Hale namiotowe na zamówienie

Hale namiotowe na zamówienie to w pełni dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy konstrukcja. Klient może zadecydować o każdym parametrze struktury, adaptując ją do profilu prowadzonego biznesu. Ta ze względu na swoją uniwersalność, może stać się przestronnym magazynem, całorocznym garażem a także jak zajdzie taka potrzeba halą produkcyjną. Podczas przyjmowania zamówienia biuro obsługi klienta, stara się wraz z inwestorem wypracować optymalną konstrukcje za dobrą cenę.

Hale namiotowe na zamówienie o konstrukcji z rur i profili

Do dostępnych rodzai hal namiotowych można zaliczyć, te przeznaczone do przemysłu, magazynowania, organizowania eventów, wydarzeń sportowych lub hodowli zwierząt. Sam stelaż struktury będzie ulegać niewielkim modyfikacjom, będą dochodzić dodatkowe przęsła, pojawią się różne warianty drzwi, zwiększy się ilość wzmocnień bocznych itp. Również struktura sezonowa będzie inna od całorocznej. Ta druga zwykle jest cięższa, bardziej wytrzymała i cenowo droższa. W zimie pojawiają się opady śniegu, które mogą zbierać się na barierze, co tworzy większe obciążenia. Bezpieczeństwo gwarantują wsporniki oraz kratownice, łączone na całej długość łuków.

Modułowe konstrukcje stalowe do garażowania, magazynowania i produkcji

Konstrukcje hal namiotowych wykonuje się ze stalowych rur i profili. Elementy oraz gotowe produkty wytwarza się w spółce Stal Impex pod brandem Krosagro. Sklep online Krostrade oferuje je natomiast na platformie sprzedażowej. Popularność tego rodzaju obiektów sprawia że te pojawiają się w całej Europie. Zastępując konwencjonalne budynki, które są znacznie droższe i trudniejsze w rozbudowie. Hale zaprojektowano jako modułowe konstrukcje stalowe. Oznacza to iż składają się z kompatybilnych ze sobą segmentów. Osobno tworzą w pełni zdatny do eksploatacji obiekt, który chcąc powiększyć doposaża się o kolejne łuki, wsporniki, kotwy, itp. Pozwala to na rozbudowywanie ich szeregowo i kolumnowo.

Zastosowanie hal namiotowych

W sporcie będą nadawać się to prawie każdej dyscypliny, pozwalają osłonić korty oraz boiska. Często pełnią rolę hal jeździeckich gdzie prowadzone są zajęcia. Dzięki temu ćwiczenia nie są ograniczone warunkami atmosferycznymi. W halach hodowlanych przestrzeń można podzielić na sektory w które mogą być przeznaczone do konkretnych celów. Oddzielenia grup zwierząt, prac pielęgnacyjnych, przeznaczenia części na magazyn narzędzi oraz paszy. Jako magazyny namioty pozwalają na przechowanie towaru na regałach, ustawionych aż pod samą kopułę. Dobrze zaplanowane przestrzeń pomieści ogromną ilość dóbr, które będą osłonięte przed warunkami atmosferycznymi.

Hala namiotowa pod klucz

Czas realizacji zamówienia będzie zależny od opcji która wybrał klient. Standardowe rozwiązania są krótsze w wytworzeniu, gdyż mają już opracowane technikalia oraz projekt. W przypadku konstrukcji stalowych na zamówienie konieczne staje się dopasowanie parametrów takich jak wysokość, szerokość, obciążenia wiatrowe i śniegowe do lokalizacji w jakiej będzie umiejscowiony obiekt.