Czego firmy ubezpieczeniowe nie chcą wiedzieć? Ujawniono 10 zaskakujących sekretów!

Przewijając internet i zadając sobie pytanie: „Jakie firmy ubezpieczeniowe nie chcą, abyś wiedział?” cóż, nigdzie nie idź. W tym artykule poznasz brudne taktyki, jakie stosują wobec Ciebie firmy ubezpieczeniowe.

Jest dziesięć rzeczy, o których powinieneś wiedzieć: niechęć posiadania prawnika, pieniądze są ich przyjacielem, używanie sprawy po ich stronie, fałszywe roszczenia, negocjator hazardowy, unikanie ugody, pośrednie negocjacje, profesjonaliści po ich stronie , zarabia pieniądze dzięki twojej sprawie i niektórym powiązaniom w rządzie.

Czego firmy ubezpieczeniowe nie chcą wiedzieć? Ujawniono 10 zaskakujących sekretów!

Wiem, że jesteś bardzo ciekawy tego tematu. Firmy ubezpieczeniowe są dobrze znane z polis ochrony finansowej, o które pytasz. Dzięki temu znajomość złych rzeczy poniżej jest dla ciebie niezbędna. Więc proszę przewiń w dół i ciesz się ich czytaniem.

10 złych tajemnic, które firmy ubezpieczeniowe ukrywają przed tobą

Znasz odpowiedzi na pytanie „Co firmy ubezpieczeniowe nie chcą, abyś wiedział?” to wielka zaleta, szczególnie w ochronie Twoich inwestycji i pieniędzy przed kradzieżą.

Zazwyczaj te sekrety wychodzą na światło dzienne, gdy Twoja firma ubezpieczeniowa jest wystarczająco pobieżna, abyś mógł to zauważyć. Mogą nie być zainteresowani pomocą w Twojej sytuacji pieniędzmi, które im zapłaciłeś. Oto dziesięć sekretów, o których nie chcą, abyś wiedział.

Sekret #1. Nie chcę mieć prawnika

Oczywiście towarzystwa ubezpieczeniowe chcą mieć do czynienia z klientami o słabych umysłach bez podstawowej wiedzy z zakresu prawa i sporów sądowych. Ponadto firmy ubezpieczeniowe są zagrożone kontaktem z twoim prawnikiem, ponieważ nie mogą wymusić swojej brudnej taktyki, aby wykorzystać twoją sprawę.

Jeśli powiedzieli, że nie potrzebujesz adwokata do prowadzenia sprawy, musisz być sceptyczny w tej sytuacji. Możesz się zastanawiać, że sama firma ubezpieczeniowa ma za każdym razem swoich prawników do swojej dyspozycji.

Tymczasem klientowi zaleca się, aby go nie posiadał. W takiej sytuacji możesz narazić swoje pieniądze na niebezpieczeństwo.

Sekret #2. Pieniądze są ich przyjacielem

Rozmowa z agentem ubezpieczeniowym jest świetna. Nie są jednak twoimi sojusznikami w twoim przypadku. Chcą, abyś zapłacił więcej za ubezpieczenie, ponieważ zarobią więcej za twoje pieniądze. Podobnie ubezpieczenie jest na rynku po to, aby zarabiać pieniądze, a nie pomagać.

Nie chcą też, aby firma wypłaciła Ci większą sumę pieniędzy, ponieważ ta sytuacja jest dla nich niekorzystna. Pamiętaj, agenci, z którymi rozmawiasz, są tam dla twoich pieniędzy.

Dlatego można to uznać za wygraną lub przegraną, w zależności od sytuacji.

Sekret #3. Korzystanie z etui po ich stronie

Gdy sprawa już istnieje, firma ubezpieczeniowa może próbować cię oszukać, że nie kwalifikujesz się do otrzymania odszkodowania. Postarają się uzyskać dokumentację potwierdzającą, że jesteś w dobrym stanie i nie potrzebujesz żadnego leczenia, płacąc mniej pieniędzy.

