Hala namiotowa jako przestrzeń koncertowa

Hala namiotowa jako przestrzeń koncertowa to jedno z potencjalnych zastosowań mobilnych konstrukcji. Przestronne wnętrze, solidna osłona i możliwość zaadoptowania przestrzeni do każdego typu działalności sprawia że te znajdują swoją rolę przy różnych imprezach plenerowych. Bez względu na kategorię wydarzenia, sportowe, kulturalne lub społeczne sprawdzą się zarówno przy małych festynach jak i dużych festiwalach. Osłona sprawi że nawet mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, uczestnicy będą mogli bawić się mimo tego. Co ważne wśród wielu imprez plenerowych ogłoszonych w sieci, znaczna część z nich wykorzystuje modułowe konstrukcje stalowe.

Hala namiotowa jako przestrzeń koncertowa pod imprezy

Konstrukcje z rur i profili zaprojektowane w systemie modułowej rozbudowy to alternatywa wobec ociężałych i drogich hal stalowych. Namioty są znacznie tańsze, ich późniejsza rozbudowa nie jest tak droga a do tego jako obiekty tymczasowe wymagają mniej pozwoleń. Mobilność struktur sprawia że można je przenosić z miejsca na miejsce. Stelaż dzieli się na segmenty, które pojedynczo są samowystarczalne. Pozwala to na wystawienie mniejszego lub większego zestawu, dostosowując go do potrzeb danego przedsięwzięcia. Z czasem kiedy obiekt się sprawdzi, a klient widzi korzyści w powiększeniu struktury można to zrobić zlecając producentowi wytworzenie pakietu elementów.

Całoroczna konstrukcja eventowa

Stelaż jak i osłona zaprojektowano z myślą o zastosowaniu całorocznym. Stal tworzy się z wysokiej jakości materiałów, na etapie produkcji jest pokrywana warstwą antykorozyjną. Dzięki czemu materiał wolniej się starzeje, a wilgoć niema na strukturę aż tak negatywnego wpływu. Obiekt montuje się do podłoża za pomocą kotew, wkręcając je w ziemię. Wsporniki wraz z łukami scala obejmami. Osłonę do struktury montuje się w wielu miejscach za pomocą pasków montażowych, zaciskanych do szkieletu. Każde z wymienionych działań ma zwiększyć wytrzymałość hali namiotowej na czynniki pogodowe. Dlatego podczas zimowych uroczystości jak i letnich eventów bariera okryje miejsce koncertu.

Przestrzeń w hali namiotowej

Przestronne wnętrze struktury można dowolnie zaadoptować. Podzielić strefy na sektory za pomocą bramek. Oddzielić scenę barierkami, wyznaczyć przestrzenie na punkt gastronomiczny, handlowy, informacyjny, stanowiska sanitarne, punkt medyczny to wszystko jest możliwe dzięki sporym gabarytom hal namiotowych. Oprócz duży hal, w ofercie sklepu Krostrade dostępne są mniejsze struktury. Namioty garażowe choć w nazwy wydawałoby się że są przeznaczone do przechowywania pojazdów, używa do innych funkcji. Proste oraz szybkie w montażu, sprawdzają się jako mobilne stanowiska sprzedażowe. Podobnie jak z dużymi obiektami, te również można modyfikować modułowo.