Namioty handlowe z rur i profili stalowych

Namioty handlowe z rur i profili stalowych to funkcjonalna przestrzeń. Jako struktury sprawdzą się jako osłona stanowiska podczas targów, konferencji, a także wystaw, które odbywają się na otwartej przestrzeni. Inicjatywy tego typu każdorazowo ściągają rzeszę uczestników, którzy w namiotach mogą korzystać z programu wydarzenia lub wypocząć w specjalnie do tego przeznaczonych miejscach. Estetycznie wykonany namiot ściąga do siebie uczestników wydarzeń, którzy wewnątrz mogą korzystać z oferty.

Namioty handlowe z rur i profili stalowych na eventy

Choć atutów przemawiających za przemysłową hale namiotową jest całkiem sporo, za konstrukcją przemawiają głównie trzy z nich:

cena za namiot handlowy

Budowa murowanego obiektu lub wykonanego w całości z blachy jest ogromnym kosztem. Wiąże się z tym cały proces uzyskiwania pozwoleń na budowę, wynajmowania firmy do zrealizowania usługi, a także zakup kosztownych materiałów. Podobnie jest z modyfikacją takich obiektów: jest to drogie i skomplikowane. Odmienna sytuacja pojawia się w namiotach magazynowych, które będą skonstruowane z rur i profili stalowych okrytych plandeką – są proste w montażu, a także niedrogie. Mogą sobie na nie pozwolić przedsiębiorcy, którzy dopiero rozwijają swój biznes.

uniwersalne hale namiotowe

Struktury nie są obarczone ograniczeniami, przy odpowiedniej adaptacji (doposażeniu w dodatkowe akcesoria) mogą pełnić każdą rolę. Mogą funkcjonować jako hale sportowe, ujeżdżalnie dla koni, sale ekspozycyjne, osłony pod parkiet do tańca, sale kinowe etc. Cechują się praktycznym zastosowaniem, korzystnym dla każdej agencji eventowej, pasaży handlowych itp. Prezentując ją, kontrahent pokazuje, że stawia na nowoczesne, nieszablonowe rozwiązania, który – odpowiednio zaprojektowane – na pewno zapadną w pamięć odwiedzającym.

modułowy stelaż namiotów handlowych

Każdy konstrukcja sygnowana dostępne na sklepie online Krostrade wykonane ze stali. Szkielet składa się z rur i profili, tworzących poszczególne segmenty struktury. Z czasem, kiedy okaże się, że posiadaczowi namiotu brakuje przestrzeni do magazynowania i garażownia, może zamówić dodatkowe segmenty, które pozwolą na powiększenie obiektu.

Handel pod osłonami

Namioty handlowe z rur i profili stalowych przybierają taką formę, jaką życzy sobie klient. Otaczająca stelaż plandeka może mieć nadrukowane logotypy, a także hasła reklamowe. W ten sposób już z daleka widać stanowisko firmy, bez względu na to, czy wewnątrz namiotu będzie odbywał się koncert, targi, sprzedaż czy wystawa. Konstrukcja zagwarantuje ochronę od pogody, a także pozwoli na stworzenie komfortowego miejsca do pracy.