Konstrukcje z rur i profili stalowych

Każdy etap produkcji i projektowania hali namiotowej na zamówienie jest inny, jednakże łączy je kilka podobnych cech. Marka Krosagro której dealerem jest Krostrade dba o to, aby wykonywane konstrukcje były w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Alternatywne spojrzenie na magazynowanie, przemysł i rolnictwo pozwoliły stworzyć struktury tańsze, równie solidne i bardziej optymalne niż ich standardowe odpowiedniki. Dla wielu przedsiębiorców to szansa na rywalizowanie z firmami o dużym kapitale. Inwestując w konstrukcje stalowe z rur i profili, których koszt jest znacznie mniejszy, otrzymuje się funkcjonalny, modułowy i uniwersalny obiekt mobilny. Ze względu na różnorodny asortyment małych i dużych namiotów magazynowych, garażowych, hal łukowych i tuneli jesteśmy w stanie obsługiwać kompleksowo wiele branż.

  • uprawa roślin pod osłonami

Tunele foliowe jako produkty podzielone są na dwa typy: hobbystyczne do ogródka, na działkę oraz uprawy przydomowych i profesjonalne cieplarnie do upraw komercyjnych. Wyróżniamy cztery kategorie małych namiotów: jednowegetacyjne, mini szklarnie, tunele z wietrzeniem bocznym oraz ekonomiczne foliaki. Różnią się one konstrukcją, metodą cynkowania, osłoną, a zwłaszcza ceną. W przypadku profesjonalnych konstrukcji do upraw pod osłonami liczba opcji jest o wiele większa. W tym przypadku obiekt dla inwestora buduje się pod klucz, tak aby był w pełni kompatybilny z jego potrzebami. W ofercie są sezonowe tunele, tunele z kratownicą, z wierzeniami bocznymi, dachowymi, wyposażone w bramy, drzwi, specjalistyczną folię, gotyckie, jednonawowe, wielonawowe itp. Konstrukcje do 60 m2 dostępne są w stałej ofercie dealera, sklepu z tunelami foliowymi Krostrade, natomiast struktury do produkcji roślinnej na zamówienie u ich producenta – Krosagro.

  • Garażowanie maszyn rolniczych i szopa ogrodowa

Produkcja rolna wiąże się z posiadaniem na stanie maszyn rolniczych. Pozostawiając je na zewnątrz, oddziaływują na nie zjawiska pogodowe, które z czasem doprowadzają do usterek i starzenia się sprzętu. Garaż nie musi być ogrzewany, jednak w dalszym ciągu osłona jest konieczna, jeśli chcemy urządzenie eksploatować przez lata. Podobnie w ogrodzie, pielęgnacja działki to szereg działań z zaangażowaniem różnego rodzaju akcesoriów (kosiarka, kosa spalinowa, wertykulator itp.), które oprócz systematycznej konserwacji wymagają osłoniętego miejsca do ich składowania.

  • Tunel hodowlany i stodoła dla zwierząt

 

Ocynkowana stalowo konstrukcja jest na tyle uniwersalna, że da się ją zaadoptować jako strukturę do hodowli zwierząt. Potrzeby poszczególnych gatunków będą różne, jednakże wybierając wśród dostępnych opcji, obiekt można przeznaczyć dla drobiu, bydła i trzody. W przemysłowej produkcji przestrzeń takiej struktury będzie bardziej wyspecjalizowana niż w przydomowym tunelu. Dzięki dodatkowym akcesoriom i automatyzacji otrzymuje się większą wydajność. W małym namiocie, gdzie chów nie będzie ograniczony szeregiem norm prawnych, wystarczy sama konstrukcja.

  • Maszyny i narzędzia

 

Powierzchnie magazynowe to jedna z najważniejszych rzeczy przy każdej produkcji. Postawienie stałego budynku to wysoki koszt i sporo papierkowej roboty, więc optymalną alternatywę stanowią właśnie hale namiotowe, które da się zaadoptować do branży, logistycznej, spedycyjnej, budowlanej itp. Mniejsze idealnie sprawdzą się jako wsparcie przy porządkowaniu przedmiotów, których na co dzień nie używamy.

Dlaczego warto wybrać halę i namioty magazynowe?

Jednym z głównych atutów takich konstrukcji to wspomniana oszczędność. Za niewielkie pieniądze klient otrzymuje obszerną i funkcjonalną strukturę, którą można zaadaptować do każdego celu. Oszczędność pojawia się również na etapie montażu namiotu lub hali. Nie jest konieczne zatrudnianie wykwalifikowanej ekipy, a cały proces składania hali można przeprowadzić samemu. Sprzedawca dostarcza całą dokumentację, w której jest wyjaśnione, jak krok po kroku przejść przez każdy etap montażu. W razie jakichkolwiek wątpliwości dział obsługi klienta są w stałym kontakcie z inwestorem, więc wszystkie przebiega płynnie.