Wsuwanie na obrotowe krzesło biurowe: Jak pozbyć się problemu

Wiele osób ma problemy z krzesłem biurowym, a jednym z najczęstszych jest przesuwanie się. Jeśli chcesz wiedzieć, jak pozbyć się tego problemu, czytaj dalej! W tym poście na blogu dowiesz się, jak naprawić obrotowe krzesło biurowe, które zaczęło się ślizgać.

Kroki mocowania przesuwnego na obrotowym krześle biurowym

Krok 1. Kup matę na krzesło biurowe. Pomoże to zapobiec zarysowaniu podłogi i ułatwi poruszanie się po biurku.

Wsuwanie na obrotowe krzesło biurowe: Jak pozbyć się problemu

Krok 2. Nałóż cienką warstwę smaru na dolne koła, które dotykają ziemi, używając sprayu do gotowania lub smaru silikonowego (w razie potrzeby). Smar jest również pomocny, ponieważ pomaga zredukować hałas.

Krok 3. Dokręć śrubę, która kontroluje, jak daleko możesz obrócić siedzenie za pomocą klucza lub klucza imbusowego (w zależności od tego, jak mocno jest). Powinieneś być w stanie dokręcić go na tyle, aby kiedy zaczniesz się poruszać, nie będzie zbyt wiele ruchu w samym krześle.

Krok 4. Umieść gumowe maty pod krzesłem, aby zmniejszyć jego ślizganie.

Krok 5. Połóż matę na podłodze i przesuń po niej krzesło zamiast ślizgać się po podłodze z twardego drewna lub płytek. Zwykle w ten sposób ludzie z wykładziną ustawiają krzesła na biurku – układają pod nimi maty, aby nie porysować mebli biurowych i dywanów!

Jak powstrzymać moje krzesło biurowe przed upadkiem?

Musisz dokręcić śruby po obu stronach krzesła. Możesz to zrobić za pomocą klucza lub klucza imbusowego (w zależności od tego, jak mocno jest). Dokręć je, aż poczujesz, że jest wystarczający opór, ale nie za duży, aby utrudnić Ci poruszanie się. To powinno powstrzymać twoje krzesło biurowe przed upadkiem.

Jak rozwiązać problem z przesuwanym krzesłem obrotowym?

Jeśli twoje krzesło biurowe nieznacznie się porusza (w zależności od tego, jak na nim siedzisz), problem można rozwiązać za pomocą podkładek meblowych. Są łatwe do znalezienia i powinny wystarczyć.

Po prostu umieść je pod miejscem, w którym siedzisz, aby podczas przesuwania się utrzymały rzeczy na miejscu. Na dokładkę będziesz potrzebować dwóch lub trzech z nich – ponieważ czasami jeden nie wytrzyma wystarczająco dobrze!

Jak powstrzymać obrotowe biurko przed wirowaniem?

Pierwszy krok: jeśli to możliwe, usuń wszelkie pokrycia powierzchni, takie jak dywaniki, maty, a nawet wykładzina pod stopami, ponieważ może to powodować tarcie między tym, co jest pod stopami a podłogą, co może spowodować utratę równowagi.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj użyć podkładek pod meble na podłodze poniżej miejsca, w którym siedzisz, ponieważ utrzymają one wszystko na swoim miejscu. (Zawsze najlepiej jest użyć dwóch lub trzech z nich na dokładkę – jeden może nie wytrzymać wystarczająco dobrze!)

Jeśli to nadal nie pomaga, odsuń wszelkie „niewyważone” przedmioty od biurka i upewnij się, że żadne przedmioty nie znajdują się w pobliżu jego podstawy, co mogłoby spowodować niestabilność. Na koniec możesz chcieć sprawdzić, czy Twoje buty również mają ślady na podeszwach – ponieważ śliskie spodnie również mogą zaostrzyć poślizg!

Jak naprawić chwiejne krzesło obrotowe?

Po pierwsze, nie dokręcaj śrub bardziej niż to konieczne. Nie chcesz przekroczyć punktu, w którym możesz łatwo przesuwać się na swoim siedzeniu! Poluzuj je, jeśli posunąłeś się za daleko i zacznij od nowa, dokręcając, aż będzie tak, jak lubisz.

Spójrz na przednie kółka i upewnij się, że nie ocierają się o siebie ani o pobliskie meble, takie jak noga biurka. To często powoduje, że ludzie myślą, że ich krzesło obrotowe się chwieje!

Jak naprawić regulowane krzesło, które nie utrzymuje się na nogach?

Jedną z najczęstszych przyczyn jest to, że rozpórka gazowa krzesła straciła powietrze i nie może utrzymać Twojej wagi. Często można to naprawić, napełniając rurkę pompką lub używając kompresora, aby wstrzyknąć do niej trochę więcej powietrza!

Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest to, że jeśli jedna strona dźwigni regulacji wysokości siedziska nie działa, często można naprawić dźwignię, po prostu zginając ją z powrotem na miejsce.

Ostatnią rzeczą, którą należy wypróbować, jest to, że jeśli krzesło wydaje się krzywe i nie ma luźnych części na podwoziu lub kółkach, sprawdź, jak mocno trzymasz uda na siedzeniu.

Jak powstrzymać moje krzesło biurowe przed chodzeniem w lewo lub w prawo?

Musisz dokręcić śruby po obu stronach krzesła, gdzie łączą się z podstawą. Możesz to zrobić za pomocą klucza lub klucza imbusowego (w zależności od tego, jak mocno jest).

Dokręć je, aż poczujesz, że jest wystarczający opór, ale nie za duży, aby utrudnić Ci poruszanie się. Powinno to powstrzymać krzesło biurowe przed przesuwaniem się w lewo lub w prawo.