Poradnik, jak zrobić stacjonarne krzesło obrotowe LazyBoy

Jeśli jesteś podobny do mnie, przez ostatnią dekadę miałeś krzesło obrotowe LazyBoy. Możesz być zmęczony tym, jak kołysze się w przód iw tył, kiedy próbujesz się z niego podnieść.

Co możemy zrobić? No cóż, mam pomysł, jak sprawić, by nasze krzesła były stacjonarne! Zapoznaj się z tym poradnikiem, jak wykonać meble stacjonarne z obrotowym krzesłem leniwym.

Poradnik

Kroki, jak ustawić stacjonarne krzesło obrotowe Lazyboy

Krok 1. Znajdź obiekt w kształcie litery U, który ma miejsce na krzesło. Może to być stara komoda lub duża komoda. Głębokość musi uwzględniać stopień odchylenia krzesła, gdy na nim siedzisz.

Krok 2. Umieść coś na dolnej półce dla podparcia i równowagi – będzie musiało być wystarczająco ciężkie, aby się nie poruszać. Może to być wszystko, od książek po wiadro z piaskiem lub cementem (polecam mieć coś, co nie przeszkadza w zabrudzeniu).

Krok 3. Umieść krzesło na podporze i zrównoważ materiały tak, aby było wyśrodkowane, ale nie zwisało z jednej strony. Powinno stać stosunkowo prosto, tak jak gdyby twoje krzesło leżało na podłodze.

Krok 4. Odsuń się i zaznacz ołówkiem wysokość nóg twojego krzesła od ziemi (tyle miejsca będziesz potrzebować na prześwit). Możesz umieścić kawałek drewna lub plastiku pod każdą nogą, aby nie porysował się podczas zaznaczania, gdzie powinny iść.

Krok 5. Zdejmij krzesło z podpórki i delikatnie połóż je na płaskiej powierzchni, aby upewnić się, że znaki są tam, gdzie chcesz.

Krok 6. Połóż krzesło z powrotem na podporze i odwróć sposób, w jaki je zdjąłeś, aby móc kontynuować nieruchome krzesło obrotowe Lazyboy.

Jak wyłączyć funkcję obrotową fotela rozkładanego

Fotel rozkładany to świetny dodatek do każdego salonu, pokoju rodzinnego czy sypialni. Jest wygodny i funkcjonalny, z możliwością przenoszenia w różnych pozycjach w zależności od tego, jak chcesz się w danym momencie zrelaksować.

Jedną z rzeczy, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy w przypadku tego typu mebla, jest to, jak łatwo małe dzieci i zwierzęta domowe mogą doznać obrażeń, jeśli mają dostęp do funkcji obrotowej. Na szczęście jest to łatwy i prosty sposób na wyłączenie fotela rozkładanego, aby nie mógł się obracać.

Krok pierwszy: zdejmij wszelkie poduszki lub inne przedmioty z siedzenia krzesła

Załóż rękawice robocze przed rozpoczęciem pracy z narzędziami, ponieważ pomoże to chronić ręce przed wszelkimi obrażeniami

Zlokalizuj śruby mocujące z przodu iz tyłu krzesła. Są one zwykle oznaczone czerwonym lub czarnym paskiem, więc powinny być dość łatwe do znalezienia. Usuń je ostrożnie, ponieważ nie chcesz ich złamać

Krok drugi: zainstaluj pasek kotwiący, wiercąc w kołku w ścianie

Wywierć otwór na pasek kotwiący w kołku w ścianie, aby zapewnić większą stabilność i zapobiec obrażeniom

Krok trzeci: Zamontuj pasy do krzesła

Przymocuj dwa nylonowe paski z taśmy po obu stronach mechanizmu obrotowego. Jak będzie nadchodził od tyłu, więc powinieneś mieć trochę luzu podczas ich dokręcania. Pociągnij tak mocno, jak możesz i dokręć

Krok czwarty: Zakończ, instalując prowadnice krzeseł

Glides zapewnią płynniejszy ruch krzesła, co jest dobre, jeśli znajduje się w miejscu, w którym obecni są ludzie

Zainstalowanie od czterech do sześciu gumowych podkładek meblowych po każdej stronie mechanizmu obrotowego pomoże zapobiec pęknięciom naprężonym na podłodze

Umieść prowadnice krzesła po obu stronach mechanizmu obrotowego i pociągnij w górę, aby dokręcić

Jak dbać o krzesło obrotowe Lazyboy

 • Użyj stopek krzesła, aby zmniejszyć tarcie między podłogą a mechanizmem obrotowym
 • Zainstaluj gumowe podkładki do mebli z każdej strony, aby zapobiec tworzeniu się pęknięć naprężeniowych.
 • Usuń podkładki, gdy nie są używane
 • Czyścić łagodnym mydłem i wodą. Nie zostawiaj mokrego
 • Pozwól krzesłu wyschnąć na powietrzu przed przykryciem go lub schowaniem
 • Nakładaj co sześć miesięcy trwały środek do ochrony powierzchni, taki jak Pledge, aby przedłużyć żywotność wykończenia mebli.

Korzyści z posiadania krzesła obrotowego Lazyboy

 • Są świetnym uzupełnieniem biurka.
 • Nie zajmują tyle miejsca, co zwykłe krzesło, co jest szczególnie przydatne w przypadku małych przestrzeni!
 • Są świetne dla tych, którzy nie wydają się mieć motywacji, aby wstać i ćwiczyć, ponieważ jest o wiele wygodniejsze niż zwykłe krzesło!
 • Występują w wielu odmianach kolorystycznych.
 • Mają poduszkę pod głowę, która jest świetna dla tych, których kark i plecy bolą po godzinach siedzenia.
 • Są również dobre dla osób z rwą kulszową, ponieważ odciążają biodra, gdy siadasz.
 • Zapewnia podparcie odcinka lędźwiowego! (Spójrz, o ile lepiej się czuję!)
 • Możesz dostosować, jak wysoko lub jak nisko chcesz.
 • Jest również świetny dla osób z bólem pleców!
 • Są łatwe w czyszczeniu. Po prostu użyj miotełki do kurzu i odkurz powierzchnię.
 • Nie musisz się martwić o rozdarcie ubrań na ostrych krawędziach, ponieważ mają one zaokrąglone rogi u dołu.