Jaki kolorowy dywan powinienem mieć do szarej kanapy i szarego fotela dwuosobowego?

Czasami wybór kolorystyki do salonu może być trudny. Zwłaszcza jeśli chodzi o koordynację dwóch głównych punktów pokoju: kanapy lub fotela i dywanika. Przyjrzymy się dzisiaj Twoim możliwościom kolorystycznym dywanów, aby dowiedzieć się, jaki kolor powinienem wybrać z szarą kanapą i szarym dwuosobowym fotelem.

Szary to kojący, neutralny kolor, który uzupełnia szeroką gamę kolorów dywanów. A jeśli twoja kanapa i dwuosobowa kanapa są szaro-beżowe lub szare, masz dodatkową korzyść w postaci ciepła w zakresie tonalnym, co jeszcze bardziej rozszerza twoje możliwości.

Jaki kolorowy dywan powinienem mieć do szarej kanapy i szarego fotela dwuosobowego?

Oprócz koloru, weź pod uwagę teksturę, rozmiar, głębokość włosia i to, czy chcesz mieć wzór, wybierając dywan, który będzie pasował do Twojej kanapy i fotela. W jakim otoczeniu chcesz umieścić swój pokój? Jakiej aury chcesz? Jeśli chodzi o wybór właściwego dywanu, w grę wchodzą wszystkie te kryteria, aby wiedzieć, jaki kolor dywanu powinienem otrzymać z szarą kanapą i szarym dwuosobowym fotelem.

Chcę, żebyś poszerzył swoją wyobraźnię. Wyobraź sobie te dane konfiguracje w swojej przestrzeni życiowej i to od Ciebie zależy, którą wybierzesz!

Jaki kolor dywanu powinienem mieć do szarej kanapy i szarego fotela dwuosobowego

Skandynawski design

Działa to dobrze w małych przestrzeniach, jak pokazuje ten pokój. Zastanów się nad każdym szczegółem, od drewnianej, miękkiej, szarej kanapy i sofy, przez separatory z naturalnego drewna, po akcesoria z juty i makramy. Gwiazdą pokazu jest oczywiście miękki, tkany prostokątny dywan. Wprowadza w przestrzeń odrobinę każdego z trzech podstawowych kolorów w najbardziej przyjemny sposób.

Róże, Łososie i Wzór.

Ciepłe odcienie industrialnego stolika kawowego i podłogi z naturalnego drewna pasują do dużego wzorzystego dywanu. Niebieskie odcienie wydobywają złote odcienie w szarych kanapach i sofach, które są niekompletne w odcieniach różu i różu. W tym jasnym, otwartym pomieszczeniu, większy rozmiar sprawdza się znakomicie.

Szarość i róża lub róż to klasyczne połączenie.

Wybory przestrzeni wewnętrznej w postaci miękkiej szarej pikowanej kanapy i fotela dwuosobowego oraz dywanika w kolorze różowym z krótkim włosiem, który można zobaczyć w kolorach ścian i drzwi. Zimne odcienie szarości w pełni wyrażają tę spokojną kombinację kolorów.

Idealny jest duży czarny dywan.

Miękka, pluszowa wykładzina na masową skalę dowodzi przestrzeni w tym pokoju rozrywki. Gruba runa kusi do zdjęcia butów i zakopania w nich palców. Jest stylowy, a jednocześnie dodaje odrobinę luksusu.

Biały.

Biały to klasyczny wybór do połączenia z szarą sofą, jeśli nie masz nic przeciwko zalaniu, małym dzieciom lub psom. Przestrzeń pod tweedową węglem i białą kanapą i dwuosobową kanapą ma przestrzeń z ulepszonym białym dywanem kudłatym. Jest ponadczasowy i elegancki.

Inne wskazówki

Wzorzysty dywanik dopełnia miękką szarą polerowaną podłogę, białe regały na książki oraz średnioszarą kanapę i kanapę miłosną w tej wspaniałej białej przestrzeni. Prosty pasek nie pęka, ale zapewnia wizualne zainteresowanie, co widać na nadrukach na półkach. W tej modnej wykładzinie w kolorze szarym na szarym kolejną alternatywą są pudełka zamiast prostokątów.

Zachowanie tonacji podczas konstruowania współczesnej przestrzeni skupionej na szarościach jest zawsze dobrym pomysłem. Gołębie szara kanapa i dwuosobowa kanapa, szare poduszki do rzucania, a nawet szary stolik są uzupełnione szarym dywanikiem o strukturze diamentu. Stolik kawowy z naturalnego drewna z turkusową donicą z akcentami dodaje subtelnego akcentu kolorystycznego.

Kanapa w kratę w kolorze szaro-szarym i dwuosobowa kanapa świetnie prezentują się z pięknym, średnio szarym dywanikiem shag. Ciepłe odcienie drewnianego stolika kawowego w pełni wyrażają różowe poduszki i zasłony.

Pomyśl o swojej przestrzeni, w której Twoje meble są eklektyczne, a kanapa i kanapa są szare, ale masz też inne elementy. Poszukaj dywanu, który zawiera wszystkie odcienie w Twojej przestrzeni. Szczotkowana, szaro-zielona wykładzina z akcentami w kolorze bordo i kości słoniowej pięknie uzupełnia pozostałe elementy pomieszczenia.

Świat za tymi pięknymi oknami stanowi inspirację dla tego wypełnionego światłem pokoju. Delikatny błękit nieba lub morza uzupełnia kamienny stolik kawowy, serce i ceglane ściany. Pluszowa szara kanapa i dwuosobowa kanapa spaja wszystko razem. Emanuje przytulnością i swojskością.

Ta rozszerzona wersja klasycznego wzoru w szachownicę dodaje fantazji średnioszarej kanapie i dwuosobowemu fotelowi. To nadal neutralny ton, więc możesz użyć odrobiny koloru w swoich poduszkach do rzucania bez obawy, że się zderzy.

Jeśli Twoja szara kanapa i dwuosobowa kanapa są bardziej szare niż beżowe, możesz podkreślić ciepło beżowej strony. Miękki dywan w paski w kolorze pomarańczy, czerwieni, rdzy i beżu otacza obszar, a jednocześnie zapewnia przyjemne miejsce na relaks dla twoich stóp podczas nocnego oglądania filmów.

Zastanów się nad wprowadzeniem wzorów na wykładzinę podłogową w obszarze z neutralnymi meblami i ścianami. Miej wspaniały prostokątny dywan z krótkim włosiem i wzorem w jodełkę, który wykorzystuje neutralne kolory, aby połączyć przestrzeń.

Czerwony jest idealnym akcentem kolorystycznym dla kanap i foteli w kolorze grafitowym ze względu na czerwono-brązowy kolor podłogi i stolika kawowego. Rzeźbiony dywan z miękkim włosiem i bezpłatnymi poduszkami do rzucania przyciąga wzrok i tworzy ciepłe otoczenie.

Grubo tkany dywan łączy brązy, beże i szarości, aby precyzyjnie dopasować odcienie do wystroju pomieszczenia. Surowy wzór dywanu wspaniale kontrastuje z gładkim bielonym drewnem podłogi.

Wniosek

Szare kanapy i dwuosobowe fotele mogą być dopasowane do różnych kolorów dywanu. Będzie to zależeć od tego, jakiej aury chcesz w pokoju. Zasadniczo, jaki kolor dywanu powinienem otrzymać z szarą kanapą i szarym fotelikiem, zależy od Twoich preferencji!