Metody zatrzymywania fotela obrotowego przed obracaniem

Piszę ten wpis na blogu, aby podzielić się tym, jak powstrzymałem mój obrotowy fotel przed obracaniem się. Wszyscy wiemy, jak denerwujące może być, gdy osoba siedząca obok ciebie zaczyna się kołysać w przód iw tył, ale jest łatwy sposób na rozwiązanie tego problemu!

Nie musisz już na to narzekać, ponieważ dzisiaj porozmawiamy o tym, jak zapobiec obracaniu się fotela obrotowego, aby Twoje meble pozostały na swoim miejscu.

Metody zatrzymywania fotela obrotowego przed obracaniem

Kroki, jak powstrzymać obrotowy fotel przed obracaniem się

Krok 1. Upewnij się, że fotel znajduje się w pozycji pionowej.

Krok 2. Delikatnie naciśnij koniec każdego podłokietnika, aby meble nie kołysały się w przód iw tył.

Krok 3. Umieść książki, czasopisma lub inne ciężkie przedmioty na jednym podnóżku, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w utrzymaniu go nieruchomo.

Krok 4. Zakryj luźne przewody taśmą klejącą, aby nie przeszkadzały.

Krok 5. W razie potrzeby użyj linki bungee z jednej lub obu stron, aby zapobiec kołysaniu się mebli w przód iw tył.

Krok 6. Upewnij się, że fotel znajduje się w pozycji pionowej, gdy go nie używasz, aby nie przeszkadzał ci później na linii.

Krok 7. Dociśnij fotel do ściany lub obok urządzenia, aby nie zbliżył się zbytnio do mebli.

Jak dbać o fotel obrotowy

Krok 1. Krzesło nie jest czymś, co należy czyścić tak, jak każdy inny mebel. Trzeba to robić inaczej i częściej, aby wyglądało to jak najlepiej.

Krok 2. Użyj suchej, miękkiej ściereczki lub przystawki do odkurzacza, aby usunąć kurz i brud z obrotowego fotela, nie zmieniając jego wrażenia.

Krok 3. Jeśli są plamy, będą musiały zostać usunięte z tkaniny krzesła przed ponownym użyciem, w przeciwnym razie mogą przenieść się na inne meble, które masz w domu, a to nie może być tak łatwe oczyszczone.

Krok 4. Kiedy tak należy dbać o fotel obrotowy, będzie on trwał znacznie dłużej.

Krok 5. Nie będzie to coś, co trzeba zbyt często wymieniać ze względu na to, jak się o to troszczysz i ile w to wkładasz.

Skutki obracania fotela obrotowego

  • Jeśli Twój obrotowy fotel jest w ciągłym ruchu, możesz wpaść na niego i przewrócić przedmioty.
  • Twoje meble mogą łatwo potrącić lub porysować to urządzenie.
  • Próba ciągłego obserwowania, jak blisko urządzenia zbliżają się meble, może być frustrująca i nieskuteczna.
  • Jeżeli obrotowy fotel jest w ciągłym ruchu, może to stanowić zagrożenie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Oparcie krzesła pionowego zwykle nie ma żadnych podłokietników, o które można by się oprzeć podczas siedzenia na tego rodzaju krzesłach, co może powodować dyskomfort lub ból z powodu odległości od oparcia krzesła.
  • Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z poruszaniem się lub musisz często poruszać się na swoim miejscu, może to być frustrujące i utrudnić Ci pracę, gdy próbujesz sięgnąć po coś po drugiej stronie Twojej przestrzeni.

Zalety zatrzymania fotela obrotowego przed obracaniem

Jeśli krzesło nie jest w ciągłym ruchu, zmniejszy to, ile razy musisz sięgać w poprzek ciała i jak często musisz poruszać się na swoim miejscu.

Gdy obrotowy fotel przestaje się obracać samoczynnie, zapewnia to więcej miejsca, dzięki czemu nic nie może się zaczepić pod lub wokół fotela.

Jeśli istnieje powód, dla którego nie możesz obrócić krzesła, nie ma potrzeby, aby się obracał i poruszał.

Kiedy obrotowy fotel rozkładany nie obraca się stale, może zmniejszyć zużycie ciała z powodu ciągłego ruchu w jednym kierunku. Zmniejsza również to, jak często jesteś zmuszany do poruszania się bez powiadomienia, ponieważ siedzisz blisko oparcia krzesła.

Ciągły ruch oparcia może spowodować, że mebel samoczynnie się zużyje, ponieważ wystąpi większe tarcie, gdy oparcie stale kręci się w jednym kierunku bez zatrzymywania się.

Wskazówki dotyczące czyszczenia fotela obrotowego

Krok 1. Użyj przystawki do odkurzacza, aby usunąć kurz i brud bez zmiany odczucia krzesła.

Krok 2. Unikaj używania lepkiej substancji na tkaninie obrotowego fotela rozkładanego, ponieważ zatrzyma ona brud, kurz i inne cząsteczki, które następnie mogą zostać przeniesione na sposób, w jaki się nim opiekujesz.

Krok 3. Jeśli są plamy, należy je usunąć z tkaniny krzesła przed ponownym użyciem, w przeciwnym razie mogą przenieść się na inne meble, które masz w domu. Nie da się ich tak łatwo usunąć.