Jak zdjąć tył z Loveseat Berkline?

Przemieszczając się po pokoju lub przenosząc się, może być konieczne usunięcie i ponowne zamontowanie tylnej części fotela. Niektóre z nich to dwuosobowe fotele, kanapy lub sofy, podczas gdy inne są oddzielnymi krzesłami. Większość rozkładanych foteli, fotelików i sof ma możliwość demontażu oparcia. W tym artykule dowiesz się, jak zdjąć tył fotelika Berkline.

Jest to pomocne, aby meble łatwiej było podnosić i przesuwać. Chociaż metody są zasadniczo takie same, istnieją niewielkie różnice w zależności od producenta mebli. Niektóre mają śruby skrzydełkowe, zaczepy blokujące lub klipsy, które należy zwolnić, zanim plecy będą mogły.

Jak zdjąć tył z Loveseat Berkline?

Ale zanim zajmiemy się zdejmowaniem tylnej części fotelika Berkline,

Co to jest fotelik?

Loveseats istnieją od dawna, od XVII wieku. Jest gospodarzem wielu wieczorów randkowych dla ludzi w całych Stanach Zjednoczonych i poza nimi. Wynika to przede wszystkim z wyraźnie małego rozmiaru fotelika. Zazwyczaj jest przeznaczony tylko do wygodnego siedzenia dla dwóch osób, zapewniając intymne miejsce do siedzenia dla kogoś i jego drugiej osoby.

Termin ten może odnosić się do różnych opcji siedzenia. Jedna to sofa w kształcie litery S, która pozwala ludziom siedzieć twarzą w twarz na tej samej kanapie z dwiema poduszkami. Sofa dwuosobowa jest zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem „łóżka dwuosobowego”. Prawdopodobnie widziałeś już tego typu fotelik w domu przyjaciela lub członka rodziny, a może nawet masz taki.

Sofa dwuosobowa to zasadniczo dwuosobowe krzesło o wyglądzie małej sofy. Zwykle przypomina małą kanapę i zaprojektowali ją tak, aby wygodnie pomieścić dwie osoby. Są idealne do obszarów, które są zbyt małe dla dużej sofy, ale nadal wymagają siedzenia. Może również służyć jako uzupełnienie większej sofy. Niektórzy używają ich, aby zapewnić dodatkowe miejsca do siedzenia w swoich sypialniach.

Loveseats wyglądały kiedyś zupełnie inaczej niż teraz, z bardziej dosłownym designem. Często były to po prostu duże krzesła z dwoma siedzeniami, które zwykle miały kształt litery „S”. Siedzenia były zwrócone do siebie.

Co to jest Berkline?

Berkline, LLC to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją mebli. Rozkładane kanapy, kanapy dwuosobowe, sekcje, fotele i fotele do kina domowego należą do oferowanych przez firmę mebli tapicerowanych skórą i tkaniną. Klienci Berkline pochodzą ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Siedzenia do kina domowego Berkline to znana marka w Stanach Zjednoczonych. Posiadają serię modeli, które są wyjątkowe i eleganckie.

Berkline nagle zaprzestał działalności 30 marca. Stało się to, gdy nie udało się znaleźć nabywcy dla swojej znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej firmy. Spółka stwierdziła jednak, że nie jest w stanie znaleźć nabywcy ani zapewnić niezbędnego finansowania.

Teraz, gdy znamy dwa szerokie komponenty mebli, Berkline Loveseat,

Co to jest Loveseat Berkline?

Dwuosobowa sofa Berkline to w szczególności sofa firmy Berkline.

Mówiąc bardziej konkretnie, jest to fotelik miłosny z tradycyjnymi, klasycznymi, zwijanymi ramionami, które mają akcenty w kształcie gwoździa. Ma również komfort wspierającej, dzielonej poduszki na plecy. Kolejną cechą jest skóra licowa na wszystkich powierzchniach siedzeń. Te licowe skóry mają umiejętnie dopasowany winyl po bokach i z tyłu.

Jak zdjąć tył z Loveseat Berkline

Aby wsunąć fotel Berkline przez drzwi, musisz zdjąć oparcie. Zdejmowanie oparcia pozwala na łatwiejsze przenoszenie krzesła i manewrowanie.

Krok 1.

Na początek trzymaj krzesło lub kanapę z dala od ściany, a następnie przesuń je do przodu do przedniego dolnego panelu.

Krok 2.

Musisz teraz użyć taśmy haczykowo-pętelkowej, aby pociągnąć dolną część tapicerowanego materiału. Możesz również zdjąć skórę z krzesła, gdzie znajduje się miejsce mocowania.

Krok 3.

Złóż to na oparciu krzesła, aby odsłonić mechanizm.

Krok 4. 

Teraz poszukaj metalowych zaczepów lub śrub skrzydełkowych w połowie odległości między podłokietnikami a dolną częścią krzesła. Następnie możesz usunąć wszystkie śruby skrzydełkowe. To jest dla ciebie, aby upewnić się, że obracasz je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Krok 5.

Aby odblokować mechanizm na krześle z metalowymi zaczepami blokującymi, chwyć mocno zaczepy. Po wykonaniu tej czynności możesz je docisnąć do przodu, jednocześnie odciągając dolną połowę krzesła.

Krok 6. 

Na koniec wyprostuj plecy i wstań z krzesła. Konieczne może być również delikatne kołysanie w przód iw tył. To jest dla ciebie, aby oderwać się od nawiasów.

Wniosek

To w zasadzie podsumowuje, jak usunąć tył fotelika Berkline. Wystarczy wykonać powyższe kroki. Jeśli to zrobisz, z powodzeniem usuniesz tył swojego fotelika Berkline. Teraz możesz łatwo przenosić swój fotelik Berkline z domu do domu lub z pokoju do pokoju.

Niezależnie od tego, jaki masz powód, fotelik dla dziecka Berkline można teraz wygodnie przenosić. W artykule wyjaśniono również definicję fotelika. To jest po to, abyś przez pomyłkę nie zdejmował tyłu mebli, które posiadasz. Omówiliśmy również firmę z tematu, jaką jest Berkline.

Z całą tą nową wiedzą i umiejętnościami, teraz twoja kolej, aby wprowadzić ten artykuł w życie!