Najlepiej sprzedające się produkty na straganach

Dzisiaj, dzięki łatwiejszemu dostępowi do sklepów spożywczych, domów towarowych i wielkich supermarketów, które już dostarczają konsumentom gotowe produkty, takie jak owoce i warzywa, kurczak, wieprzowina lub jagnięcina, nawet twoi synowie lub córki mogą się do nich udać miejsca, w których można znaleźć najlepiej sprzedające się produkty na straganach w sklepie spożywczym.

Jednak nie wszystkie z tych produktów są uważane za świeże. Wśród najlepiej sprzedających się produktów na straganach, poza artykułami spożywczymi i wypiekami, znajdują się akcesoria modowe, artykuły vintage, dekoracje domów i wiele innych.

Najlepiej sprzedające się produkty na straganach

W dzisiejszych czasach wydaje się, że konsument po prostu usiądzie i zrelaksuje się, podczas gdy supermarkety automatyzują, które z nich są świeże i nie tak świeże, i etykietują te towary. Mimo wszystko atmosfera tradycyjnego robienia zakupów może nadal dominować.

Pomysł, aby wstać rano, aby walczyć z innymi kupującymi, targować się ze sprzedawcami, złapać świeże towary i udać się na pchli targ po dodatkowe znaleziska, może nadal być lepszy niż udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego. Nigdy nie dowiesz się, ile sztucznych składników jest wstrzykiwanych do tych upraw, takich jak mięso, aby je zakonserwować. Ale czy są one korzystne dla zdrowia?

W przypadku innych produktów rośnie dyskusja na temat tego, czy są to przedmioty autentyczne, czy podrobione. Jakie są najlepiej sprzedające się produkty na straganie i jak możesz dokonać zakupu?

Co sprzedaje się najlepiej na straganach na rynku: Lista 5 najlepszych

Stragany nie są typowymi centrami handlowymi. Zwykle dzieje się to na zewnątrz, a jeśli jest szansa na deszcz, podczas zakupów możesz zabrać ze sobą parasol. Tłum jest głośniejszy i żywszy, i muszą. Jednak swobodniej jest się targować. Przyjrzyjmy się najlepiej sprzedającym się towarom na tych straganach.

1. Ubrania w niepowtarzalne wzory

Są szanse, co prawda markowe koszule, które znajdziesz na niedostępnych straganach na całym świecie, mogą być podróbkami i towarami klasy A (to znaczy nie „podróbkami”, ale też nieoryginalnymi). Jednak najbardziej autentyczne, jakie można znaleźć na straganach, to koszule w niepowtarzalne wzory.

Możesz znaleźć koszule z nadrukiem batikowym, koszule pamiątkowe z literami i grafikami miejsca, w którym się znajdujesz, koszule zaprojektowane przez drobnych projektantów, koszulki mniej znanych marek i wiele innych. Główna zaleta: te ubrania i ubrania są o wiele tańsze niż autentyczne i markowe z dzielnic handlowych w Twojej okolicy.

2. Przedmioty vintage

Czy to kiedykolwiek słuszne, że przedmioty vintage to strata pieniędzy? Po pierwsze, nie są to niezbędne rzeczy, a jeśli masz listę zakupów, produkty vintage powinny znaleźć się na dolnym końcu obowiązkowych zakupów. Oczywiście na szczycie listy ustawisz artykuły spożywcze, jedzenie i składniki kuchenne, mleko, gotowe przekąski lub ryż.

Jednak to, co jest wspaniałe w tych straganach, to różnorodność, jakie mogą zaoferować. Spójrz na jedną stronę, a zobaczysz, czego potrzebujesz, i spójrz na drugą, aby znaleźć te zabytkowe przedmioty. Wiele z tych przedmiotów obejmuje wystrój domu i akcesoria, stare albumy muzyczne i przedmioty kolekcjonerskie. Jeśli martwisz się o kurz nagromadzony w czasie, cóż, wiele sklepów przygotowało i wyczyściło te przedmioty przed zakupem.

3. Zioła i kwiaty

Po trzecie, masz te zioła i kwiaty. Najpopularniejsze to olejki, kremy, leki i maści. Te zioła są zwykle butelkowane w małych pojemnikach, takich jak olejek z drzewa herbacianego i inne niezbędne substancje. Stosowane są w leczeniu różnych schorzeń, takich jak łagodzenie bólów głowy, skurczów mięśni oraz suplement poprawiający koncentrację.

Kwiaty są również częstym widokiem na straganach. Wiele kwiaciarni może powstać na tydzień przed Walentynkami lub Wszystkimi Świętymi, ponieważ są to pory roku, kiedy są one najbardziej poszukiwane przez klientów. Jednak na popularnych rynkach kwiatowych na całym świecie są one dostępne przez cały rok, niezależnie od pory kwitnienia kwiatów.

