Ile kosztuje MRI piersi bez ubezpieczenia? 2 Pomocny koszt!

Ile kosztuje MRI piersi bez ubezpieczenia? Cena badania MRI piersi może wynosić od 300 do 900 do tysiąca dolarów bez pomocy firmy ubezpieczeniowej. Wiem jak ciężko jest przygotować się do testu. Nie mówimy o egzaminach i testach wykonywanych w szkole, ale o testach, które są wykonywane, aby wiedzieć, czy nasz organizm jest nadal zdrowy tak, jak powinien.

Być może ostatnio poszedłeś do swojego lekarza i zbadałeś swoje zdrowie. Załóżmy, że poproszono Cię o wykonanie badania MRI piersi, ponieważ Twoje ciało może nie być w dobrym stanie.

Ile kosztuje MRI piersi bez ubezpieczenia? 2 Pomocny koszt!

Przeprowadzenie badania w celu określenia stanu organizmu jest niezbędne do prawidłowej diagnozy i zapewnienia przez lekarza odpowiednich leków. Ale ile spowodowałoby to wykonania badania MRI piersi, jeśli nie masz ubezpieczenia? Znajomość MRI piersi to korzyści i koszty, które zostaną omówione w tym artykule. Więc jeśli nie masz pewności, dlaczego musisz to wziąć i za ile powinieneś zapłacić, tutaj wszystko jest w porządku.

MRI piersi

Zastosowanie rezonansu magnetycznego pomogło wielu kobietom w wykrywaniu raka piersi niż typowa mammografia. Ponieważ skanowanie MRI to oczywiście nowoczesne podejście, cena wcale nie jest tak tania. MRI piersi to rodzaj testu, który wykorzystuje magnesy i fale radiowe do stworzenia trójwymiarowego obrazu tkanek piersi po wstrzyknięciu barwnika kontrastowego. MRI piersi może pokazać gęstość i wykrycie raka piersi.

Jak to działa?

Będziesz musiał położyć się twarzą do dołu na płaskiej powierzchni, a następnie zostaniesz umieszczony w maszynie do rur cylindrycznych. Maszyna emituje silne pole magnetyczne wraz z falami radiowymi, które wytwarzają obrazy 2D lub 3D w celu wykrycia problemów w okolicy piersi. Pole magnetyczne wytwarza impulsy fal radiowych ze skanera, a następnie ustawia atomy w twoim ciele, aby wysłać fale sygnałowe. Sygnały będą odbierane przez komputer, który z kolei analizuje je i przekształca w obrazy.

Wskazówki dotyczące przystępowania do testu

Jeśli lekarz zasugerował, abyś wykonał rezonans magnetyczny piersi, powinieneś. Chociaż przed testem mogą być pewne przygotowania. Oto kilka wskazówek i sugestii przed wykonaniem testu.

Krok 1. Postępuj zgodnie z instrukcjami radiologa lub technologa

Niektóre badania wymagałyby stosowania serii diet itp., ale jeśli chodzi o badanie MRI piersi, nie jest wymagana żadna konkretna dieta. Chociaż podążaj za wskazówkami technologa tuż przed rozpoczęciem testu.

Krok 2. Powiadom technologa, jeśli czujesz się niekomfortowo

Niektórzy ludzie mają pewne warunki, które sprawiają, że czują się niekomfortowo w ciasnych i zamkniętych przestrzeniach. Stan ten nazywa się klaustrofobią. Ponieważ urządzenie do skanowania MRI jest wąskie i długie, możesz mieć problem, jeśli masz klaustrofobię. Być może będziesz musiał zażyć kilka leków przed badaniem. Powiedziawszy to, nie wpłynie to na test, jeśli zażyjesz lekarstwa na rozluźnienie nerwów podczas wykonywania testu.

Technolog oprowadzi Cię po skanerze, dzięki czemu zapoznasz się z przebiegiem testu. Przed przystąpieniem do testu usuń wszystko, co jest wykonane z metalu, należy zdjąć ubranie, aby uniknąć wszelkich materiałów metalowych. Obejmuje to akcesoria i biżuterię. Jeśli masz metalowe implanty w swoim ciele, natychmiast powiadom technologa.

Koszty

Oczywiście Twoim głównym problemem jest to, ile pieniędzy powinieneś wydać na wykonanie testu? Być może będziesz musiał ciężko walczyć, ale oto porównanie możliwych kosztów testu.

#1. Bez ubezpieczenia

Ile kosztuje MRI piersi bez ubezpieczenia? Cóż, test może kosztować nawet tysiąc dolarów. WIĘC to by cię bardzo kosztowało w kieszeni. Znajomość ceny z wyprzedzeniem da Ci przewagę w postaci przygotowania odpowiedniej ilości w odpowiednim czasie.

#2. Z ubezpieczeniem

Wiem, że większość z nas chce jak najwięcej zaoszczędzić. Tak więc posiadanie ubezpieczenia w tych czasach jest zaletą. Nie będziesz musiał płacić nawet tysiąca i zamiast tego będziesz mieć pokrycie kosztów z ubezpieczenia.

Zapisz MD

Niedawno znalazłem tę stronę, na której porównują ceny opłat za badanie MRI i ważą odpowiednią dla twojego budżetu. Ich test kosztował od 300 do tysiąca dolarów. Jak działa ich usługa? Cóż, możesz przejść do ich strony internetowej na temat piersi (s) MRI z kontrastem i / lub bez. I zanotuj procedurę i preferowaną lokalizację. Lokalni dostawcy usług zdrowotnych, którzy oferują badanie MRI piersi. Przeczytaj tutaj o obrazowaniu piersi rezonansem magnetycznym (MRI).

Koszt leczenia wraz z ich lokalizacją zostanie opublikowany. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, które ceny mieszczą się w Twoim zakresie budżetu.

Po wybraniu z tablic do wyboru, możesz teraz kupić usługę. Strona umożliwia płacenie za ich pośrednictwem lub dzwoniąc pod numer infolinii. Można również wykupić zabieg i umówić się na wizytę w placówce. Przedstaw kupon, który zapewni strona, aby skorzystać z określonych zniżek i korzyści. Nie wiedziałem, że niektórzy z moich krewnych płacili za badania medyczne za pośrednictwem tej strony i pomagali im w ich wydatkach. Dlatego polecam wypróbowanie ich, aby jak najszybciej uzyskać test.

Wniosek

Ile kosztuje MRI piersi bez ubezpieczenia? Jeśli miałbyś przejść przez ich stronę, będziesz musiał wydać od 300 do 900 dolarów na test. Moim zdaniem to już dobra cena biorąc pod uwagę rabaty. W każdym razie mamy tutaj również artykuł do przeczytania o tym, ile kosztuje test na gruźlicę bez ubezpieczenia. A jeśli chcesz ich więcej, dowiedz się, jaki jest koszt uniknięcia ubezpieczenia. Dzięki, że wpadłeś!