Jak zdjąć koła z krzesła Steelcase?

Krzesła Steelcase to niezbędnik w luksusowych biurach. Są one standardem od dziesięcioleci i pozostają jedną z najpopularniejszych marek krzeseł biurowych na rynku. Jak zdejmujesz te koła? To jest łatwe! Oto jak zdjąć koła z krzesła Steelcase.

Kroki zdejmowania kółek z krzesła ze stali

Krok 1. Pociągnij osłonę koła, aby wyskoczyła.

Jak zdjąć koła z krzesła Steelcase?

Krok 2. Odkręć śruby od spodu za pomocą śrubokręta.

Krok 3. Oderwij dwa zaciski znajdujące się pod każdym kołem, a następnie wyciągnij każdą stronę mechanizmu, który utrzymuje na miejscu po obu stronach, aby zwolnić go z pozycji między miejscem, w którym stoisz nad nim, a miejscem, w którym byłaby twoja stopa, gdybyś siedział powiedział krzesło Steelcase.

Krok 4. Wyciągnij koło z jego miejsca po jednej stronie krzesła. Wymaga to trochę siły, ale nie powinno być zbyt trudne.

Jak rozmontować Steelcase Leap?

Aby zdjąć koła z krzesła Steelcase, najpierw wysuwasz osłonę koła. Usuń śruby mocujące obie strony każdego mechanizmu bocznego, który podtrzymuje obie strony, a następnie wyciągnij z miejsca po jednej stronie krzesła.

Steelcase Leap vs Steelcase Leap Plus: skąd mam wiedzieć, który kupić?

Jedyna różnica między nimi polega na tym, że jeden ma większy podłokietnik niż drugi, a także jest wyposażony w regulowany zagłówek do podparcia szyi. Poza tymi małymi różnicami są one identyczne pod każdym względem w kształcie i formie.

Jeśli szukasz krzesła z podłokietnikami i większym podparciem karku, to Steelcase Leap Plus będzie najlepszym wyborem. Jeśli nie, to zależy od osobistych preferencji!

Jak wyregulować krzesło Leap Steelcase?

Krzesło Steelcase Leap to ergonomiczne krzesło, które ma szeroki zakres regulacji, aby użytkownik mógł pracować bardziej naturalnie. Jednym ze sposobów można regulować wysokość siedziska, napięcie pochylenia i oparcie za pomocą dźwigni dostępnych po obu stronach krzesła.

Inną regulacją, którą możesz wykonać, jest odchylanie lub kołysanie do przodu za pomocą przycisku pochylania do przodu.

Krzesło Steelcase Leap ma w sumie pięć pozycji odchylania: całkowicie wyprostowaną, środkowe oparcie, odchylone do tyłu i odchylone w lewo lub w prawo.

Każda pozycja jest przeznaczona do wykorzystania w określonych sytuacjach, dzięki czemu możesz pracować wygodniej przez wiele godzin bez zmęczenia!

Jak wysokie powinno być podparcie lędźwiowe?

Wysokość podparcia lędźwiowego powinna być na poziomie, który zmusza cię do lekkiego odchylenia się do tyłu, aby użytkownik mógł pracować bardziej naturalnie. Jednym ze sposobów można regulować wysokość siedziska, napięcie pochylenia i oparcie za pomocą dźwigni dostępnych po obu stronach krzesła.

Co to jest krzesło Steelcase?

Krzesło Steelcase to rodzaj mebli biurowych, które można dostosować do pożądanej postawy użytkownika. Zostały wynalezione w 1955 roku i nazwane na cześć firmy Steelcase, założonej dwa lata wcześniej przez Davida Hockneya, Johna Tjaarda i Charlesa Pollaka.

Jakie są różne rodzaje pozycji leżącej?

Istnieją dwa rodzaje pozycji półleżącej: ręczna i zmotoryzowana. Krzesło zmotoryzowane jest droższe niż krzesło ręczne, ale może zmniejszyć obciążenie pleców, automatycznie dostosowując się do preferowanej przez użytkownika pozycji.

Kompromis z użyciem krzesła zmotoryzowanego polega na tym, że wymaga on baterii lub gniazdka elektrycznego, które może nie być dostępne w niektórych ustawieniach.

Jakie są zalety rozkładanego krzesła?

Fotele rozkładane mogą oferować szeroki zakres korzyści zdrowotnych, w zależności od tego, jakiego typu używasz i jak często na nich siedzisz: Ręczne mogą pomóc zmniejszyć obciążenie pleców, automatycznie dostosowując się do preferowanej przez użytkownika pozycji, podczas gdy zmotoryzowane mogą poprawić krążenie poprzez przesuwanie bardziej efektywnie krwi.

Jak dbać o krzesło Steelcase

#1. Należy zauważyć, że krzesła Steelcase nie są przeznaczone do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak lotniska lub lobby.

#2. Regularne czyszczenie odkurzaczem usunie kurz i typowe zabrudzenia gromadzące się w zakamarkach krzesła. Utrzymywać w czystości!

Co dwa tygodnie na krześle Steelcase należy nakładać lekką pastę do mebli, aby wyglądała świeżo i lśniąco. Co najmniej raz w roku należy używać grubszego nasadki do odkurzacza, aby pozbyć się uporczywego brudu lub kurzu, który mógł nagromadzić się w sprężynach.

#3. Krzesła manualne są przeznaczone dla osób, które chcą ergonomii z regulowanymi funkcjami, ale chcą, aby ich stawy poruszały się swobodnie bez pomocy napędzanych silników.

#4. Krzesła z napędem mogą poprawić krążenie, skuteczniej przenosząc krew i stale dostosowywać obciążenie pleców, zmieniając się automatycznie w razie potrzeby, zgodnie z preferowaną pozycją.

Ważne jest, aby nie pozostawiać tych typów w miejscach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ z czasem mogą ulec uszkodzeniu z powodu ciągłego używania. Regularne czyszczenie i konserwacja może temu zapobiec.

#5. Kluczem do zdjęcia kół z krzesła Steelcase jest nasmarowanie łożysk i założenie osłon na brud przed rozpoczęciem. Po zmontowaniu się na siedzeniu podnieś jednocześnie koło na obu końcach, aż wyjdą z pewnym naciskiem, ale nie ciągnij zbyt daleko, ponieważ odczepi się wszystkie razem.

#6. Po wyjęciu wyjmij je na zewnątrz i spryskaj dokładnie WD-40, a następnie dokładnie wyczyść wszystko – wewnątrz, na zewnątrz i między każdą szprychą, gdzie mogły się nagromadzić w sprężynach.

Oczyść wszelkie pozostałości, a także smugi oleju, aby zapewnić długowieczność, zwracając szczególną uwagę, aby nie używać szorujących gąbek, które mogłyby uszkodzić wykończenie powierzchni, jeśli są używane niewłaściwie.