Ile kosztuje uzyskanie tunelu foliowego do sadzenia warzyw i owoców zimą w USA?

Ile kosztuje tunel foliowy do sadzenia warzyw i owoców zimą w USA? Możesz mieć zasoby i materiały do ​​nauki, dzięki którym możesz powiedzieć, że jesteś gotowy do zakupu szklarni. Jednak weź pod uwagę koszty zakupu zupełnie nowego, koniecznie musisz mieć pewność swoich wyborów.

Czy możesz uprawiać rośliny zimą w szklarni?

To idealny czas na przygotowanie się do zdobycia nowego tunelu foliowego na sezon zimowy. Miesiące do przodu powinieneś tworzyć listę potencjalnych klientów lub firm, które sprzedają szklarnię. Koordynuj lub spotykaj się z nimi, aby omówić Twoje wymagania, potrzeby i możliwości, gdy znajdziesz firmę, w której pozyskasz tę strukturę.

Ile kosztuje uzyskanie tunelu foliowego do sadzenia warzyw i owoców zimą w USA?

Jednym z rozważań są rośliny idealne do uprawy w tunelu foliowym w okresie zimowym. Backyardpolytunnelkits zapewnią stabilne i ciepłe środowisko, w którym rośliny będą mogły być uprawiane w ciągu roku. Można je również wykorzystać do rozpoczęcia sezonu wegetacyjnego, w którym rośliny są uprawiane wcześnie, a później przenoszą się do ogrodu.

Tak, w tym sezonie można uprawiać warzywa i owoce w szklarniach, ponieważ wiele roślin w okresie chłodnym jest w stanie tolerować temperatury bliskie zeru, o ile gleba nie będzie błotnista. Jeśli zamierzasz uprawiać zimowe warzywa podczas budowy szklarni, jedną ze strategii jest dodanie pasywnego kolektora słonecznego, takiego jak ściana dzbanów na wodę pomalowana na czarny kolor.

Co mogę uprawiać zimą w mojej szklarni?

Sezon zimowy jest bardzo wyczekiwany, poza okresem świątecznym, kiedy to kulminują się wydarzenia roku, kiedy sklepy wychodzą na wyprzedaże, a dzieci są w domu na święta. Istnieje kilka wyjątkowych upraw, które zima może powitać w Twojej szklarni. Oto podsumowanie oraz przepisy, które na pewno Ci się spodobają.

Brukselka

Idealny do ogrodnictwa zimowego w tunelu foliowym na brukselkę. Ich wzrost może zająć około trzech miesięcy, więc zalecanym miesiącem ich zbioru jest marzec. Ugotuj to z uprawami z tunelu foliowego.

 • Smażone brukselki
 • Pieczona brukselka
 • Pieczona brukselka z polewą balsamiczną

Szpinak i jarmuż

Szpinak posadzony w szklarni dobrze spisuje się w glebie przepuszczalnej i bogatej w składniki odżywcze, więc możesz uprawiać ziemię na około tydzień przed sadzeniem, dodając nawóz. Z drugiej strony jarmuż to roślina, która zapewnia korzyści zdrowotne, w tym przeciwutleniacze, jest dobrym źródłem witaminy C dla odporności i może obniżyć ryzyko chorób serca.

 • Łatwy smażony szpinak
 • Szpinak w Śmietance
 • Smażony Jarmuż
 • Jarmuż Smażony Z Czosnkiem I Oliwą Z Oliwek

Pak Choi

Z drugiej strony Pak Choi to orientalne warzywo, które stało się podstawowym składnikiem azjatyckich dań z makaronem i smażonych przysmaków. Naładowane zdrowymi witaminami i szybko rosną, wysiewa się je dopiero w październiku na zbiory w sezonie zimowym.

 • Kurczak Smażony Z Pak Choi
 • Bok Choy Z Sosem Czosnkowo-Ostrygowym
 • Bok Choy z czosnkiem, miodem i soją

Sałata zimowa

Następnie masz sałatę zimową. Reklamowana jako idealna roślina na zimę, zawsze była przyzwyczajona do zimnego środowiska.

 • Doskonała sałatka zimowa
 • Zimowa sałatka z pieczonych warzyw
 • Sałatka z gruszką i sałatą zimową
 • Chrupiąca Sałatka Zimowo-Warzywna

Ziemniaki

Czy kiedykolwiek wiedziałeś, że ziemniaki to rośliny ozime? Sadzenie trwa od września do lutego. To są pomysły na dania z ziemniaków.

 • Kolorowa zimowa sałatka ziemniaczana
 • Sałatka zimowa z nasionami
 • Sałatka z zimową nocą

Ile kosztuje uzyskanie tunelu Apolytunnel zimą?

Przed zakupem lub budową szklarni konieczne jest poznanie kosztów. W ten sposób możesz zaplanować budżet i znaleźć taki, który odpowiada Twoim wymaganiom. Istnieje kilka tuneli foliowych, które można zobaczyć, takich jak szklarnia komercyjna, mini-szklarnia i szklarnia hobbystyczna.

Na przykład mniejsze szklarnie z pełną kontrolą temperatury i systemami automatycznego nawadniania mogą kosztować 300 USD. Jeśli chcesz bardziej wydajnego rolnika, rozważ zamontowanie tunelu foliowego dołączonego do domu. Jeśli zamierzasz mieć szklarnię, średni koszt wynosi od 15 000 do 20 000 USD. Są to albo gotowe, albo te, które sam budujesz.

Wniosek

Szklarnie zapewniają najlepsze środowisko dla Twoich roślin o każdej porze roku. Jeśli jednak chcesz być bardziej precyzyjny w swoim hobby, możesz przyjrzeć się szklarniom zaprojektowanym specjalnie na zimę.

Ile kosztuje uzyskanie tunelu foliowego do sadzenia warzyw i owoców zimą w USA, trzeba będzie przyjrzeć się cechom tych konstrukcji. Głęboki zimowy tunel foliowy zaprojektowany z myślą o ograniczeniu zużycia paliwa kopalnego potrzebnego do uprawy roślin w chłodne dni. Więc chcesz ogrzać za pomocą szklarni wyposażonych w pasywną energię słoneczną, które wykorzystują energię słoneczną do ogrzewania budynku zamiast tradycyjnych źródeł ogrzewania.

Znajdź szklarnie z chłodnicami wyparnymi, osuszaczami, ścianami szczytowymi, drzwiami przesuwnymi, grzejnikami gazowymi lub elektrycznymi, klapami wentylacyjnymi i nie tylko.