Konstrukcje modułowe dla hoteli

Konstrukcje modułowe dla hoteli to kolejne z zastosowań modułowych hal, namiotów i tuneli. Okryte plandeką struktury są uniwersalne, a co się z tym wiąże łatwe w adaptacji. Mogą pełnić funkcję garażu, magazynu, a także osłony dla gości w każdym miejscu i bez względu na porę roku. Można ich używać jako osłony całorocznej lub sezonowej. Warto dodać, że konstrukcje są mobilne, a więc w przypadku, kiedy będą potrzebne w innym miejscu, wystarczy je zdemontować i przenieść.

Konstrukcje modułowe dla hoteli

Właściwie przystosowane do działalności komercyjnej spełniają wszystkie wymagania kodeksu budowlanego, przeciwpożarowego itp. Zaletą hal namiotowych jest to, iż jako modułowe konstrukcje da się je z łatwością modyfikować. Dla przedsiębiorcy prowadzącego biznes to duża zaleta. W chwili, kiedy zaczyna mu brakować miejsca, wystarczy, że dołoży kolejne segmenty, a uzyska jeszcze więcej przestrzeni. Jest to znacznie mniejszy wydatek niż budowa obiektu murowanego, którego koszt jest wielokrotnie wyższy. Hala namiotowa to spora oszczędność dla przedsiębiorcy. Obiekt z rur i profili jest możliwy do zagospodarowania od razu po jego wzniesieniu.

Zastosowanie modułowych konstrukcji w hotelarstwie

Tunel łukowy jako osłona chodnika

Przeźroczysta osłona nad zadaszonym przejściem ochroni klientów przed wiatrem, deszczem i opadami. Już od pierwszych chwil, kiedy klienci pojawią się przed lokalem, będą otoczeni opieką.

Magazyn na narzędzia

Do codziennej działalności hotelu lub gospodarstwa agroturystycznego konieczna jest cała masa sprzętu. Aby nie zostawiać go na otwartej przestrzeni, należy gdzieś przechowywać. Przedmioty skryte pod osłoną nie będą narażone na usterki powstałe od wilgoci oraz słońca.

Garaż na maszyny

Podobnie jak w przypadku narzędzi, maszyny również wymagają osłony. Choć zwykle zabezpieczone są przed korozją, to jednak pozostawienie ich na działanie warunków atmosferycznych nie wróży nic dobrego. Namioty garażowe dla firm dzięki swoim gabarytom są w stanie spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Namioty eventowe

Każda impreza to potencjalna szansa na zdobycie klientów. Poszczególne wydarzenia mają swój charakter, zwykle mają określoną tematykę, a także oferują okazję do zapoznania się z czymś, co na co dzień jest niedostępne. Odpowiednio dobrany namiot eventowy pozwala na zaciekawienie i przyciągnięcie mnóstwa osób.

Warsztat w namiocie

Im większy hotel, tym więcej samochodów ma na stanie, trudno sobie wyobrazić obsługę firmy bez ich pomocy. W bezpiecznym przechowywaniu pojazdów mogą pomóc małe i duże hale namiotowe. Zmieści się do nich od kilku aut aż po całą flotę, która może być bezpiecznie parkowana pod osłoną. W części struktury można zaaranżować warsztat, gdzie można przeprowadzać naprawy i przechowywać części zamienne.

Osłona na basen

Tunele łukowe to gotyckie konstrukcje, które realizowane są zwykle na zamówienie. Choć wydawałoby się, że będą spełniać funkcje magazynowe lub garażowe, dzięki uniwersalności da się je przeznaczyć między innymi do okrycia basenu. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta. Stelaż wykonany jest z rur i profili stalowych, które na etapie produkcji zostały ocynkowanych. Taka warstwa ochronna zabezpiecza części przed korodowaniem, które wynikałoby ze stałego narażenia elementów na wilgoć i kontakt z wodą. W ten sposób konstrukcja zachowuje swoją wytrzymałość na lata.

Namioty sprzedażowe

Mobilność, szybki i prosty montaż to idealne rozwiązanie na stanowisko sprzedażowe. Aby wykorzystać potencjał przestrzeni, warto zagospodarować część miejsca na stoiska. Do takich obiektów można doprowadzić instalację elektryczną, a także zamontować oświetlenie.

Hale dla koni

Jeśli w ofercie placówki znajduje się jazda konna, zapewne jest też ujeżdżalnia. W przypadku niepogody właśnie tam klienci skryją, aby kontynuować lekcję, pomimo warunków na zewnątrz. Obszerna przestrzeń w hali do sportu pozwoli na swobodne manewrowanie zwierzęciem, bez względu na porę roku panującą poza strukturą.

Profesjonalny tunel foliowy

Cieplarnia przy hotelu to duża oszczędność na warzywach i ziołach. Za takim rozwiązaniem przemawia jeszcze fakt, że klienci są coraz bardziej świadomi tego, co jedzą. Starannie dobierają składniki, decydując się na ekologiczne rozwiązania, i wybierają organiczną żywność. Wymagają tego również od restauracji i hoteli. Aby temu sprostać, warto rozważyć inwestycję w przenośny tunel foliowy.

Hale, tunele i namioty dla hoteli

Konstrukcje modułowe dla hoteli na pewno znajdą zastosowanie w branży. Dotychczasowi klienci chwalą sobie tego rodzaju rozwiązania, systematycznie wracając do producenta w chwili, kiedy potrzebują więcej przestrzeni. Cena hali namiotowej to główny atut inwestycji w struktury tego typu.