Ile kasy ubezpieczeniowe zarabiają w Teksasie? 4 ważne czynniki wpływające na ich zarobki!

Krążą plotki na temat tego, ile zarabiają rzeczoznawcy ubezpieczeniowi w Teksasie. Według niektórych bycie rzeczoznawcą ubezpieczeniowym jest bardzo dochodowe. Tak więc na początku będziesz zarabiać prawie tyle pieniędzy.

Jednak inni mocno wierzą, że jest to po prostu program, który zabierze twoje pieniądze, pozostawiając cię bez umiejętności rynkowych.

Ile kasy ubezpieczeniowe zarabiają w Teksasie? 4 ważne czynniki wpływające na ich zarobki!

Wśród tych dwóch plotek, która jest prawdziwa? Czy warto kupić licencję rzeczoznawcy ubezpieczeniowego w Teksasie? W tym poście omówimy szczegóły, które musisz wiedzieć o rzecznikach ubezpieczeniowych. Pod koniec tego postu dowiesz się, jakie jest średnie wynagrodzenie rzeczoznawców ubezpieczeniowych oraz niektóre czynniki, które mogą wpływać na zarobki.

Wynagrodzenie rzecznika ubezpieczeniowego w Teksasie

Czy z licencją likwidatora ubezpieczeń będziesz w stanie płacić rachunki, czy też staniesz się bogaty? W większości przypadków odpowiedzią będzie coś pomiędzy tymi dwoma. Od Ciebie będzie zależeć wynagrodzenie, które zarobisz – czas, który zainwestujesz w tę karierę i Twoja determinacja.

Nasz zespół przyjrzał się wynagrodzeniu rzeczoznawców ubezpieczeniowych z BLS, ZipRecruiter, Indeed i Glassdoor. Odkryliśmy, że likwidatorzy ubezpieczeń dobrze sobie radzą w Teksasie. Większość ich pensji mieści się w przedziale klasy średniej. Zippia twierdziła, że ​​Teksas jest jednym z najlepszych stanów dla likwidatora ubezpieczeń. Po skorygowaniu kosztów utrzymania mówi się, że pensje są wyższe niż w jakimkolwiek innym państwie.

W 2012 roku likwidatorzy szkód zarabiali średnio około 60 000 dolarów. Może to wzrosnąć do 90 000 dolarów lub spaść do 37 000 dolarów. Na podstawie raportu Recruiter, rzeczoznawcy ubezpieczeniowi zarabiają średnio od 40 000 do 60 000 dolarów. Najlepiej zarabiający może nawet zarobić około 90 000 dolarów.

Czynniki wpływające na zarobki ubezpieczyciela

Ile zarabiają rzeczoznawcy ubezpieczeniowi w Teksasie? Wynagrodzenie, jakie może zarobić rzeczoznawca ubezpieczeniowy, może mieć wiele czynników. W tej części omówimy najważniejsze czynniki i pokrótce je wyjaśnimy.

#1. Sektor

Zarobki będą się różnić w przypadku osób, które pracują dla osób prywatnych, jak osoby z publicznych firm ubezpieczeniowych. Niektórzy znajdują spełnienie w pomaganiu społeczeństwu. Nie zarabiają jednak tyle, co osoby pracujące w prywatnych firmach. Często praca dla rządu przynosi wiele dobrych korzyści.

#2. Pracodawca

Możesz również zdecydować się na pracę dla określonej firmy. Jeśli zostaniesz ich kasjerem, będziesz otrzymywał stały dochód. Ale jeśli zdecydujesz się być niezależnym likwidatorem szkód, kilka lat będzie dla ciebie dobre z sześciocyfrowymi zarobkami. Może to jednak mieć okresy suche pomiędzy nimi.

#3. Kadencja

Innym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, mającym wpływ na zarobki rzeczoznawcy ubezpieczeniowego, jest okres zatrudnienia. W miarę zdobywania doświadczenia przez rzeczoznawców ubezpieczeniowych ich mandat może się wydłużyć dzięki awansowi. Ale jest to również w formie zwiększonej zdolności w zakresie efektywnego wykorzystania czasu i budowania większej liczby sieci.

#4. Szkolenie

Ci, którzy ukończyli różne szkolenia, mają większą przewagę niż ci, którzy go nie mają. Niektóre programy miałyby prawdziwych regulatorów uczących cię, jak to działa w terenie. Niezależnie od tego, możesz być ciekaw katastrofalnej pensji likwidatora szkód w Teksasie. Jeśli tak, to też możesz przeczytać.

Rodzaje regulatorów ubezpieczeniowych

Ogólnie rzecz biorąc, likwidatorzy szkód dzielą się na dwie kategorie: personel i niezależni likwidatorzy ubezpieczeń. Ci pierwsi otrzymują pensje od ubezpieczycieli, drudzy pracują dla firmy regulacyjnej jako niezależny wykonawca. Te dwie osoby różnią się również rodzajem roszczeń, którymi się zajmują, a także strukturą płac.

#1. Regulatory personelu

Zazwyczaj rzeczoznawcy personalni zarabiają mniej niż rzeczoznawcy niezależni. Rozsądne wynagrodzenie dla rzeczoznawcy ubezpieczeń pracowniczych wahałoby się od 38 000 do 70 000 dolarów. Początkujący rzeczoznawcy majątkowi zarabiają średnio około 40 000 dolarów. Ale cieszą się pewnymi aspektami, których nie ma niezależny regulator.

Zazwyczaj otrzymują świadczenia pracownicze, w tym sprzęt firmowy, zwolnienia chorobowe i urlopowe, a także ubezpieczenie.

W każdym razie możesz być również zainteresowany tym, jak porozmawiać z rzecznikiem ubezpieczeniowym.

#2. Niezależne regulatory

Najczęściej niezależni rzeczoznawcy mogą zarobić ponad 100 000 dolarów rocznie. Dotyczy to szczególnie tych, którzy zajmują się roszczeniami z tytułu katastrof. Niezależni regulatorzy wybierają, gdzie i kiedy pracują. Bycie niezależnym wykonawcą daje Ci swobodę w wykonywaniu swojej pracy.

Mając to na uwadze, ustalenie wynagrodzenia niezależnych rzeczoznawców w tradycyjny sposób może być trudne. Niektórzy regulatorzy pracują dwanaście miesięcy w roku, podczas gdy inni biorą kilka miesięcy przerwy.

Dla niezależnych rzeczoznawców ubezpieczeniowych wynagrodzenie nie jest stałą, ustaloną kwotą i rzadko się zmienia. Z tego powodu trudno jest określić ich roczną pensję. Ale mimo to istnieje ogromny potencjał dla osób, które zdecydują się na tę ścieżkę kariery. Zatrudnieni likwidatorzy szkód będą mieli stabilne życie, podczas gdy niezależni likwidatorzy szkód mają przed sobą ciekawsze możliwości, biorąc pod uwagę branżę. Oczywiście będzie to zależeć od przepływu, odpływu i celów. Cóż, możesz chcieć wiedzieć, jak radzić sobie z rzecznikiem ubezpieczeniowym.

To okładka!

Po ustaleniu, ile zarabiają rzeczoznawcy ubezpieczeniowi w Teksasie, czy rozważyłbyś podjęcie tej ścieżki kariery w tym konkretnym stanie? Jeśli otrzymasz licencję rzeczoznawcy ubezpieczeniowego, możesz zacząć. W każdym razie, jeśli chcesz więcej artykułów o ubezpieczeniach, przeczytaj, czym jest reasekuracja.