z ubezpieczenia

Koszt ubezpieczenia fryzjerskiego ma kilka zalet, ponieważ obejmuje szeroki zakres zagrożeń, w tym zabezpieczenie aktywów firmy.

Utrata całego sprzętu lub zranienie lub zranienie kogoś innego może odebrać ci zyski i zrujnować firmę. Ubezpieczenie fryzjera jest niezbędne, aby uchronić się przed tymi niebezpieczeństwami. Co więcej, chroni Cię również przed poniesieniem kosztów prawnych. Jeśli klient, kupujący lub pracownik złoży skargę, firma pokryje wszystkie wydatki i straty. Z drugiej strony, aby zapoznać się z obszernym artykułem o świadczeniach ubezpieczeniowych, przeczytaj „Korzyści z ubezpieczenia”.

Wniosek

Moi przyjaciele! Mam nadzieję, że rozumiesz, ile kosztuje ubezpieczenie fryzjerskie. Ubezpieczenie Twojego fryzjera ma kilka zalet, a także zmniejsza ryzyko uszkodzenia lub utraty. Z drugiej strony, jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów związanych z ubezpieczeniami, idź i przeczytaj ten o swoim ubezpieczeniu na życie opartym na prostej metodzie.