Kto zrobił kupę do łóżka? 5 Odkryj wspólne podejrzane!

Czujesz coś paskudnego i zadajesz sobie pytanie, kto kupił łóżko? Jest garstka podejrzanych, którzy zostawili numer 2 na twoim łóżku.

Śmierdzi gorzej niż samo oddawanie moczu na łóżko, więc pozostawienie cyfry 2 jest gorsze. Twój pies, kot, dziecko lub starzejący się dziadkowie są głównymi podejrzanymi w sprawie.

Kto zrobił kupę do łóżka? 5 Odkryj wspólne podejrzane!

W tym artykule pomożemy Ci dowiedzieć się, dlaczego ci podejrzani popełnili przestępstwo.

Więc czytaj dalej, aby się dowiedzieć, moi przyjaciele!

Podejrzani, którzy zrobili kupę w łóżku

Zanim znajdziesz sprawcę, musisz przyjrzeć się możliwym przyczynom każdego podejrzanego. Masz mnóstwo czasu, aby ukarać winowajcę, ale na razie musimy zrozumieć, dlaczego popełnili przestępstwo, robiąc numer 2 na łóżku.

Być może twój pies zrobił ci kawał lub twój kot był po prostu zbyt leniwy, aby iść do łazienki. To tylko kilka prawdopodobnych wyjaśnień, dlaczego wypróżniają się w swoim łóżku.

Zebraliśmy możliwe odpowiedzi na pytanie, kto zrobił kupę do łóżka i dlaczego. A oto one:

Podejrzany #1. Twój pies

Znalezienie małego prezentu od psa na łóżku jest częstym problemem wśród właścicieli psów. Niestety psy mają tendencję do tego, zwłaszcza te, które nie są szkolone na nocnik.

Jeśli Twój pies ostatnio wykazał nieprzyjemny sentyment do eliminowania miejsca, w którym śpisz, nie trać chłodu ani się nie irytuj.

Zamiast tego odkryj, co napędza nawyk, czy to nerwowość, czy problem medyczny. Niektóre z powodów, dla których twój pies robił kupę na twoje łóżko, to to, że był niespokojny i przestraszony.

Jeśli twój pies jest bardzo czepliwy, a potem nagle spędzasz długie godziny w pracy. Twój pies może cierpieć na lęk separacyjny. Nerwowe psy często wolą załatwiać się w miejscach, które dobrze utrzymują zapach danej osoby, takich jak łóżko.

Jest również prawdopodobne, że pies pobrudził się na łóżku, przestraszony głośnym hałasem.

Przestraszone psy mają możliwość utraty kontroli nad wypróżnianiem i stąd pojawia się zaskakująca liczba 2.

Podejrzany #2. Kot

Middening to zjawisko polegające na tym, że koty zaznaczają swoje terytorium, pozostawiając różne zapachy, zazwyczaj kałem. Nie zawsze jest to spowodowane problemami behawioralnymi, gdy kot przestaje używać kuwety.

Koty to niezwykle wybredne stworzenia, a jeśli zauważą coś niezwykłego, same spróbują rozwiązać problem.

Starsze koty mogą cierpieć na dyskomfort stawów, co utrudnia im wypróżnianie lub dostęp do kuwety, dlatego twój kot robi kupę na łóżku. Podobnie jak psy, koty również robią sobie ulgę, gdy czują się niespokojne.

Niepokój może objawiać się na różne sposoby i często powoduje, że koty szukają alternatywy dla korzystania z kuwety.

Załóżmy, że w kuwecie ma miejsce traumatyczny incydent, taki jak głośne dźwięki, atak ze strony współlokatora, a nawet konieczność czekania w kolejce, aby wejść do kuwety. W takim przypadku koty mogą szukać nowego domu.

Podejrzany #3. Twoje dziecko

Dziecko robiące kupę na łóżku jest tak normalne, jak to tylko możliwe. Niemowlę jest bardziej podatne na kupowanie w łóżku w porównaniu z jakimkolwiek zwierzęciem na świecie.

Niemowlęta, zwłaszcza w pewnym wieku, nie mogą kontrolować wypróżnień. Więc zawsze obudzisz się do jednego lub dwóch. Dziecko mogło mieć koszmar, a potem zrobił kupę z całkowitego szoku snu.

Późna kolacja może być również przyczyną przestępstwa dziecka. Niemowlęta, jak wspomniano wcześniej, nie mogą kontrolować wypróżnień.

Bądź cierpliwy wobec swojego dziecka. Nie chcieli urodzić się na tym świecie. Zrobiłeś. Więc bądź z nimi cierpliwy i delikatny.

Podejrzany #4. Twoi starzejący się dziadkowie

Kiedy się starzejesz, funkcje twojego organizmu mają tendencję do pogarszania się. Nietrzymanie stolca to niezdolność do regulowania wypróżnień, co skutkuje nieoczekiwanym wyciekiem stolca (kału) z odbytnicy.

Nie możesz winić dziadka za niekontrolowane robienie kupy w twoim łóżku. Gdyby chciał, wstawał i siadał w toalecie, żeby sobie ulżyć. Biegunka, zaparcia i urazy mięśni lub nerwów są częstymi przyczynami nietrzymania stolca.

Jest to jeszcze bardziej stresujące dla osób starszych z demencją lub chorobą Alzheimera.

Według Rubensteina „Ludzie cierpiący na demencję czasami nie rozpoznają wypróżnień”. Mogą rozprowadzać kał na ścianach i powierzchniach, próbując złagodzić dyskomfort i posprzątać.

Podejrzany #5. Pluskwy na twoim materacu

Wykrywanie odchodów pluskiew jest oznaką inwazji. Od poszewek na poduszki i pościeli po poduszki na sofę, listwy przypodłogowe i wyloty, pluskwy wszędzie odkładają swoje ekskrementy.

Kał pluskiew składa się głównie z strawionej krwi. Gdy jest mokry, nadal jest ciemnopurpurowy, tak jak krew.

Po wyschnięciu ślad przybiera bardzo ciemny odcień rdzy, aw większości przypadków wydaje się czarny.

Jeśli pachnie i nie ma widocznej kupy, najprawdopodobniej jest to odchody pluskiew. Mogą być trudne do wykrycia, ale pachną tak samo jak normalny kał.

Ostateczny werdykt

Kończy się artykuł „kto zrobił kupę łóżka?” Pamiętaj, aby ocenić, kto był w Twoim domu w dniu popełnienia przestępstwa.

Jeśli mieszkałeś sam, bez zwierząt i nie miałeś żadnych gości, pluskwy są najbardziej prawdopodobnym przestępcą w pozostawieniu numeru 2 na łóżku.

Chcesz przeczytać więcej? Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem!

Niezależnie od tego mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś, badając, dlaczego twoje zwierzęta i członkowie rodziny zrobili kupę w łóżku!

Dziękujemy za wizytę!