Jak usunąć obrotową głowicę mopa?

W tym artykule porozmawiamy o tym, jak zdjąć obrotową głowicę mopa. Aby to zrobić, potrzebujesz śrubokręta i kilku minut. Proces jest łatwy, jeśli wiesz, co robisz, ale może być trudny, jeśli nie.

Zalecamy postępowanie zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby prawidłowo zdjąć obrotową głowicę mopa, aby w przyszłości nie mieć żadnych problemów z narzędziami czyszczącymi.

Jak usunąć obrotową głowicę mopa?

Kroki demontażu obrotowej głowicy mopa

Krok 1. Najpierw zdejmij uchwyt z obu końców, odkręcając go śrubokrętem i odkładając na bok

Krok 2. Po zakończeniu użyj innego śrubokręta lub czegoś podobnego, aby delikatnie podważyć z jednej strony metalową nakrętkę mocującą wałek u jego podstawy (w pobliżu miejsca, w którym jest przymocowany do szczotki).

Krok 3. Powtórz to po drugiej stronie nakrętki za pomocą śrubokręta, aby ją zdjąć, a następnie wysuń, aby zdjąć obrotową głowicę mopa.

Po wyjęciu obrotowej głowicy mopa opłucz obie części w wodzie i dokładnie wysusz przed przechowywaniem lub ponownym użyciem. W przypadku zbyt długiego przechowywania w stanie mokrym sposób demontażu głowicy mopa będzie rdzewieć lub korodować.

Co to jest obrotowa głowica mopa?

Obrotowa głowica mopa to zdejmowana i wymienna część, która jest przymocowana do końcówki umożliwiającej zdjęcie obrotowej głowicy mopa. Mocuje się go, gdy zdejmuje się obrotową głowicę mopa, którą nakręca się, jak zdjąć obrotową głowicę mopa z jednej strony, a następnie zsuwa się w dół, jak zdejmować obrotową głowicę mopa, jak zdejmować obrotową głowicę mopa.

Jak wypuścić mop obrotowy?

Mop Twist to bardzo popularny mop, który może być używany na wiele różnych sposobów. Posiada teleskopową rączkę, która ułatwia manewrowanie i oferuje użytkownikowi różne ustawienia wysokości. Kiedy skończysz używać Mopa Twist, jak go uwolnisz? Ten artykuł nauczy Cię, jak!

W ten sposób wypuszczasz swojego Twist Mopa!

#1. Obróć uchwyt do góry nogami, aby mógł stanąć samodzielnie i zdejmij pokrowiec. Drążek teleskopowy powinien schodzić do przegubu kulowego, co pozwoli na łatwiejsze wyjmowanie elementów.

#2. Usuń śruby mocujące długą rurę, aby usunąć również ten element.

#3. Wyciągnij uchwyt z przegubu kulowego, przesuwając go w dół i dopasowując śrubokręt do szczeliny, aby zwolnić blokadę. Powinien od razu wyskoczyć, ale jeśli nie, użyj szczypiec, aby delikatnie usunąć wszelkie pozostałe kawałki, które tam utknęły.

#4. Mop Twist można przechowywać w ten sposób, bez konieczności ponownego składania.

#5. Ponownie przymocuj drążek teleskopowy do przegubu kulowego, ustawiając wszystkie elementy w jednej linii i przykręcając je na miejscu, a następnie ponownie przymocuj uchwyt do długiej rury, wykonując ten sam proces, co poprzednio.

Jak często należy myć głowice mopów?

Za każdym razem, gdy używasz mopa Twist, zaleca się umycie i wysuszenie głowicy mopa. Gwarantuje to, że na żadnym z kawałków tkaniny nie pozostały żadne bakterie ani pozostałości. Najlepszym sposobem wyczyszczenia obrotowej głowicy mopa jest umycie w ciepłej wodzie z detergentem, a następnie całkowite wysuszenie przed ponownym użyciem. Możesz również znaleźć obrotową głowicę do czyszczenia mopa, co jest bonusem.

Czy możesz umyć głowicę mopa?

Głowica mopa to rodzaj ściereczki, którą mocuje się do uchwytu i można jej używać do czyszczenia podłóg. Przy tym, jak często używasz mopa Twist, ważne jest, aby często myć głowę, aby nie było bakterii ani pozostałości na kawałkach tkaniny.

Najlepszym sposobem wyczyszczenia obrotowej głowicy mopa jest umycie w ciepłej wodzie z detergentem, a następnie całkowite wysuszenie przed ponownym użyciem. Możesz również znaleźć obrotową głowicę do czyszczenia mopa, co jest bonusem.

Jak czyścić głowicę mopa gąbkowego?

Aby wyczyścić mop gąbkowy, możesz namoczyć główkę w wybielaczu i wodzie lub włożyć do pralki. Należy również myć ręce po każdym użyciu mopa gąbkowego, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii. Jeśli nie masz czasu na ten proces, spróbuj użyć jednorazowych nakładek, które będą zakrywać czubek twojej obecnej głowy.

Co to jest szczotka do szorowania i jak jej używać?

Istnieją dwa rodzaje szczotek do szorowania: jedna z włosiem na górze do czyszczenia ziemi z brudu lub brudu, a druga z zaciskami na górze do czyszczenia głębokich rowków. Aby z nich skorzystać, po prostu zanurz główkę szczotki szorującej w wybranym zestawie środków czyszczących i zetrzyj powierzchnię, którą próbujesz wyczyścić.

Co to jest ściereczka z mikrofibry? Do czego może być używany?

Ściereczka z mikrofibry jest najczęściej wykonana z pasm, które po jednej stronie dzielą się na miliony maleńkich włókien, które zatrzymują cząsteczki kurzu podczas wycierania powierzchni.

Istnieją również ściereczki z mikrofibry, które są szorowane z jednej strony, aby zapewnić dodatkowe czyszczenie. Ściereczki z mikrofibry mogą być używane do czyszczenia wszystkiego, od blatów, porcelanowych zlewów i urządzeń ze stali nierdzewnej po powierzchnie kuchenek, stojaki do piekarników i wentylatory wyciągowe.