Proste kroki, aby umieścić obrotową podstawę na fotelu LazyBoy

Fotel LazyBoy to świetne krzesło do spędzenia wieczoru, ale jak wstać i poruszać się? Jednym z najlepszych sposobów, aby Twój leniwy chłopiec był bardziej praktyczny w codziennym użytkowaniu, jest dodanie obrotowej podstawy.

Podstawy obrotowe są dostępne w wielu różnych opcjach, więc skąd możesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru dla swoich potrzeb? W tym poście na blogu dowiemy się, jak umieścić obrotową podstawę na fotelu LazyBoy!

Proste kroki

Kroki, jak umieścić obrotową podstawę na Twoim fotelu Lazyboy

Krok 1. Znajdź śruby na spodzie fotela. Są one zwykle blisko centrum i nie są zbyt trudne do znalezienia. Jeśli nie możesz ich znaleźć, być może zostały już usunięte podczas instalacji tej bazy.

Krok 2. „Poluzuj” te dwie lub więcej śrub, obracając śrubokrętem przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aż pojawi się luz w fotelu.

Krok 3. „Włóż” obrotową podstawę do tego otworu i „dokręć” te śruby, upewniając się, że są one obracane zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż będą dobrze dopasowane.

Krok 4. „Sprawdź”, czy wszystkie śruby są dokręcone, delikatnie pociągając za każdy róg siedziska, aby upewnić się, że jest mocno osadzony i nie chybocze się.

Krok 5. Usiądź wygodnie i ciesz się, jak łatwo jest obracać się na swoim fotelu rozkładanym dzięki tej nowej podstawie!

Krok 6. Czasami śruby w LazyBoy mogą być trudne do znalezienia, ponieważ zostały już usunięte podczas montażu podstawy obrotowej, ale to jest w porządku! Będziesz chciał po prostu wykonać te same kroki, aby je dokręcić.

Dlaczego podstawa obrotowa powinna znajdować się na moim fotelu Lazyboy?

Obrotowa podstawa to świetny sposób na obracanie krzesła bez konieczności skręcania i napinania się od wewnątrz siedziska.

To jedna rzecz mniej, po którą musisz wstać, gdy przyjdą goście lub ktoś potrzebuje czegoś w innym pokoju w domu!

„Wydaje się, że to taka mała rzecz”, mówi jeden z właścicieli Lazyboy, „ale ile razy musiałem skręcić szyję lub plecy tylko po to, żeby się odwrócić?”

Obrotowa podstawa pomaga również uniknąć kłopotów z przesuwaniem krzesła po pokoju.

„To niesamowity wynalazek!” mówi inny zadowolony klient. „Kiedyś byłem tak sfrustrowany, gdy próbowałem wprawić krzesło w ruch, a ono po prostu wirowało w miejscu”.

Obrotowa podstawa pozwala bez wysiłku odwrócić się twarzą do telewizora bez konieczności wstawania.

„Jest mi o wiele łatwiej na plecach”, mówi inny właściciel Lazyboy, „teraz mogę zmienić sposób, w jaki siedzę, oglądając telewizję z drugiego końca pokoju”.

-Jest łatwy w instalacji, a następnie możesz usiąść i cieszyć się tym, o ile wygodniejsze jest twoje krzesło.

„Uwielbiam moją nową obrotową podstawę”, mówi jeden z klientów. „Teraz nie muszę się martwić, że wstawię za cokolwiek!”

Zalety umieszczenia podstawy obrotowej na fotelu Lazyboy

  • Łatwy w instalacji
  • Zwiększa komfort Twojego krzesła
  • Ułatwia oglądanie telewizji z drugiego końca pokoju
  • Pozwala na odwrócenie się bez wstawania.

Recenzje

Uwielbiam moją nową podstawę obrotową”, mówi jeden z klientów. „Teraz nie muszę się martwić, że wstawię za nic! Obrotowa podstawa to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojego Lazyboya”, mówi inny.

Na plecach jest mi dużo łatwiej” – mówi jeden z klientów.

Obrotowa podstawa znacznie ułatwi wstawanie z krzesła, gdy musisz iść do łazienki lub złapać coś z wysokiej półki, do której nie możesz sięgnąć siedząc

Obrotowa podstawa ułatwi poruszanie się na krześle w dowolnym momencie, bez konieczności całkowitego wstawania. Nieco drogie, ale warte każdego grosza.

Uwielbiam to, jak wygodny jest teraz mój Lazyboy” – mówi jeden z klientów. „To jak zupełnie nowy rozkładany fotel!

Co to jest fotel Lazyboy

Fotel rozkładany to rodzaj krzesła, na którym można się oprzeć. Ma możliwość obracania się, co znacznie ułatwia osobom o ograniczonej sprawności ruchowej i tym, którzy mają problemy ze wstawaniem z krzesła, na przykład osobom starszym lub osobom powracającym do zdrowia Chirurgia

Leżaki Lazyboy zostały zaprojektowane tak, aby każdy w każdym wieku mógł cieszyć się pełnymi zaletami fotela rozkładanego

  • Łatwość i wygoda podczas siedzenia lub odpoczynku
  • Łatwy w użyciu, bez konieczności montażu
  • Najwyższej jakości materiały zapewniające lata przyjemności.

Co to jest podstawa obrotowa?

Obrotowa podstawa umożliwia poruszanie się w Lazyboy bez konieczności przechylania się na jedną lub drugą stronę. W ten sposób możesz używać swojego fotela Lazyboy tak jak zwykłego krzesła

Jak naprawić uszkodzony mechanizm Lazyboy

Krok 1. Najłatwiej jest po prostu kupić nowy, ale jeśli chcesz go naprawić, najpierw spójrz, jak się zepsuł i w ilu jest kawałkach. Istnieje wiele różnych typów foteli Lazyboy i jak naprawiasz będzie to zależeć od typu, który się zepsuł.

Krok 2: Będziesz musiał wziąć śrubokręt i usunąć wszystkie śruby mocujące mechanizm, a także podważyć wszystko, co trzymało elementy przymocowane lub mocując je z powrotem, jeśli nadal są przymocowane.

Krok 3: Po usunięciu części mechanizmu Lazyboy, musisz nałożyć klej na wszelkie metalowe części, które zostały złamane, a następnie wymienić sposób, w jaki został złożony.

Krok 4: Po złożeniu wszystkiego z powrotem, pamiętaj o ponownym dokręceniu i dokręceniu śrub.

Krok 5: Aby umieścić obrotową podstawę na fotelu lazyboy, musisz użyć tego samego rodzaju śrub, które zostały użyte do jej zamocowania. Następnie po prostu wkręć je w nową płytkę obrotową i wymień sposób, w jaki był przymocowany podczas montażu.