Jaki jest największy dostępny rozmiar dla Loveseat?

Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że masz więcej opcji rozmiaru fotelika, niż myślisz. Niektóre mają dwa miejsca, inne tylko raz, a jeszcze inne mają sześć stóp szerokości. Jaki jest więc największy dostępny rozmiar fotelika? Asortyment zapewnia opcje idealnego elementu do Twojej przestrzeni.

Fotele dwuosobowe są świetnym dodatkiem do każdej aranżacji siedzenia, ale jak duże są? Rozmiar może mieć wpływ na to, czy możesz włączyć fotelik miłosny do swojego układu mebli.

Jaki jest największy dostępny rozmiar dla Loveseat?

Co to jest fotelik?

Sofa dwuosobowa to dowolna sofa z dwiema poduszkami, wystarczająco szeroka, by pomieścić dwie osoby. Pierwsze dwuosobowe fotele pojawiły się na początku XIX wieku. Dwuosobowe kanapy wyewoluowały z szerokich tapicerowanych siedzeń popularnych w XVIII wieku, ponieważ mogły pomieścić duże sukienki, które nosiły modne kobiety.

Fotel wzięła swoją nazwę od pomysłu, że mogą go dzielić dwie osoby, które siedzą bardzo blisko siebie.

Fotel miłosny to albo mała kanapa, albo duże krzesło, w zależności od twojej perspektywy. Fotel miłosny ma zazwyczaj dwie poduszki na kanapie i jest przeznaczony dla dwóch osób dorosłych.

Fotele dwuosobowe są dostępne w różnych rozmiarach, od małych do dużych, a my przyjrzymy się, jak można je wykorzystać w swoim wystroju. Wspaniałą rzeczą w sofach jest to, jak wszechstronne są one jako element wystroju domu.

Ile osób może siedzieć w foteliku?

Fotel jest mniejszy niż sofa. Loveseats są również zaprojektowane tak, aby pomieścić dwie osoby (lub mniej), podczas gdy sofa może zwykle pomieścić trzy lub cztery osoby. Chociaż fotelik jest wystarczająco większy, aby wygodnie pomieścić dwie osoby, modele różnią się szerokością i głębokością.

Chociaż fotelik jest zazwyczaj wystarczająco duży, aby wygodnie pomieścić dwie osoby, modele różnią się szerokością i głębokością. Mogą mieć szerokość od 48 do 72 cali i zazwyczaj mają 36 cali głębokości.

Średnia sofa

Średnia długość fotelika średniej wielkości wynosi 58 cali. Ten rozmiar jest powszechnie używany do podwójnych foteli rozkładanych, małych mieszkań i siedzeń w sypialni.

Wiele fotelików dwuosobowych tego rozmiaru jest dostępnych jako podwójne rozkładane fotele, co czyni je doskonałym wyborem do zestawu kina domowego.

Chociaż szerokość poduszki dwuosobowej może się różnić, wysokość jest stosunkowo standardowa. Większość fotelików znajduje się 20 lub 21 cali nad podłogą. Z drugiej strony kompaktowy podwójny fotelik miłosny jest nieco wyższy – ma około 28 cali wysokości.

Jednak styl poduszki na twoim siedzeniu – czy jest wypchany, czy elegancki – wpłynie na to, jak wysoka wydaje się osobie na nim siedzącej, podobnie jak na szerokość.

Średniej wielkości kanapa dwuosobowa może być idealnym wyborem dla Twojej przestrzeni w małym mieszkaniu lub małym domu. Zapewnia wygodne miejsce do czytania i odwiedzania, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

Pojemny fotelik

Średnia szerokość ponadwymiarowego fotelika to 71 cali lub więcej. Te duże sofy są sprzedawane również jako małe sofy. Są uniwersalnym meblem, ponieważ mogą być używane jako sofy do spania i tradycyjne sofy.

Ten rodzaj mebla będzie świetnie wyglądał w dużej sypialni głównej lub jako opcjonalna część sypialna w piwnicznym pokoju zabaw.

Jaki jest największy dostępny rozmiar fotelika?

Foteliki dwuosobowe są dostępne w różnych długościach, ale nie oceniaj fotelika wyłącznie na podstawie jego wymiarów. Ilość miejsca do siedzenia zapewniana przez każdy fotelik dwuosobowy zależy od rodzaju poduszki, stylu i kształtu. Wybierz fotelik, który nie tylko pasuje do Twojego pokoju, ale także zapewnia wystarczającą ilość miejsc dla gości.

Oto kilka popularnych stylów fotelików:

Mały standardowy fotelik ma 52 cale szerokości. Średni fotelik miłosny ma szerokość 58 cali. Szerokość pełnego fotelika to 64 cale. Sofa dwuosobowa ma szerokość 71 cali, a kompaktowa kanapa dwuosobowa ma szerokość od 45 do 51 cali (przeznaczoną do siedzenia tylko dla jednej osoby).

Oto próbki ponadwymiarowych fotelików:

Burke, Madrona Loveseat w kolorach Oliver Grey i Taupe z konsolą zasilania.

Ten fotelik miłosny z Amazon ma 84 cale szerokości, 39 cali głębokości i 41 cali wysokości. Po prostu rozpakuj, zmontuj je za pomocą dołączonych narzędzi i umieść w wybranym miejscu, aby się nimi cieszyć!

 Lodowe siedzisko Velvet Square Arm autorstwa Hamzego

Ten fotelik z Wayfair ma 75,2 cala szerokości, 30,7 cala głębokości i 36,22 cala wysokości. Współczesne tapicerowane sofy wykonane z miękkich tkanin można aranżować i rekonfigurować na różne sposoby, aby pomieścić różne przestrzenie w małych lub dużych pomieszczeniach mieszkalnych.

Wniosek

Czy sofa jest lepszym rozwiązaniem do Twojego salonu niż sofa? Może być oparty na twoich wymaganiach, nawet jeśli nie wiesz dokładnie, gdzie go umieścisz. To jedna z najwspanialszych rzeczy w fotelach dwuosobowych; są bardzo wszechstronne i mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach.

Teraz, gdy znasz już rozmiar i zakres cen, możesz wybrać się na zakupy, aby znaleźć idealne elementy do swojego domu i pokoju.

Najlepszy fotelik miłosny dla Ciebie zależy od wielkości Twojej przestrzeni, a także od Twoich preferencji dotyczących siedzenia. Fotele dwuosobowe to wydajne meble, bez względu na to, czy brakuje Ci miejsca, czy po prostu wolisz sofę, która może pomieścić tylko dwie osoby.