Kto produkuje Everett Loveseat West Elm?

Być może kupiłeś już wcześniej foteliki w West Elm. Posiadają szeroką gamę wysokiej jakości mebli. Więc teraz będziemy dyskutować, kto produkuje fotelik Everett West Elm.

Poznanie marki jest równie ważne jak poznanie jej producentów. To da nam cały pomysł i wiedzę na temat wiarygodności marki, niezależnie od tego, czy współpracuje ona z doskonałymi producentami.

Ale najpierw przejdźmy do podstawowych pojęć.

Co to jest fotelik?

Loveseat to krzesło przeznaczone dla dwóch osób, ale o wyglądzie małej sofy. Świetnie nadaje się do zbyt małego obszaru, ale musi siedzieć na dużej sofie.

Może również działać, aby dodać większą sofę. Niektóre osoby wykorzystują go, aby dodać miejsce do sypialni.

Postacie z przeszłości wyglądały znacznie inaczej i wyglądały bardziej dosłownie niż są dzisiaj. Były to zazwyczaj tylko duże krzesła z dwoma siedzeniami, zazwyczaj w kształcie litery „S”. Krzesła stały naprzeciwko siebie.

Co to jest Everett Loveseat?

Zanim zagłębimy się w to, kto produkuje fotelik Everett West Elm, najpierw daj nam znać, czym jest fotelik Everett. Tak więc Everett loveseat jest częścią ich krzeseł Everett, które mają elegancką estetykę z połowy wieku.

Jego skromny rozmiar, podobnie jak reszta linii, sprawia, że ​​jest to idealny wybór do mniejszych pomieszczeń, a podstawowy kształt nadaje mu wygodny, a jednocześnie klasyczny wygląd. Jego solidne drewniane nogi są poplamione czekoladą.

Te również można odłączyć. Jest skonstruowany z ręcznie zbudowanych drewnianych ram i ręcznie wykańczanej tapicerki, aby zapewnić wysoką jakość. Poduszki siedziska są wypełnione pianką poliuretanową o wysokiej sprężystości, która została owinięta włóknem.

Wymiary tego fotelika to 60 cali szerokości, 33 cale głębokości i 33 cale wysokości.

Co to jest Wiąz Zachodni?

West Elm to znany sklep z meblami i dekoracjami wnętrz, który dzieli firmę macierzystą z Pottery Barn i Williams Sonoma. Towary West Elm są wycenione od umiarkowanych do aspiracyjnych i mają nowoczesną i współczesną estetykę.

Podczas gdy większość klientów jest zadowolona ze swoich zakupów, pojawiły się pewne obawy dotyczące trwałości, postrzeganej jakości za cenę i dostawy w pewnych okolicznościach.

West Elm zadebiutował w 2002 roku i natychmiast stał się pionierem dostępnych, tanich i wytwarzanych w sposób zrównoważony mebli domowych.

Wykwalifikowany zespół projektantów West Elm co sezon tworzy oryginalną kolekcję, współpracując z artystami i niezależnymi projektantami zarówno na całym świecie, jak i lokalnie.

Firma dostarcza również ręcznie wykonane i jedyne w swoim rodzaju znaleziska z całego świata, współpracując z organizacjami promującymi rozwój globalnych społeczności rzemieślniczych.

West Elm sprzedaje artykuły domowe, które są zarówno importowane z innych krajów, jak i montowane w Stanach Zjednoczonych. W ich meblach wykorzystuje się lite i konstrukcyjne drewno, szkło, marmur, tekstylia z recyklingu, tkaniny naturalne i sztuczne, beton i inne materiały.

Wybrane meble tapicerowane, w tym kilka kanap i krzeseł, są wykonywane na zamówienie, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród różnych tkanin i wykończeń. W ramach swojej misji „zakupy na dobre” West Elm sprzedaje nawet niektóre towary dla świadomych ekologicznie klientów.

Tak więc teraz, gdy przeszliśmy do podstaw, nadszedł czas na wielkie pytanie:

Kto produkuje fotelik Everett West Elm?

West Elm to znak towarowy Williams-Sonoma Inc., który może być importowany lub produkowany w fabryce przy Sutter Street.

Co to jest Williams-Sonoma Inc.?

Williams-Sonoma, Inc. to notowana na giełdzie firma handlu detalicznego w Stanach Zjednoczonych, która oferuje artykuły kuchenne i artykuły gospodarstwa domowego. Siedziba znajduje się w San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone Ameryki.

Dzięki markom takim jak Pottery Barn, Pottery Barn Kids, PBteen, Williams Sonoma, Williams Sonoma Home, West Elm, Mark and Graham oraz Rejuvenation, firma ma 625 lokalizacji fizycznych i zapraw i prowadzi dystrybucję w ponad 60 krajach.

Williams-Sonoma, Inc. ma również osiem porównywalnych stron internetowych oraz rejestr prezentów.

Chuck Williams, jej założyciel, w 1956 roku przekształcił pasję do gotowania i spożywania posiłków z przyjaciółmi w małą firmę z wielkim pomysłem.

Założył sklep w Sonoma w Kalifornii, aby sprzedawać francuskie naczynia kuchenne, które wzbudziły jego zainteresowanie podczas podróży po Europie, ale których nie można było kupić w Stanach Zjednoczonych.

Firma Chucka, która ustanowiła precedens w dziedzinie obsługi klienta, wystartowała i podsyciła rewolucję w amerykańskiej kuchni i rozrywce, która trwa do dziś.

W następnych dziesięcioleciach jakość naszych towarów, ich zdolność do znajdowania nowych możliwości rynkowych oraz ich podejście do biznesu zorientowane na ludzi, pozwoliły im wyjść poza kuchnię do praktycznie każdego pomieszczenia w domu.

Ponadto, przyjmując nowe technologie i techniki interakcji z konsumentami w miarę ich pojawiania się, mogą stale ulepszać swoje najlepsze w swojej klasie podejście do wielokanałowej sprzedaży detalicznej.

Dziś Williams-Sonoma, Inc. jest jednym z wiodących sklepów e-commerce w Stanach Zjednoczonych, posiadającym jedne z najbardziej znanych i lubianych marek artykułów gospodarstwa domowego.

Obecnie prowadzą sklepy detaliczne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Portoryko, Australii i Wielkiej Brytanii, a także udzielają franczyzy swoich marek stronom trzecim na Bliskim Wschodzie, na Filipinach i w Meksyku.

Klienci mogą również kupować swoje produkty za pośrednictwem katalogów i online na całym świecie.

Wniosek

Tutaj kończy się nasza dyskusja na temat tego, kto produkuje fotelik Everett West Elm. Williams-Sonoma jest notowaną na giełdzie firmą handlu detalicznego w Stanach Zjednoczonych. Firma posiada 625 lokalizacji fizycznych i zapraw oraz prowadzi dystrybucję do ponad 60 krajów.

Są jednym z wiodących sklepów e-commerce w Stanach Zjednoczonych. Ich produkty to Pottery Barn, PBteen, Williams Sonoma, West Elm oraz Mark and Graham.