Sekret #4. Fałszywe twierdzenia

Firma ubezpieczeniowa będzie wytrwale robić rzeczy po swojemu. W tej sprawie postarają się wszystkiego, aby obalić twoje zeznania. Mogą założyć, że nie kwalifikujesz się do otrzymania dotacji, ponieważ odniosłeś obrażenia przed podpisaniem umowy.

Sekret #5. Negocjator ds. hazardu

Agenci ubezpieczeniowi, z którymi rozmawiasz, są przeszkoleni w zakresie negocjowania wykorzystania Twoich pieniędzy. Podobnie zawrą umowy, które mogą zmusić cię do wyrażenia na nie zgody. Bądź ostrożny w tej sytuacji; lepiej zadzwonić do adwokata.

Sekret #6. Unikanie osiadania

Firmy ubezpieczeniowe będą przeszkodzić w rozwiązaniu Twojej sytuacji. Jeśli jednak masz adwokata, będzie on zmuszony do wyjaśnienia sprawy i zapobieżenia wszelkim szkodom prawnym w sądzie.

Sekret #7. Negocjacje pośrednie

Kontakty z agentami ubezpieczeniowymi oznaczają kontakt z ich prawnikami. Sami agenci ubezpieczeniowi są przeszkoleni, aby przekonać Cię do umieszczenia pieniędzy na ich terytorium, aby utrzymać porządek. Ponadto ci agenci są szkoleni przez prawników i ekspertów ubezpieczeniowych, aby zabrać twoje pieniądze.

Sekret #8. Profesjonaliści po ich stronie

Załóżmy, że Twoja sprawa obejmuje zabieg medyczny lub wypadek. W takim przypadku firma ubezpieczeniowa zatrudni profesjonalistów do ochrony własnych interesów finansowych. Kiedy lekarz pracuje dla firmy, może odrzucić Twoje roszczenie i zmusić firmę do wydania niewielkich kwot na Twoją sprawę.

Sekret #9. Zarabia pieniądze na swojej skrzynce

Firmy ubezpieczeniowe mają modele biznesowe oparte na Twoich płatnościach. Żyją z twoich pieniędzy; nigdy nie pojawiają się w mediach, aby reklamować swoją firmę. Dzięki temu firmy ubezpieczeniowe już zarobiły dzięki twoim miesięcznym składkom.

Sekret #10. Użyj niektórych połączeń w rządzie

Firmy ubezpieczeniowe odkładają swoje pieniądze na korupcyjne działania wewnątrz rządu.

Mogą przekonać ustawodawców do tworzenia praw i polityk, które stawiają ich na wyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o tej tajemnicy, przeczytaj artykuł zatytułowany „Ubezpieczyciele wydali więcej na lobbing, gdy Kongres debatował nad dotacjami ACA i COBRA”.

Wniosek!

Nauka „Co firmy ubezpieczeniowe nie chcą, abyś wiedział?” nie jest takie trudne. Jednak pomogłoby, gdybyś był czujny w takich sytuacjach, aby firmy ubezpieczeniowe nie brały twoich pieniędzy.

Firmy ubezpieczeniowe mają tajemnice: nie chcą mieć prawnika, pieniądze są ich przyjacielem, wykorzystują sprawę po swojej stronie, fałszywe roszczenia, negocjator hazardowy, unikanie ugody, pośrednie negocjacje, profesjonaliści po ich stronie, zarabianie na Twojej sprawie, a niektóre powiązania w rządzie. Zwróć na to uwagę.

Chcesz przeczytać więcej? Możesz iść dalej i dowiedzieć się, czym jest zintegrowana lodówka. Niezależnie od tego jestem wdzięczny za poświęcenie czasu na zapoznanie się z tymi informacjami z tym artykułem. Mam nadzieję, że masz jasny umysł, czytając wszystkie powyższe informacje.