Jaki jest ślad po fotelu miłosnym?

Wybór nowego fotelika zajmie wiele godzin, jeśli nie wiesz, czego szukasz. Nadal będziesz musiał zmierzyć resztę mebli w pokoju. Ponieważ każdy z nas ma różne rozmiary pokoi, ważny jest również rozmiar Twojego sofy. Musisz wziąć pod uwagę skalę sofy i zobaczyć, jak będzie pasować do pokoju. W tym artykule omówimy w tym artykule „jaki jest ślad po fotelu miłosnym”.

Zanim zagłębimy się w to, co jest śladem fotelika, musimy najpierw wiedzieć, co oznacza fotelik.

Jaki jest ślad po fotelu miłosnym?

Co to jest fotelik?

Fotel miłosny to jeden z dwóch rodzajów foteli dwumiejscowych. Termin „dwumiejscowe brytyjskie” jest prawie synonimem „dwumiejscowej sofy”. Zwykle dołączasz dwa krzesła tapicerowane. Tête-à-tête to dowolna forma dwumiejscowego mebla, w którym układ dwóch siedzeń ma kształt litery S. Zachęca dwoje ludzi do rozmowy, będąc w zasięgu ręki przy zachowaniu rozsądnego dystansu między nimi.

Co to jest sofa?

Sofa to miejsce do siedzenia dla dwóch lub trzech osób. Jest również znany jako chesterfield, futon lub kanapa. Zwykle ma formę stołu z tapicerowanymi podłokietnikami, a w rzadkich przypadkach sprężynami i personalizowanymi poduszkami. Jeśli sofa służy głównie do siedzenia, możesz ją również wykorzystać do spania. Sofy są często używane w domowym salonie, jadalni, gabinecie lub salonie. Restauracje, lobby biur handlowych, poczekalnie i bary to przykłady ustawień niemieszkalnych, które widzisz.

Oprócz definicji fotela dwuosobowego musimy również poznać jego różnicę w stosunku do sofy. Jest to bardzo ważne, ponieważ możesz kupić sofę. Wymiary podane w tym artykule dotyczą wyłącznie fotelików dwuosobowych. Jeśli więc przez pomyłkę kupisz sofę, wymiary będą inne.

Loveseat a sofa 

Projekt fotelika dwuosobowego to miejsce dla jednej lub dwóch osób z tylko jedną lub dwiema poduszkami. Z drugiej strony sofa jest większa niż sofa i ma średnio od dwóch do czterech poduszek. Same poduszki są zwykle dłuższe i głębsze. Sofa z większą ilością poduszek zachęca wielu użytkowników do wygodnego siedzenia i odpoczynku.

Teraz, gdy mamy wystarczająco dużo informacji, wróćmy. Możesz tego nie wiedzieć, ale masz więcej możliwości wyboru rozmiaru fotelika niż myślisz. Nie ma typowego rozmiaru fotelika: niektóre mogą pomieścić dwie osoby, podczas gdy inne mogą zmieścić tylko jedną; niektóre mogą mieć nawet sześć stóp szerokości, podczas gdy inne mają tylko cztery stopy. Wybór pozwala znaleźć idealny element do swojego pokoju.

Jaki jest ślad zajmowany przez fotelik?

Foteliki dwuosobowe są dostępne w kilku długościach, więc nie porównuj fotelika wyłącznie według jego wymiarów. Ty określasz ilość miejsca, jaką każdy fotelik miłosny pozwala na miejsce do siedzenia, poprzez formę wyściełania, projekt i kształt. Wybierz fotelik, który nie tylko pasuje do Twojego pokoju, ale także oferuje dużo miejsca dla gości.

Jaka jest średnia wysokość fotelika?

Aby wiedzieć, jaki jest ślad fotelika, musisz znać jego wysokość. Wysokość poduszki dwuosobowej jest w miarę normalna, chociaż jej szerokość może się różnić. Większość fotelików jest od dwudziestu do dwudziestu jeden cali nad ziemią. Jedynym wyjątkiem jest lekki, podwójny fotelik, ponieważ jest nieco wyższy – ma około dwudziestu ośmiu cali długości.

Oto kilka typowych stylów loveseat i ich przeciętnej długości od ramienia do ramienia:

 • 52-calowe foteliki dwuosobowe to małe tradycyjne foteliki dwuosobowe.
 • Możesz mieć ten rozmiar dla małych lub małych domów.

 • pięćdziesiąt osiem cali dla średnich fotelików dwuosobowych
 • Ten rozmiar fotelika jest najlepszy do średnich i standardowych pokoi.

 • Sześćdziesiąt cztery cale dla pełnowymiarowych fotelików dwuosobowych
 • W przypadku pokoi lub domów o wystarczającej wielkości jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

 • Szerokość siedemdziesięciu jeden cali dla sof dwumiejscowych
 • Ten rozmiar jest godny polecenia do pomieszczeń na maratony filmowe, sali kinowej.

 • Szerokość od czterdziestu pięciu do pięćdziesięciu jeden cali dla podwójnych fotelików dwuosobowych
 • W salonach, w których często występuje dwuosobowa kanapa dwuosobowa, jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

  Lodówki do mieszkań (małe przestrzenie) 

  Jeśli wymienione powyżej rozmiary są zbyt duże dla Twoich potrzeb, rozważ dwuosobowe foteliki wielkości mieszkania. Są idealne do mniejszych przestrzeni i starszych budynków, ponieważ mają ten sam motyw, co większe wersje, ale są skurczone, aby przejść do wąskich korytarzy i nie przysłaniać mniejszych pomieszczeń.

  Miłosne fotele tak cienkie jak trzydzieści cali głębokości i pięćdziesiąt osiem cali wysokości są dostępne do mieszkania w mieszkaniu. Jaka jest sztuczka, aby zachować wygląd fotelika przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru? Poduszka oparcia jest cieńsza, dzięki czemu przedmiot jest lekki przy zachowaniu stabilności w siedzisku.

  Wniosek

  Aby uzyskać fotelik w idealnym rozmiarze, musisz go zmierzyć. Fotele dwuosobowe są dostępne w różnych rozmiarach do różnych celów. Jeden czynnik, który wpływa na wielkość fotelika w pokoju. W przypadku małych pomieszczeń masz fotele dwuosobowe do mieszkań. Jego rozmiary to trzydzieści cali głębokości i pięćdziesiąt osiem cali wysokości. W przypadku małych, tradycyjnych dwuosobowych fotelików, masz pięćdziesięciodwucalowe foteliki dwuosobowe. Dla średnich fotelików dwuosobowych, pięćdziesiąt osiem cali. Do pełnowymiarowych fotelików, sześćdziesiąt cztery cale. Na sofy dwuosobowe o szerokości siedemdziesięciu jeden cali. Do podwójnych fotelików dwuosobowych, szerokości czterdziestu pięciu do pięćdziesięciu jeden cali.