Kto produkuje Loveseat Costco Power Recliner?

Być może widziałeś gdzieś kochany fotel z rozkładanym fotelem Costco i zastanawiasz się, kto sprawia, że ​​fotelik z rozkładanym fotelem Costco power? Dzisiaj omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o foteliku z regulacją mocy Costco.

Ale zanim przejdziemy do tego, kto produkuje fotelik z rozkładanym fotelem Costco, przejdźmy do podstaw.

Kto produkuje Loveseat Costco Power Recliner?

Co to jest sofa dwuosobowa?

Sofa dwuosobowa to po prostu dwuosobowe krzesło, które przypomina małą kanapę. Jest przeznaczony do wygodnego siedzenia dla dwóch osób i przypomina małą kanapę. Są idealne do niewielkich obszarów z wystarczającą ilością miejsca na ogromną sofę, ale nadal potrzebują miejsc siedzących.

Fotele miłosne często były niczym innym jak dużym krzesłem z dwoma siedzeniami ustawionymi w kształcie litery „S”. Siedzenia ustawiono naprzeciw siebie.

Fotel miłosny to każde krzesło, które ma dwa miejsca. Niezależnie od ich szerokiego znaczenia, mogą być wykonane z dowolnego materiału lub wzoru. Fotele dwuosobowe można znaleźć w każdym pokoju w domu, a także w parkach i ogrodach.

W ostatnich latach Loveseats przekształciło się w małe sofy o rozmiarach od 40 do 70 cali. Kanapa jest definiowana jako wszystko, co jest ważniejsze niż 70 cali, podczas gdy krzesło jest definiowane jako wszystko, co ma mniej niż 40 cali.

Wiele osób może wykorzystywać w swoich domach fotele dwuosobowe, aby dodać stylu i poczucia luksusu, a nie oszczędzać miejsca. W rezultacie, dwuosobowe fotele często pojawiają się w zestawach do salonu, które zawierają również kanapy.

Co to jest Costco?

Costco Wholesale Business to globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która prowadzi sieć dużych sklepów detalicznych przeznaczonych wyłącznie dla członków.

Costco było piątym co do wielkości sprzedawcą detalicznym na świecie do 2020 r. i największym na świecie sprzedawcą wysokiej jakości mięsa, produktów ekologicznych, kurczaków z rożna i wina w 2016 r.

Costco, pełna nazwa Costco Wholesale Corporation, to amerykański detalista, który prowadzi kluby magazynowe lub kluby hurtowe. Klubowiczom, którzy płacą roczną składkę członkowską, oferowane są duże ilości produktów po znacznie obniżonych cenach.

Jest jednym z najwybitniejszych kupców na świecie. Costco ma siedzibę w Issaquah w stanie Waszyngton.

Sklep Costco zazwyczaj sprzedaje produkty spożywcze i stale zmieniającą się gamę innych rzeczy, w tym niektóre artykuły luksusowe. Towar jest ułożony wysoko w ogromnym „magazynie” o powierzchni ponad 140 000 stóp kwadratowych.

Pomimo swojej wielkości sklep Costco zazwyczaj oferuje około 4000 różnych towarów w dowolnym momencie, co stanowi około jednej dziesiątej asortymentu oferowanego w zwykłym supermarkecie. Ponadto większość lokalizacji Costco obejmuje również firmy pomocnicze, takie jak apteki i stacje benzynowe.

Początki Costco sięgają roku 1976, kiedy Sol Price, pionier w sprzedaży detalicznej w klubach magazynowych, założył pierwszy Price Club w San Diego. W 1983 roku Jeffrey H. Brotman i James D. Sinegal założyli pierwszą firmę Costco w Seattle.

W 1993 roku Price Company i Costco połączyły się, tworząc Price/Costco. Zmienili nazwę firmy na Costco Companies, Inc. w 1997 roku, a obecna nazwa firmy została przyjęta w 1999 roku.

Na początku XXI wieku firma miała oddziały w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Europie, na Dalekim Wschodzie i Australii. Firma była często chwalona za wyższe płace swoim pracownikom i oferowanie bardziej znaczących świadczeń niż zwykle w branży detalicznej.

Zalecenie dla fotela dwuosobowego Costco Power Recliner

Fotel rozkładany z tkaniny Florentia

Kolekcja Florentia Fabric Power Reclining wzbogaci Twój dom o wygodne siedzenia i prostą obsługę. Fotel Florentia ma dwa elektrycznie rozkładane, całkowicie rozkładane krzesła o różnych konfiguracjach, które można uruchomić za dotknięciem przycisku.

Ręcznie wyselekcjonowany i długotrwały wieloszary odcień Florentii jest pokryty wykwintną tkaniną poliestrową. W połączeniu z potężnymi silnikami, stalowe mechanizmy pochylania zapewniają stabilność i długotrwałą przyjemność z całej kolekcji.

Florentia ma również wygodne złącze USB na każdym rozkładanym aktywatorze, co ułatwia ładowanie urządzeń mobilnych. Fotel dwupoziomowy Florentia Power Reclining wnosi do serca Twojego domu blask uświęconego tradycją designu połączony z nowoczesną praktycznością.

Ile kosztuje Costco za dostawę?

Jest bezpłatna dla zamówień o wartości 75 USD lub więcej, a koszt dostawy wynosi 3 USD dla zamówień poniżej 75 USD. Niestety, jest dostępny tylko w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych i musisz składać zamówienia za pośrednictwem strony internetowej Costco. Jednak Costco Dostawa tego samego dnia za pośrednictwem Instacart jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz, aby Twoje towary Costco były świeże i teraz.

Jakie jest najtańsze członkostwo Costco?

Członkostwo Gold Star to najbardziej podstawowy poziom członkostwa. Za 60 USD to najmniej, co możesz wydać, aby wejść do drzwi i zacząć wypychać swój bardzo duży koszyk gadżetami marki Kirkland – które są często o 20% tańsze niż większość innych marek w sklepie.

Czy Costco może dostarczyć meble?

Jedną z wad zakupu mebli Costco w sklepie jest to, że klub magazynowy nie dostarcza. Zamiast tego, kiedy kupujesz kawałek lub zestaw, po prostu przesuwają go na bok.

Następnie od Ciebie zależy, czy wyposażysz pojazd i przetransportujesz go do domu. Ale oczywiście przy marży mebli wynoszącej zaledwie 14 procent możesz sobie pozwolić na wynajęcie ciężarówki, jeśli jej nie masz lub nie możesz jej pożyczyć od znajomego.

Wniosek

Ten artykuł odpowiada na nasze pytanie dotyczące tego, kto sprawia, że ​​fotelik z rozkładanym fotelem Costco z mocnym fotelem. Zawarliśmy również kilka często zadawanych pytań, jeśli kiedykolwiek masz bardziej szczegółowe pytania dotyczące Costco.