Jak usunąć konsolę środkową Ashley Loveseat

Jednym z najważniejszych mebli, które możesz nabyć do swojego domu, jest rozkładany fotelik miłosny. Fotel Ashley to jeden z najlepszych wyborów. Jednak możesz mieć trudności z jego utrzymaniem, zwłaszcza w przypadku wyjmowania konsoli środkowej z dwuosobowego fotelika Ashley.

Dzisiaj jest Twój szczęśliwy dzień, ponieważ pokażemy Ci, jak to zrobić. Eksperymentowanie z kanapą Ashley może być skomplikowane i niebezpieczne. Dlatego stworzyliśmy ten post, aby Ci pomóc.

Jak usunąć konsolę środkową Ashley Loveseat

Ale zanim przejdziemy do demontażu konsoli środkowej z dwuosobowego fotela Ashley, przejdźmy przez podstawy.

Czym dokładnie jest fotelik miłosny?

Aby dowiedzieć się, jak wyjąć konsolę środkową z dwuosobowego fotelika Ashley, musisz najpierw wiedzieć, co to jest fotelik. Sofa dwuosobowa to maleńka kanapa, która ma wygodnie pomieścić dwie osoby. Są idealne do odległych obszarów z wystarczającą ilością miejsca na ogromną sofę, ale nadal potrzebują miejsc siedzących.

Możesz go również użyć do rozszerzenia większej sofy. Niektóre osoby używają ich jako dodatkowego siedzenia w swoich sypialniach. Meble Loveseats były kiedyś znacznie bardziej dosłowne w swoich projektach niż są teraz.

Były to zazwyczaj niewiele więcej niż duże krzesła z dwoma siedzeniami ustawionymi w kształcie litery „S”. Siedzenia zostały ustawione tak, że były skierowane do siebie.

Loveseats istnieje od dawna, a dokładnie od XVII wieku, i przez lata gościło niezliczone wieczory randkowe dla osób w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Wynika to w dużej mierze z wyjątkowo małego rozmiaru fotelika, który na ogół nadaje się tylko do wygodnego siedzenia dla dwóch osób; oferowanie intymnej aranżacji miejsc siedzących dla kogoś i jego drugiej osoby.

Chociaż słowo to może odnosić się do różnych opcji siedzenia, takich jak sofa w kształcie litery S, która pozwala ludziom siedzieć twarzą w twarz na tej samej kanapie lub prosta drewniana ławka z dwiema poduszkami, sofa dwuosobowa jest zdecydowanie najbardziej popularny rodzaj „łóżka dwuosobowego”.

Czym dokładnie jest rozkładany fotelik miłosny?

Rozkładany fotelik rozkłada się, gdy użytkownik obniża plecy i podnosi przód krzesła. Zwykle posiada oparcie i podnóżek, który można wysuwać ręcznie lub automatycznie po odchyleniu oparcia za pomocą dźwigni z boku krzesła.

Aby zmaksymalizować komfort, nowoczesne rozkładane fotele dwuosobowe często mają regulowany zagłówek, podparcie lędźwiowe i niezależny podnóżek, który dostosowuje się do wagi i kąta nachylenia nóg użytkownika.

Ciepło, masaż i wibracje to inne cechy. Dostępne są wersje przystosowane do wózków inwalidzkich. W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy tak zajęci, że po powrocie do domu chcemy się rozpieszczać.

Foteliki Power wyróżniają się możliwością rozkładania się na foteliku poprzez naciśnięcie przycisku. Foteliki rozkładane są idealne dla tych, którzy chcą wrócić do domu i wyjść za naciśnięciem guzika.

To propozycja dla osób, które lubią w swoim życiu odrobinę ekstrawagancji. O wiele ładniej jest, jeśli masz system kina domowego. Podczas długich wieczorów filmowych środkowa konsola sofy stanowi idealne miejsce na dwa drinki.

Czym dokładnie są meble Ashley?

Ashley Furniture Industries, LLC jest największym producentem mebli w Stanach Zjednoczonych, a także jednym z największych na świecie. Ashley, założona w 1945 roku, oferuje jeden z najszerszych asortymentów produktów w branży partnerom detalicznym w 123 krajach.

Ashley dąży do zapewnienia swoim klientom najlepszej wartości, wyboru i obsługi w branży meblarskiej, od projektu po realizację. W każdy wykonany przez siebie mebel wkładają serce i duszę, od najdrobniejszego szczegółu po najwspanialszą wizję.

Dążą do pełnej satysfakcji klienta od momentu opracowania projektu do momentu, gdy ich meble są produkowane w ich światowej klasy zakładach produkcyjnych, a ostatecznie pakowane, transportowane i przyjmowane do domu.

Rozkładane kanapy Ashley Furniture Industries mogą mieć do 42 cali głębokości, co utrudnia przeciskanie się przez wąskie drzwi lub korytarze. Niektóre wbudowane rozkładane sofy są szczególnie trudne do przenoszenia, ponieważ mogą ważyć 260 funtów lub więcej.

Demontaż rozkładanej kanapy Ashley to procedura stosowana przez niektórych profesjonalnych przeprowadzków, ponieważ ułatwia przenoszenie sofy z pokoju do pokoju lub z jednego domu do drugiego.

Jak zdjąć konsolę środkową fotelika Ashley

Większość rozkładanych kanap jest łatwa do demontażu i przenoszenia. W niektórych modelach dostępne są odłączane oparcia, które są zabezpieczone mechanizmami blokującymi.

Zwolnij dźwignie i zdejmij siedzenia, podnosząc tylną tkaninę lub wkładając szwy między tylne szwy.

Niektóre warianty mają odpinane pręty przymocowane do podstawy, co ułatwia demontaż. Aby uprościć składanie sofy, zrób zdjęcia podczas jej demontażu, trzymaj sprzęt w plastikowych torbach i zaznacz usunięte elementy kanapy.

Użyli zintegrowanych wsporników, aby połączyć konsole teatralne fotelika Ashley z dwoma elementami kanapy. Po prostu umieszczając go w ramach, każda część sofy pasuje do nich.

Wyjmij fotele z konsoli pojedynczo, ciągnąc je prosto w górę, aż wsporniki łączące zostaną odłączone.

Wniosek

Ten blog podsumowuje naszą dyskusję na temat demontażu konsoli środkowej z dwuosobowego fotelika Ashley. Aby uniknąć problemów podczas procedury, dokładnie przeczytaj i przeanalizuj scenariusz.