Wygodna obrotowa podstawa krzesła: przewodnik dla majsterkowiczów

Krzesła obrotowe są doskonałym dodatkiem do każdego miejsca pracy. Czasami potrzebujesz po prostu odrobiny ruchu w ciągu dnia, a czy jest to lepsze niż przy pomocy krzesła obrotowego? Więc jak to zrobić? Cóż, jesteśmy tutaj, aby ci powiedzieć, jak! Sprawdź nasz poradnik dla majsterkowiczów, jak wykonać podstawę krzesła obrotowego.

Kroki tworzenia podstawy krzesła obrotowego

Krok 1. Zmierz wysokość biurka od podłogi do góry. Zapisz jakie miary to wychodzi, na przykład „27 cali”.

Wygodna obrotowa podstawa krzesła: przewodnik dla majsterkowiczów

Krok 2. Wytnij kawałek drewna o długości 27 cali i szerokości około dwóch cali (lub wystarczająco duży, aby z łatwością zmieścił się pod biurkiem). Upewnij się, że w drewnie nie ma pęknięć.

Krok 3. Wywierć otwór na każdym końcu kawałka drewna, a także w pobliżu jego środka, a następnie przełóż przez nie śruby, aby je połączyć.

Krok 4. Umieść podstawę poniżej miejsca, w którym chciałbyś umieścić krzesło (niektórzy wolą pod biurkiem, podczas gdy inni kładą je z jednej strony). Upewnij się, że śruby na każdym końcu podstawy są mocno dokręcone.

Krok 5. Połóż stopy krzesła po obu stronach i wkręć je na miejsce. Upewnij się, że są ciasne w stosunku do tego, jak szerokie mają być od przodu do tyłu (na przykład, jeśli chcesz mieć sześciocalową przerwę między nogami).

Czy możesz przekształcić fotel rozkładany w podstawę obrotową?

Tak, możesz przekształcić fotel rozkładany w podstawę obrotową. Pierwszym krokiem byłoby zmierzenie, ile miejsca jest między stopami i jak szerokiego otworu potrzebuje krzesło z przodu lub z tyłu.

Krok 1. Jeśli po każdej stronie znajdują się cztery śruby, odkręć je, a następnie wkręć jedną na miejsce na każdym końcu podstawy.

Krok 2. Połóż stopy krzesła po obu stronach i przykręć je na miejscu. Upewnij się, że są ciasne w stosunku do tego, jak szerokie mają być od przodu do tyłu (na przykład, jeśli chcesz mieć sześciocalową przerwę między nogami).

Znajdź środek tego, jak daleko od siebie jest każda stopa i jak szeroki jest otwór.

Krok 3. Wytnij dziurę po obu stronach środka, przez którą przejdzie Twoja stopa, z wystarczającą ilością miejsca na każdym końcu na stopy podstawy. Upewnij się, że wycinasz otwory co najmniej dwa cale od dowolnej krawędzi krzesła (aby się nie złamało).

Krok 4. Wkręć jedną śrubę na miejsce, a następnie przeprowadź stopę przez otwór.

Krok 5. Dokręć go, a następnie wkręć drugą stronę, jak szeroko rozstawione są twoje stopy od siebie.

Krok 6. Powtórz dla każdej nogi z każdej strony, upewniając się, że wszystkie są ciasne w stosunku do tego, jak szeroko ma być rozstawiony od przodu do tyłu (na przykład, jeśli chcesz, aby twoje stopy były na tej samej płaszczyźnie poziomej , upewnij się, że są jak szeroko i jak daleko od siebie).

Odwróć krzesło i wkręć śruby, aby określić, jak daleko od siebie chcesz. Jeśli masz śrubę centralną z gwintami, które są zbyt długie, odetnij ile centymetrów gwintu jest pożądane – ale nie skręcaj zbyt krótko, w przeciwnym razie śruba przejdzie przez szerokość i odległość od siebie.

Jak zmienić podstawę na krześle obrotowym?

Zmiana bazy na krześle obrotowym jest dość łatwa. Zdejmujesz pokrywę z dołu lub z góry i odkręcasz tyle śrub, ile musisz poluzować, aby się rozpadła, podnieś wszelkie ciężkie części (takie jak silniki) z pomocą kogoś innego, jeśli to konieczne, a następnie włóż je z powrotem na miejsce, gdy skończysz .

Jak wyregulować stare krzesło obrotowe?

Krok 1. Regulacja starego krzesła obrotowego jest dość łatwa i można to zrobić w kilku krokach. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdjąć śrubokrętem pokrywę z dołu lub z góry podstawy, a następnie wykręcić wszystkie śruby, które ją trzymają.

Nie zapomnij, ile waży Twoje krzesło po otwarciu. Upewnij się, że masz kogoś innego do pomocy przy podnoszeniu w razie potrzeby.

Krok 2. Po rozłożeniu krzesła po prostu odłóż każdą część z powrotem tak, jak była wcześniej i dokręć śruby w razie potrzeby.

Krok 3. Jeśli próbujesz naprawić zepsute krzesło obrotowe lub takie, które straciło smar: Musisz usunąć wszystkie zepsute części i wymienić je na nowe. Następnie możesz ponownie przymocować kulę krzesła obrotowego do podstawy, wiercąc w niej otwór i mocując ją na miejscu za pomocą śrub lub wkrętów wkręconych w podstawę podstawy.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, musisz zdobyć trochę smaru do wrzeciona, aby mogło ponownie zacząć się obracać.

Skąd mam wiedzieć, ile smaru kupić?

Potrzebujesz około pół uncji na stopę wrzeciona i pamiętaj, aby nałożyć smar w jednym miejscu, a nie na całym, aby nie spowodować zbyt wielu tłustych plam na podłodze!

Mam nadzieję, że to pomogło