Jak mieszać Demon WP Najlepszy łatwy do naśladowania przewodnik

Musisz nauczyć się poprawnie miksować Demon WP, wykonując dwa proste kroki. Jednak wszystko musi być prawidłowe dla skuteczności i bezpieczeństwa produktu. Zrozumiałe jest, że ogrodnicy odczuwają presję, gdy mają do czynienia z produktami takimi jak Talstar i Demon WP, ale ten artykuł powinien pomóc w prawidłowym mieszaniu i stosowaniu pestycydów.

Chociaż chcemy uniknąć stosowania pestycydów, musimy być przygotowani na ich mieszanie i używanie, gdy nadejdzie czas, że nie mamy innego rozwiązania niż użycie chemikaliów. Zawsze możesz zachować środki zapobiegawcze i używać kontrolowanego środowiska, takiego jak tunel foliowy, również do uprawy roślin. Niemniej jednak zawsze bądź otwarty na poszerzanie swojego zestawu umiejętności, nawet jeśli oznacza to posługiwanie się chemikaliami.

Jak mieszać Demon WP Najlepszy łatwy do naśladowania przewodnik

Kompleksowy przewodnik dotyczący miksowania Demon WP

Krok 1. Pomiar

Przede wszystkim chcesz zastanowić się, jaki owad zamierzasz kontrolować. Należy pamiętać o różnych dawkach aplikacji, dlatego przed zmieszaniem należy sprawdzić etykietę. Ale ogólnie rzecz biorąc, najczęstszym stosunkiem jest 1 Rozpuszczalny w wodzie pakiet Insektycydu Demon WP na galon wody w celu zwalczania większości owadów.

Kolejną rzeczą do zapamiętania jest wielkość obszaru, który leczymy. Chcesz zdobyć obszar zabiegowy i zastosować dla niego odpowiednią dawkę środka owadobójczego. Na przykład, wcześniej wspomniana stawka, jedna paczka na galon wody jest najlepsza dla 1000 stóp kwadratowych.

Dlatego musisz dostosować liczbę pakietów do miksowania zgodnie z Twoją lokalizacją. Jeśli masz duży obszar o powierzchni około 3000 stóp kwadratowych, użyj trzech produktów na trzy galony wody. Poza tym pamiętaj, że każdy pakiet będzie tworzył stężenie 0,1%.

Krok 2. Mieszanie

Po zabezpieczeniu stawki dla owadów i obszaru, musisz przygotować wszystko do mieszania. Częstym błędem, którego należy unikać, jest wilgoć na rękawiczkach. Pamiętaj, że może to wpłynąć na szybkość rozpuszczania się saszetek w kontakcie z wilgocią.

Aby mieszać Demon WP, chcesz napełnić zbiornik wodą, aż osiągnie połowę. Wlej potrzebną ilość wody do zbiornika i pozwól im się rozpuścić przez dwie minuty. Możesz potrząsnąć zbiornikiem spryskiwacza, aby rozpuścić produkt, a następnie dodać pozostałą wodę.

Chcesz jeszcze raz wstrząsnąć zbiornikiem opryskiwacza, aby roztwór został dokładnie wymieszany. Pamiętaj jednak, że będziesz musiał potrząsać podczas aplikacji, aby uniknąć zatkania zbiornika opryskiwacza w trakcie pracy. Co więcej, nie chcesz zarobić więcej niż potrzebujesz, ponieważ powinieneś unikać przechowywania roztworu przez noc.

Mieszanie w zbiorniku

Możesz także zmieszać Demon WP z innymi pestycydami. Najlepiej jednak najpierw sprawdzić etykietę produktu, jeśli zawiera wskazówki, które mogą uniemożliwiać mieszanie z Demon WP. Powinieneś bezpiecznie unikać problemów, mieszając najpierw niewielką ilość produktów, aby również sprawdzić ich kompatybilność.

Jak zastosować Demon WP

Poza wiedzą, jak mieszać Demon WP, musisz również odpowiednio używać produktu. Najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem na to jest użycie natrysku niskociśnieniowego w zgrubnej dawce. Możesz także zrobić oprysk wachlarzowy na roślinność.

Częstotliwość stosowania będzie zależeć od rodzaju szkodników i nasilenia porażenia i może wynosić od 30 do 60 dni. Demon WP nadaje się do użytku w pomieszczeniach, jeśli wykonujesz zabieg punktowy, ale nie jest zalecany do leczenia transmisyjnego. A co z hodowcami tuneli foliowych?

Musisz pamiętać, że nie możesz używać insektycydów w tunelu foliowym, jeśli uprawiasz rośliny jadalne. Zawsze stosuj odpowiednie środki do zwalczania szkodników i rozwiązania dla tunelu foliowego, stosuj środki zapobiegawcze przez cały rok. Kontrolowane i stabilne środowisko i tak pomoże ci szybko zapobiec inwazji.

Co więcej, nie zapomnij nosić odpowiedniego sprzętu ochrony osobistej zarówno podczas mieszania, jak i używania Demon WP.

Co to jest Demon WP?

Demon WP to insektycyd o szerokim spektrum działania, którego głównym składnikiem jest cypermetryna. Syngenta produkuje ten produkt w formie saszetek, które rozpuścisz w wodzie, ponieważ są wstępnie odmierzone. Tym, co sprawia, że ​​Demon WP jest popularny, jest łatwy i pozbawiony bałaganu proces mieszania oraz szybka skuteczność i trwała bariera.

Biorąc pod uwagę, że uważnie czytasz etykietę, powinieneś być bezpieczny, używając Demon WP w pomieszczeniach i na zewnątrz. Możesz użyć ręcznego opryskiwacza z pompką lub opryskiwacza plecakowego, aby użyć tego środka owadobójczego. Należy podkreślić, że używanie tego produktu wbrew jego etykiecie jest naruszeniem prawa federalnego.

Demon WP jest również najlepszy dla roślin, które są przeznaczone do celów estetycznych, a nie do użytku komercyjnego. Jak wspomniano wcześniej, ci, którzy uprawiają rośliny na paszę, powinni unikać używania tego produktu. Wreszcie, nigdy nie otwieraj zrzutu ani nie używaj ponownie pustego pojemnika.

Wniosek

Nie powinieneś czuć się onieśmielony podczas mieszania i stosowania pestycydów, takich jak Demon WP. Jak miksować Demon WP można się nauczyć w dwóch prostych krokach, czyli odmierzaniu i mieszaniu. Najpierw rozważ obszar, który leczysz i owady, którymi chcesz się zająć.

Użyj odpowiedniej dawki i wymieszaj pakiet w swoim zbiorniku. Zacznij od połowy ilości wody i dodaj produkt przed zmieszaniem roztworu i dodaniem pozostałej wody. Dokładnie wymieszaj roztwór i wstrząśnij zbiornikiem podczas nakładania, aby zapobiec zatkaniu.