Namiot ekspresowy dla sprzedawców

Namiot ekspresowy dla sprzedawców idealnie sprawdza się przy handlu na świeżym powietrzu. Ten cały ogromny sektor rynku rozrasta się z roku na rok, szczególnie w miejscach atrakcyjnych turystycznie. W sprzedaży obwoźnej konieczne staje się posiadanie struktury chroniącej towar i klientów przed działaniem pogody. Pomocne mogą stać się konstrukcje mobilne, potrafiące wpasować się w panujący krajobraz. Obiekty tego typu są szczególnie widoczne w nadmorskich oraz górskich miejscowościach. Gdzie jak okiem sięgnąć rozstawione są wielobarwne stragany skryte pod plandeką.

Namiot ekspresowy dla sprzedawców do handlu na świeżym powietrzu

Uniwersalne namioty można dostosować do każdej funkcji. Przestrzeń pod plandeką pozawala na wydzielenie magazynu, powierzchni ekspozycyjnej, sprzedażowej itp. Jeszcze przed zamówieniem warto wstępnie oszacować powierzchnię jaką potrzebuje przedsiębiorca, aby pomieścić potrzebny do realizacji usług sprzęt. Każda struktura wytworzona przez Krosagro jest modułową konstrukcją stalową. Zaprojektowaną tak aby z łatwością można było ją modyfikować. Gotowy obiekt można połączyć z innym w ten sposób powiększając go szeregowo lub kolumnowo. Sprawia to że handlarz ma odpowiednią ilość przestrzeni na usługi.

Design namiotu modułowego

Wyposażenie namiotów handlowych to zupełnie inny temat. Można byłoby mu poświęcić cały cykl artykułów. Jeśli struktura będzie pełnić rolę promocyjną, istotne stanie się aranżacji przestrzeni tak aby wyeksponować produkty firmy. Dużym wsparciem będą ekspozytory, monitory, standy, roll upy, banery itp. które można mocować lub zawieszać do konstrukcji namiotu. Do stołów, lady i innych stanowiska można podprowadzić prąd, w celu podłączenia kasy, lodówek, kuchenek elektrycznych itd. Podobnie będzie z oświetleniem, wystarczy przeprowadzić kable aby rozjaśnić strukturę.

Całoroczny namiot przenośny

Wybór stali jako głównego budulca stelażu, był podyktowany tym aby struktura była w pełni bezpieczna. W trakcie eksploatacji struktura wielokrotnie będzie wystawiona na trudne warunki pogodowe. Musi wytrzymać silny wiatr i intensywne opady deszczu. Bardzo ważne jest to aby stal była zabezpieczona przed korozją. Produkty na sklepie online Krostrade to konstrukcje z rur i profili pokryte warstwą cynku nanoszonego metodą ogniową lub galwaniczną. Co chroni je przed kordowaniem. W zimie wystarczy cyklicznie strzepać śnieg z plandeki aby zachować jej wytrzymałość. Dobrym pomysłem jest utrzymanie wewnątrz obiektu dodatniej temperatury aby nie powstawały zlodowacenia.

Uniwersalny namiot ekspresowy

Pasuje do każdej przestrzeni, sprawdzi się przez cały rok oraz da się go niewielkim kosztem rozbudowywać. Te kilka z wymienionych cech są istotne w sprzedaży plenerowej. Do całości zalet można dodać to że rozkłada się go bardzo szybko. W końcu stąd ta nazwa w tytule. Ekspresowy montaż jest możliwy dzięki modułowej zabudowie a także czytelnej konstrukcji. Każdy z elementów łączy się ze sobą przy pomocy obejm, trójnogów, wsporników, itp. które montuje się do konstrukcji śrubami. Jako narzędzie wystarczą te najbardziej znane, czyli klucze i kombinerki. Po krótkim przeglądnięciu schematu wszystko powinno być jasne. Z minuty na minutę konstrukcja będzie powstawać. Demontaż jest równie sprawny. Po złożeniu obiektu ten można magazynować do czasu aż będzie potrzebny. Nie traci nic ze swojej funkcjonalności.