Prosty przewodnik w 5 krokach, jak odprężyć krzesło o zerowej grawitacji

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak odpoczywać na krześle o zerowej grawitacji, powinieneś zapoznać się z tym łatwym i szybkim przewodnikiem w pięciu krokach. Bądź na bieżąco, ponieważ odpowiemy również na niektóre zwykle zadawane pytania, gdy posiadasz krzesło o zerowej grawitacji w twoim domu.

Potrzebne materiały

Przed przystąpieniem do procedury wymiany sznurowadeł w krześle grawitacyjnym upewnij się, że masz kompletny zestaw materiałów. Jeśli wszystko jest gotowe, możesz iść!

Prosty przewodnik w 5 krokach
  • Opaski kablowe
  • Nożyczki
  • Sznur bungee

Kroki, jak wymienić koronkę krzesła o zerowej grawitacji

Krok 1. Połącz każdy otwór tkaniny

Najpierw połączysz każdy otwór tkaniny z metalową częścią krzesła o zerowej grawitacji za pomocą opasek zaciskowych.

Krok 2. Wytnij stary przewód

Kiedy wszystkie otwory w tkaninie są związane za pomocą opasek zaciskowych, odetnij stary sznur nożyczkami spod krzesła. Wtedy całkowicie rozwiążesz stare sznurowanie.

Krok 3. Zrób nowy przewód w podwójnej warstwie

Z nowym sznurkiem ułóż go w podwójnej warstwie, umieść sznury w dolnej części krzesła i wykonaj węzeł dla krzesła o zerowej grawitacji.

Krok 4. Połącz materiał z nowymi sznurkami

Po zrobieniu nowego sznurka w podwójnej warstwie, kolejną rzeczą, którą musisz wykonać w tej procedurze, jest połączenie całej tkaniny krzesła grawitacyjnego z nowymi sznurkami, które masz teraz.

Krok 5. Przetnij opaski kablowe

Po kroku czwartym musisz przeciąć opaski kablowe za pomocą nożyczek, aby dokończyć wymianę na odrestaurowane krzesło o zerowej grawitacji.

Co to jest krzesło o zerowej grawitacji?

Krzesło o zerowej grawitacji to rodzaj krzesła, które sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś unosił się w powietrzu, jak w kosmosie. To krzesło pozwoli Ci się zrelaksować i położyć ze stopami uniesionymi na wysokości klatki piersiowej.

Jeśli więc zastanawiasz się, skąd wzięło się określenie „zero grawitacji”, przeznaczeniem tego krzesła są astronauci. Jest również wytwarzany w celu łagodzenia stresu i bólu u astronautów podczas startów.

Czym krzesła o zerowej grawitacji różnią się od krzeseł kempingowych?

Gdybyś miał porównać konstrukcję krzesła o zerowej grawitacji do tradycyjnego krzesła kempingowego, różnica byłaby zauważalna. Krzesła o zerowej grawitacji umożliwiają odpoczynek i dają poczucie nieważkości.

Z drugiej strony tył krzesła kempingowego ma ograniczony ruch i nie zapewnia uczucia lekkości, którego doświadczasz siedząc na krześle o zerowej grawitacji. Nie zapewnia takich samych funkcji odprężających jak siedzenie, takich jak podnoszenie stóp do klatki piersiowej, w tym wyściełane siedzenia i uchwyty na kubki.

Uwaga: Jeśli cierpisz na przewlekły ból pleców, podatne kręgowce lub ból mięśni, odradzamy kupowanie krzesła kempingowego.

Czy mogę zostawić moje krzesło o zerowej grawitacji na zewnątrz?

Jeśli uważasz, że przeznaczenie krzeseł z zerową grawitacją ma być w konkretnym pomieszczeniu, jesteśmy tutaj, aby Ci powiedzieć, że możesz zostawić krzesło grawitacyjne poza domem. Ponieważ te krzesła mogą mieć różne kształty, materiały i rozmiary, które określają, które z nich mogą być lepsze, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Odporne na warunki atmosferyczne krzesło o zerowej grawitacji jest dobrym materiałem do użytku na zewnątrz, ponieważ może wytrzymać wszystkie naturalne czynności. Tymczasem nigdy nie używaj nietrwałego krzesła o zerowej grawitacji jako mebli ogrodowych, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że przedmiot ten ulegnie szybkiemu zniszczeniu i nie będzie trwał długo poza domem.

Uwaga: należy upewnić się, że powłoka ramy nie może rdzewieć w przypadku kontaktu z innymi typami elementów. Jeśli masz pewność, że rama wytrzyma każde warunki pogodowe, możesz zostawić ją na zewnątrz.

Co muszę zrobić, jeśli zostawię moje krzesło o zerowej grawitacji na zewnątrz?

Jeśli chcesz zostawić swoje krzesło o zerowej grawitacji na zewnątrz, bardziej prawdopodobne jest, aby mieć odpowiednie przechowywanie. Więc jeśli zdecydujesz się zostawić go na zewnątrz, będziesz musiał podjąć środki ostrożności, aby chronić swoje krzesło.

Aby chronić fotel grawitacyjny przed deszczem, najlepiej jest użyć wodoodpornego pokrowca, gdy go nie używasz. Ponieważ pogoda jest trudna do przewidzenia, lepiej zapobiegać niż naprawiać problem, który już uszkodził określony materiał.

W przypadku lekkiego krzesła o zerowej grawitacji jest podatny na silne podmuchy i może latać, gdy jest wietrznie. Aby uchronić krzesło grawitacyjne przed zniknięciem z podwórka, musisz przywiązać je do ciężkiego stołu, deski tarasowej lub metalowym klipsem.

Wniosek

Teraz nauczyłeś się, jak odpoczywać na krześle o zerowej grawitacji. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w tym czytaniu, a będziesz mógł sprawić, by Twoje krzesło wyglądało na zupełnie nowe, przywracając je. Zwróć także uwagę na odpowiedzi udzielone na często zadawane pytania dotyczące dbania o krzesło o zerowej grawitacji w różnych okolicznościach.