Jaka jest najlepsza marka rozkładanej sofy? Najlepsze 6

Odpowiedzią na to, co jest najlepszą marką rozkładanej sofy, nie będzie konkretna marka lub firma, ponieważ różni użytkownicy wymagają różnych potrzeb i wymagań. Zamiast tego zagłębimy się w sześć najlepszych marek foteli rozkładanych w USA.

Niektóre z nich mogą być Ci znane, a inne działają w branży od wielu lat. Pod koniec tego artykułu powinieneś być gotowy na znalezienie idealnej rozkładanej kanapy. A jeśli interesują Cię również najlepsi producenci sof, stworzyliśmy również listę 6 najlepszych marek.

Jaka jest najlepsza marka rozkładanej sofy? Najlepsze 6

Jaka jest najlepsza marka rozkładanej sofy do kupienia?

La-Z-Boy

Kiedy myślisz o rozkładanych meblach, nie ma wątpliwości, że od razu zobaczysz w swoim umyśle markową sofę Lazy Boy. La-Z-Boy zaczął od rozkładanego fotela w 1929 roku, a teraz rozrósł się do wielu zakładów produkcyjnych w całych Stanach Zjednoczonych. Firma oferuje ponad 200 stylów i odmian rozkładanych foteli, aby dopasować się do potrzeb i pragnień każdego właściciela domu.

Ich fotele różnią się od foteli ściennych, foteli na biegunach, wysokich nóg, krzeseł podnoszonych, krzeseł i pół, foteli obrotowych i foteli podwójnych. Ponadto możesz wybierać spośród tkaniny i skóry, a ich strona internetowa umożliwia potencjalnemu nabywcy dostosowanie wyszukiwania według wysokości, pożądanej szerokości siedziska i ogólnych wymiarów sofy. Istnieją nawet różne style, które lepiej pasują do motywu Twojego salonu, a znajdziesz rozkładane fotele z elektrycznym zagłówkiem, lędźwiowym, obrotowym szybowcem, masażerem i elektrycznym rozkładaniem.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zdemontować z nich swój fotel, możesz przeczytać ten poradnik, jak zdemontować sofę Lazy Boy.

Ruch południowy

Amerykańska marka, o której warto wspomnieć, mówiąc o meblach rozkładanych, to Southern Motion. Rozpoczęli działalność w 1996 roku, a teraz mają różne obiekty w Mississippi. Dzięki Southern Motion możesz spodziewać się wysokiej jakości mebli ruchomych w rozsądnej cenie.

Marka oferuje szeroką gamę rozkładanych foteli i możesz łatwo wyszukać najbliższy sklep detaliczny, korzystając z lokalizatora na ich stronie internetowej. Powinieneś również czuć się swobodnie dzięki dożywotniej gwarancji marki na opatentowane czarne metalowe części mechanizmu pochylania Southern Motion. A na drewniany stelaż, sprężyny i poduszki firma udziela pięcioletniej gwarancji.

Bradington młody

Jeśli wolisz klasycznie wyglądające rozkładane sofy do salonu, możesz sprawdzić Bradington Young. Chociaż marka jest znana z mebli skórzanych, można również znaleźć inne elementy tkaniny, które mogą przyciągnąć Twoją uwagę. Zauważ, że Bradington Young jest nawet oddziałem Hooker Furniture, który został założony w 1924 roku.

Bradington Young oferuje zarówno meble z manualnym, jak i elektrycznie rozkładanym oparciem. Możesz wybierać spośród stylów nowoczesnych, tradycyjnych i współczesnych. Mają nawet rozkładane sofy z przegubowymi zagłówkami.

MotionCraft

Czy jesteś fanem Sherrill Furniture Company? Następnie możesz sprawdzić ich dział, MotionCraft, do rozkładanych sof. Mają pojedyncze siedzenia, sekcje i sofy, od skóry po tkaninę.

Może Ci się również spodobać bezprzewodowe sterowanie Bluetooth MySeat na swojej sofie. Kolejną fantastyczną rzeczą w przypadku tego specjalisty od mebli ruchomych jest to, że oferują również niestandardowe rozkładane fotele. Na przykład ich seria Classic Motion pozwala klientowi wybrać ramę, styl ramienia, poduszkę oparcia i podstawę.

Klaussner

Klaussner to duża firma zajmująca się wyposażeniem domu, która istnieje od 1963 roku. Produkują z Północnej Karoliny i są dumni ze swoich procesów ekologicznych. A jeśli chodzi o ich meble, możesz wybierać między tkaniną a skórą z ramami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów w rozsądnej cenie.

Klaussner ma nawet winylowe meble ruchome, jeśli chcesz mieć wygląd skóry, ale łatwiejszą konserwację. Ogólnie rzecz biorąc, marka oferuje szereg rozkładanych sof i segmentów, które pomogą Ci znaleźć idealny styl i rozmiar dla Twojego domu. A jeśli chcesz mieć model, który można dostosować, możesz wybrać sofy, takie jak Castaway.

Jackson Catnapper

Jeśli znasz Jackson Furniture Industries, mają oni markę dla rozkładanych foteli o nazwie Jackson Catnapper. Firma Jackson Furniture została założona i montowana w USA od 1933 roku, więc można oczekiwać, że cieszą się zaufaniem w branży. Możesz również wybierać spośród rozkładanych sof i rozkładanych sof u ich 2500 autoryzowanych sprzedawców.

Czego możesz się spodziewać po rozkładanej sofie Jackson Catnapper? Możesz znaleźć modele z elektrycznie regulowanym oparciem i zagłówkami. Niektóre modele łączą również żel i cewkę, aby zapewnić najwygodniejsze wrażenia, co widać w rozkładanej kanapie Ferrington.

Jaka jest najwygodniejsza rozkładana sofa?

Nie sposób nazwać jednej sofy rozkładanej jako najwygodniejszej, ponieważ wszyscy różnimy się potrzebami i wymaganiami. Więc zamiast tego najlepiej byłoby wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy zakupie sofy z rozkładanym fotelem. Zapewni to najlepsze wrażenia podczas korzystania z mebli ruchomych.

Wygoda może równać się wygodzie, co sprawia, że ​​sofy z regulacją mocy są lepsze od ich ręcznych odpowiedników. Potrzebujesz również rozkładanej sofy, która pasuje do Twojego typu ciała. I na koniec rozważ usiąść na rozkładanej sofie w sklepie, aby przetestować ogólne wrażenie materiałów.

Wniosek

Rozkładane sofy mogą zapewnić większą ulgę i wygodę niż kanapy stacjonarne. Dlatego musisz wiedzieć, jaka jest najlepsza marka rozkładanej sofy, aby pomóc Ci skuteczniej kupować. Ta lista składa się z La-Z-Boya, Southern Motion, Bradingtona Younga, MotionCrafta, Klaussnera i Jacksona Catnappera.

Przejrzyj ich katalogi i porównaj kilka modeli, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb. Mamy nadzieję, że nasza recenzja pomoże.