Kiedy ubiegać się o dotację w formie tunelu foliowego na uprawy?

Z tego artykułu dowiesz się więcej o tym, kiedy należy ubiegać się o dotację w formie polituneliny na rosnącą przestrzeń. Jeśli uznasz się za zapalonego rolnika, jednym z aspektów, którym warto się przyjrzeć, są dotacje na ogrodnictwo. Daje wgląd w to, że jest to rodzaj pomocy finansowej, której mogą potrzebować projekty ogrodnicze, a jeśli myślisz, że tak, to masz rację.

Na podstawie danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Ogrodów Publicznych udostępnianych jest kilka dotacji dla ogrodów non-profit, które mogą spełnić Twoje potrzeby jako ogrody publiczne. Wiele z nich ma swoje własne zasady, dlatego ważne jest, aby zapewnić kwalifikację i kwalifikację swoich upraw. Kiedy należy złożyć wniosek, jest również krytycznym punktem do rozważenia.

Kiedy ubiegać się o dotację w formie tunelu foliowego na uprawy?

Jak przygotować Apolytunneldo sadzenia?

Najpierw dowiadujemy się, jak można przygotować tunel foliowy do sadzenia. Dla tych, którzy posiadają ogrzewaną szklarnię, zalecanym miesiącem sadzenia lilii jest grudzień. Mimo to, generalnie miesiące zimowe są przeznaczone na izolację szklarni w styczniu, a kiedy nadchodzi luty, jest to idealny czas na wysterylizowanie tac na nasiona i doniczek.

 • Krok 1: Organizacja szklarni
 • Krok 2: Czyszczenie szklarni
 • Krok 3: Przygotowanie gleby do sadzenia w pomieszczeniach
 • Krok 4: Sprawdzenie instalacji wodnej
 • Krok 5: Czyszczenie systemu zlewni szklarni
 • Krok 6: Sprawdzenie pąków wodnych
 • Krok 7: Dodawanie otworów wentylacyjnych do szklarni
 • Krok 8: Zacienienie szklarni
 • Krok 9: Instalacja prądu
 • Krok 10: Ogrzewanie szklarni

Przejdźmy teraz do głównego tematu dyskusji, dotacji ogrodniczych. Czym są dotacje ogrodnicze i jakie są etapy składania wniosku?

Co to są dotacje na ogrodnictwo?

Różne dotacje ogrodnicze mogą zostać udostępnione w celu wsparcia projektów ogrodniczych non-profit, lokalnych szkół i społeczności. Każda z tych dotacji jest na bieżąco aktualizowana, więc masz powiązania i pomocne informacje, kiedy ubiegać się o takie dotacje.

Kilka organizacji może oferować pięć procent dla szkół, weteranów i kwalifikujących się grup non-profit. Istnieją również strony dotyczące pozyskiwania funduszy, które dostarczają społeczności szczegółowych informacji na temat projektów ogrodniczych i innych zbiórek funduszy. Aby rozpocząć, niezbędne jest nawiązanie kontaktu z podmiotami zbierającymi fundusze i organizacjami.

Jakie są najlepsze na świecie dotacje ogrodnicze?

Przyjmij klasę

Misją tej organizacji jest umożliwienie dzisiejszym klasom przygotowania absolwentów do ich przyszłości. Oferują fundusze dla szkół i nauczycieli poprzez swoje programy.

Kolorado Garden Foundation 

Fundacja Colorado Garden działa w różnych obszarach ogrodniczych i przyznała miliony dotacji na finansowanie stanowych inicjatyw ogrodniczych. Wpływy z grupy wesprą dotacje, a w tym roku zostanie otwartych wiele wniosków.

Dotacje na cały rynek żywności

Celem organizacji jest wprowadzenie jadalnych ogrodów do Twojej szkoły lub organizacji non-profit. Dzięki programowi podmioty te mogą przekształcić przestrzenie zewnętrzne we wpływowe, praktyczne ogrody do nauki, aby połączyć dzieci z jedzeniem, ożywić ich ciekawość i wspierać program nauczania w każdej klasie.

Młodszy mistrz ogrodnictwa

Ta organizacja prowadzi projekt o nazwie „Ucz się, rozwijaj, jedz i jedz”. Go, który promuje ten interdyscyplinarny program wśród dzieci poprzez aktywność fizyczną, osiągnięcia w nauce, ogrodnictwo, doświadczenia żywieniowe i kontakty z rodziną.

Dotacje Herb Society of America dla nauczycieli

Oprócz tych próbek, w swoich badaniach online możesz znaleźć więcej. Dotacje Amerykańskiego Towarzystwa Ziół dla nauczycieli promują stosowanie i wiedzę o ziołach poprzez badania, programy edukacyjne i dzielenie się doświadczeniami ze społecznością. Kwota, jaką przyznają rolnikom, waha się od 2000 USD do 25 000 USD.

Kiedy i jak złożyć wniosek

Ogólnie możliwości przyznania dotacji są publikowane na listach lub oficjalnych stronach internetowych. Są terminy składania wniosków i np. przyznanie dotacji przypada na marzec 2021 r., termin składania wniosków może być pod koniec stycznia lub 31 stycznia 2021 r.

Darowizny rzeczowe w ramach dotacji muszą zostać zakończone do końca 2021 r. Społeczności, instytucje edukacyjne i miejskie grupy rolnicze są zachęcane do ubiegania się o darowiznę od takich organizacji. Kwota z darowizn może wzrosnąć nawet do 40 000 USD.

Uwzględniane są następujące czynniki:

 • Zasięg, zakres i wpływ projektu na społeczność
 • Czy społeczność nie ma dostępu do świeżych i organicznych produktów?
 • Wsparcie sieciowe i inne zasoby
 • Historia i legitymizacja instytucji
 • Zgodność klimatyczna
 • Zakończenie projektu i wpływ na społeczność

Jak założyć małą szklarnię?

Dotacja może dotyczyć dowolnej z Twoich szklarni; może to być mini szklarnia lub szklarnia handlowa. Aby rozpocząć ustawianie małej szklarni, musisz być przygotowany na wypełnienie zobowiązań. Obejmują one podzielenie stref tunelu foliowego, zaprojektowanie wnętrza tunelu foliowego wokół ławki, wykorzystanie półek w celu zwiększenia przestrzeni do uprawy oraz wykorzystanie przestrzeni pod ławkami.

Inne wskazówki, które należy uwzględnić, to przechowywanie pod stołem, maksymalizując górne obszary szklarni i tworząc system etykietowania roślin.

Dotacje zachęcają społeczność do jeszcze większego doceniania ogrodnictwa. Dzięki funduszom, które mogą zapewnić, ogrodnicy, rolnicy i entuzjaści tuneli foliowych mogą mieć więcej możliwości zbadania tych obszarów. Dlaczego nie złożysz wniosku dzisiaj?