Na Filipinach zarówno miejscowi, jak i turyści odwiedzają Dangwa w stolicy Manili, aby znaleźć niedrogie kwiaty w kraju taniej niż gdziekolwiek indziej. Niezależnie od tego, czy potrzebują bukietu dla swoich bliskich, dekoracji kwiatowych do nowych domów, czy kwiatów na wesela i inne imprezy, udają się do tego miejsca, aby zaoszczędzić na ogromnych i rosnących kosztach.

Zrównoważony rozwój i problemy środowiskowe to wspólne czynniki, które mogą wpływać na produkcję ziół i kwiatów. Sprzedawcy i dostawcy walczą o utrzymanie świeżości tych towarów teraz, gdy planeta generuje więcej śladów węglowych niż kiedykolwiek wcześniej.

4. Mięso z grilla i kaczka po pekińsku

Jeśli jesteś smakoszem, na straganie znajdziesz schronienie dla egzotycznych potraw, grillowanego mięsa i popularnej na całym świecie kaczki po pekińsku. W miejscowościach turystycznych w Azji popularne są stragany z jedzeniem i straganami na świeżym powietrzu. Wietnamski targ nocny Hanoi pozwala znaleźć rzędy straganów sprzedających uliczne jedzenie i grillowane mięso.

Warto też spróbować kaczki po pekińsku, a doświadczenie jej w restauracjach i wokół tych straganów jest zupełnie inne. Ten produkt jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów na rynku; ten przysmak rozprzestrzenił się na całym świecie. Na przykład w kalifornijskim Chinatown można znaleźć restauracje i stragany, które oferują kaczkę po pekińsku.

Oryginalnie pochodzi z Pekinu i charakteryzuje się cienką, chrupiącą skórką, serwowaną w restauracjach na miejscu lub na świeżym powietrzu, w połączeniu z różnymi wspaniałymi smakami sosów.

5. Wypieki 

Rodziny i pokolenia prowadzą stragany w wielu częściach świata. Są częścią współczesnej historii ze zorganizowaną strukturą łańcucha dostaw. Innym popularnym produktem na straganach są wypieki.

Może to obejmować wszystko, od makaroników, pizzy, babeczek, ciast, chipsów, ciasteczek i orzechów.

Rynek rolników: co sprzedaje się najlepiej

Czym jest rynek rolników i jakie są jego najlepiej sprzedające się produkty na straganach? Tego typu sklepy odnoszą się do utrzymywanych targowisk, które zamierzają oferować produkty w systemie rolnik-konsument. Innymi słowy, łańcuch dostaw różni się od typowej konfiguracji straganu.

Najpopularniejsze produkty i najlepiej sprzedające się na rynku rolniczym to:

  • Produkty do kąpieli i urody
  • Rękodzieło robione ręcznie
  • Puszki i wypieki
  • Przedmioty odsprzedaży
  • Produkty na zamówienie
  • Wyśmienita karma dla zwierząt domowych i inne produkty dla zwierząt
  • Przystawki ogrodowe

Jakie produkty najlepiej sprzedają się na pchlim targu?

Na pchlich targach można również znaleźć stragany, ale ich konfiguracja jest inna, ponieważ zazwyczaj masz do czynienia z przedmiotami o dużej skali, takimi jak sofy, abażury lub pościel.

Pchli targ to miejsce, do którego należy się udać, gdy szukasz świetnych okazji. Pchli targ jest uważany za bardziej otwarty dla osób fizycznych, ponieważ prawie każdy może sprzedawać swoje towary. Zazwyczaj sezonowe pchle targi są prowadzone we współpracy z organizacjami, aby nawiązać kontakt z zainteresowanymi uczestnikami, którzy chcą zarobić dodatkowe dochody.

Najpopularniejsze produkty w tego typu sklepach to odzież, obuwie, torebki, biżuteria, meble, AGD, ceramika, dzieła sztuki, obrazy, dekoracje, artykuły ogrodnicze, używane książki, płyty muzyczne i inne.

Najlepiej sprzedające się produkty na straganach z Krostrade.com

Namioty tworzą stragan. Najważniejszymi częściami, na które powinieneś spojrzeć z idealnego straganu, są flagi reklamowe, baldachimy, obciążniki, torby transportowe i ściany boczne. Dzięki Krostrade zyskujesz dostęp do bogatej kolekcji wytrzymałych i wysokiej jakości namiotów.

Te najlepiej sprzedające się produkty na straganach muszą być uzupełnione najlepszymi straganami. Znajdź te, które są łatwe do skonfigurowania i łatwiejsze w utrzymaniu, gdy jako dostawcy lub sprzedawcy uczestniczysz w tych wydarzeniach rynkowych. Imponowanie, zachęcanie i przyciąganie klientów namiotami i innym sprzętem Krostrade jest możliwe.