Jak włożyć wędkę do 4-poziomowej wieży obrotowej?

Jeśli szukasz sposobu na umieszczenie wędki w 4-poziomowej wieży obrotowej, to jest to miejsce. Dowiemy się, jak go zmontować i zamontować w domu lub biurze. Poniższe instrukcje będą na tyle proste, że każdy początkujący będzie mógł je wykonać. Nie potrzebujesz też żadnych specjalnych narzędzi!

Złożenie pręta w 4-poziomową obrotową wieżę nie jest tak trudne, jak się wydaje – dzięki tym instrukcjom każdy może to zrobić. Dowiemy się, jak go zmontować i zamontować w domu lub biurze. Poniższe instrukcje będą na tyle proste, że każdy początkujący będzie mógł je wykonać. Nie potrzebujesz też żadnych specjalnych narzędzi!

Jak włożyć wędkę do 4-poziomowej wieży obrotowej?

Kroki dotyczące wkładania pręta do 4-poziomowej wieży obrotowej

Krok 1. Włóż dolny pręt do jednego z otworów po każdej stronie. Upewnij się, że koniec z małym haczykiem wchodzi.

Krok 2. Weź górny pręt i włóż go od spodu, przez oba pręty już włożone nad nim. Powtarzaj ten proces, aż wszystkie cztery poziomy zostaną zamontowane – upewnij się, że robisz je równomiernie, aby uzyskać najlepszą równowagę.

Krok 3. Przytrzymaj górny pręt na miejscu z jednej strony i włóż dolny pręt do otworu na tym samym poziomie. Upewnij się, że robisz to dla wszystkich czterech poziomów – na przemian, które pręty są wkładane od spodu, przez te już postawione.

Krok 4. Teraz weź drugą rękę i przytrzymaj tyle prętów naraz, ile możesz, jednocześnie wpychając dolny pręt do jego otworu.

Krok 5. Jeśli nie możesz dobrze chwycić, spróbuj owinąć metalowe spinacze wokół każdego z prętów i spiąć je razem, aby utworzyć jedną dużą pętlę, którą łatwiej się trzyma. Pamiętaj, ile rzędów pozostało dla tego poziomu, aby wiedzieć, ile spinaczy do papieru będzie potrzebnych na tym poziomie.

Krok 6. Powtórz te kroki dla wszystkich czterech poziomów, naprzemiennie przytrzymując pręty po obu stronach i wkładając dolny pręt każdego nowego poziomu od spodu.

Krok 7. Podczas wkładania górnego pręta do otworu, który został już umieszczony z jednym pod nim, dociśnij palcami obie strony pręta, aby upewnić się, że jest bezpieczny.

Krok 8. Kiedy będziesz gotowy do podniesienia wieży, przytrzymaj każdą pętlę spinacza do papieru i delikatnie pociągnij jedną stronę pętli lub obie strony jednocześnie. Nie martw się, jeśli wyjdą, ponieważ działają one tylko jako tymczasowe klipsy, które pomagają ci je umieścić.

Jak dbać o 4-poziomową wieżę obrotową

  • Upewnij się, że okresowo obracasz wieżę, aby wszystkie pręty były równomiernie odsłonięte i nie były zbyt gorące ani zbyt zimne.
  • Unikaj wkładania palców, biżuterii itp. między otwory na pręty, ponieważ może to spowodować obrażenia, jeśli wpadniesz na nie z szybkością poruszania się tych wież.
  • Przechowuj z dala od dzieci lub zwierząt domowych, ponieważ mogą złapać się prętów, a to może spowodować obrażenia.
  • Upewnij się, że nic nie przeszkadza w obracaniu się tych wież, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń zarówno dla osób wokół ciebie, jak i dla ciebie.

Co to jest 4-poziomowa wieża obrotowa?

Czteropoziomowa wieża obrotowa może służyć do wyświetlania szerokiej gamy przedmiotów i jest bardzo wszechstronna. Ma dwa różne poziomy po obu stronach, które są przezroczystymi plastikowymi tacami, które wsuwają się na górze i na dole, aby zapewnić łatwy dostęp podczas inwentaryzacji lub organizowania domowego biura. Obracają się o 360 stopni z prostym skrętem, więc nie musisz się pochylać.

Cechy 4-poziomowej wieży obrotowej

#1. Ta wieża jest dostępna w czterech różnych rozmiarach, a każdy rozmiar może pomieścić różne przedmioty, które chcesz wyświetlić jednocześnie! Najmniejszy rozmiar może pomieścić do 15 butelek, a największy do 60 (wliczając miejsce na inne przedmioty). Pamiętaj, że jeśli używasz tego jako domowego biura, możesz zastanowić się, ile butelek zmieści się na twoim biurku.

#2. Wykonany jest z materiału akrylowego i posiada pręt ze stali nierdzewnej do wieszania przedmiotów, których nie ma na tacach, takich jak naszyjniki czy długopisy. Posiada również dwa różne poziomy wysokości, dzięki czemu można go używać przy każdym stole!

#3. Górny poziom znajduje się 17 cali od podłogi i może być używany do wyższych przedmiotów, takich jak wazony lub filiżanki do kawy. Drugi poziom ma wysokość 12 cali i sprawdza się lepiej w przypadku krótszych przedmiotów, które chcesz wyeksponować w bardziej przyciągający wzrok sposób, takich jak kwiaty

#4. Akrylowy materiał ułatwia czyszczenie, wystarczy przetrzeć wodą z mydłem! Nie musisz się martwić, jak Twoje przedmioty wpłyną na materiał.

#5. Pręt w tej wieży jest ze stali nierdzewnej i nie rdzewieje. Może być używany do zawieszania znacznie więcej niż tylko biżuterii, dzięki czemu idealnie nadaje się do eksponowania wszystkiego, od naszyjników i kolczyków po przybory kuchenne!

Jeśli szukasz nowoczesnego wyglądu, który zawiera wiele kolorów, ten model jest dla Ciebie. Wieża obraca się o 360 stopni i można ją regulować na dowolnej wysokości w ramach czterech poziomów. Dociera do Twoich drzwi w idealnym stanie bez konieczności montażu!

#6. Ta wieża otrzymała entuzjastyczne recenzje od klientów, którzy kochają łatwość składania, a także wytrzymałość i trwałość.