Namioty mobilne podczas pandemii

Namioty mobilne podczas pandemii znajdują swoje zastosowanie, jako wsparcie dla przedsiębiorców, służb medycznych a także porządkowych. Świat wywrócił się na drugą stronę, powrót do stanu przed epidemią będzie trudny i mozolny. Jednak kreatywność i dobre praktyki, pozwalają na odnalezienie się w tej rzeczywistości. Trzeba dostrzec dobry wzorzec a następnie go wdrożyć. Ograniczenia mają sprawić aby było bezpieczniej, jedne są bardziej rozsądne a inne mniej. Jakikolwiek byłby ich sens, należy je spełnić. Instytucje które pilnują porządku, nakładają ogromne mandaty. Nie warto więc ryzykować. Wsparciem dla każdego przedsiębiorcy, instytucji i placówki może być namiot mobilny.

Namioty mobilne podczas pandemii , wsparcie dla biznesu

Choć wiele nawyków zakupowych uległo zmianie, to nie zmieniły się potrzeby. Klienci w dalszym ciągu potrzebują posiłków, leków, artykułów spożywczych itp. Zmieniło się głownie to iż zamiast odwiedzić miejsce docelowe, wolą zamówić produkt prosto do domu lub do danego punktu. Choć każda transakcja cieszy, to te odebrane przez klienta w placówce firmy, niosą ze sobą pewne ryzyko. Które należy za wszelką cenę zminimalizować. Potencjalna zakażenie będzie wiązać się nie tylko z utratą pracownika na czas kwarantanny i rekonwalescencji, to także objęcie przedsiębiorstwa dozorem sanepidu. Który na ten czas wstrzymuje codzienną działalność. Do tego media jak i przekazywane ustnie informacje, mogą stworzyć u przyszłych klientów niechęć. Jak można temu zaradzić? Oto kilka naszych propozycji.

Mobilny punkt odbioru w namiocie garażowym

Na odbiór można osobisty przez klienta dobrze jest przeznaczyć przestrzeń przed sklepem, korytarz, część powierzchni sklepowej. Jeśli część zamówień będzie realizowana na zewnątrz, przyda osłona przed pogodą. Tak jak wiadomo bywa kapryśna. Co ważne niektóre z produktów nie mogą być wystawione na działanie światła lub deszczy. W innym wypadku tracą na swojej wartości. Namiot garażowy przekształcony w powierzchni handlową, może stać osłoną dla pracowników jak i towaru. Przykładem może być odbiór zamówienia prosto do samochodu, bez potrzeby wychodzenia z niego. Podobnie może być z dostawcami. Ich kontakt z klientami, sprawia że najlepiej aby mieli jak najmniejszy kontakt z resztą zespołu. Mogą pobierać produkty z mobilnego punktu, bez potrzeby przemieszczania się po miejscu pracy.

Poczekalnia w namiocie modułowym

Zachowanie dystansu społecznego bywa często kłopotliwe. Kolejki ciągną się często wychodząc poza obiekt. Nic się nie dzieje kiedy pogoda „sprzyja” czekaniu. Gorzej jeśli panuje słota lub dojdzie do nagłego nieprzewidzianego deszczy. Wyzwaniem mogą być również upały, brak cienia tworzy ogromny dyskomfort. Dlatego warto postarać się o to aby w otoczeniu przedsiębiorstwa pojawił się namiot ekspresowy. Ten osłoni petentów przed zjawiskami atmosferycznymi, deszcze, wiatrem i słońcem. Zapewne mając do wyboru kilka miejsce, podobnych pod względem cenowym zdecydują się na takie gdzie czują się komfortowo.

Punkt diagnostyczny w namiocie eventowym

W niektórych miejscach, badanie osób wchodzących do danej placówki jest jak najbardziej rozsądne. Szpitale, domy spokojnej starości, żłobki i przedszkola to zaledwie kilka z newralgicznych miejsc. Wymienione lokalizacje powinny być otoczone szczególną opieką. Niektóre z sieci handlowych, korporacji i przedsiębiorców decyduje się na sprawdzenie temperatury zarówno klientom jak i pracownikom. Tego rodzaju praktyki są jak najbardziej doceniane przez ogół społeczeństwa. Budują poczucie bezpieczeństwa. Namiot modułowy może stać się takim punktem diagnostycznym. Można podzielić go strefy dla badanych a także do obsługę, przygotować izolatkę i stworzyć przestrzeń magazynową.

Magazyn w namiocie mobilnym

Od rozpoczęcia pandemii, wiele firm, organizacji pozarządowych i instytucji włączyło się w zapobieganie jej skutkom. Powstały grupy formalne i nieformalne, które szyły maseczki, kombinezony lub inne środki ochrony. Banki żywności które dostarczały produkty do potrzebujących i przebywających w kwarantannie. Taka społeczna odpowiedzialność pokazała że dbamy o siebie nawzajem. Aby wszystko sprawnie działało konieczne staje się zbudowanie dobrego zaplecza magazynowego. Wszystkie przekazane rzeczy przed darczyńców, przed dalszym ich rozdysponowaniem trzeba odpowiednio przechowywać. Namiot magazynowy z łatwością można w tym pomóc. Możliwość szybkie montażu i demontażu, mobilność i modułowość to korzyści przemawiające za tego typu rozwiązaniem. Po wszystkim jest łatwy w dezynfekcji. Jego funkcja może się zmieniać w zależności od potrzeb.