Jak Scotch Guard fotela: przewodnik

Scotchgard to świetny sposób na ochronę mebli przed zalaniem, plamami i uszkodzeniem przez zwierzęta. Fotele to jeden z najdroższych mebli w Twoim domu, dlatego musisz o nie dbać.

Z tego poradnika dowiesz się, jak zabezpieczyć fotel rozkładany, aby służył dłużej!

Jak Scotch Guard fotela: przewodnik

Kroki szkockiej ochrony fotela

Krok pierwszy: Odkurz tkaninę fotela, aby usunąć z niego luźny brud, włosy lub kurz. Do tego zadania możesz użyć odkurzacza z przystawką do tapicerki, jeśli ją posiadasz.

Odkurz również wszelkie pajęczyny, które mogą znajdować się na zewnątrz (głowa i stopa) mebli.

Krok drugi: Nałóż dużą ilość Scotchgard Fabric Protector na tapicerkę fotela równomiernymi, zachodzącymi na siebie pociągnięciami. Im więcej używasz, tym lepiej! Pozostaw do wyschnięcia na około godzinę przed nałożeniem większej ilości.

Pozostaw do wyschnięcia na około godzinę przed nałożeniem większej ilości.

Krok trzeci: Wstrząśnij puszką Scotchgard Fabric Protector i spryskaj zamaszystym ruchem, upewniając się, że pokryłeś wszystkie miejsca, w których brud może gromadzić się na tapicerce fotela.

Upewnij się, że zakryłeś wszystkie miejsca, w których na tapicerce fotela może gromadzić się brud.

Krok czwarty: Pozostaw ochraniacz do tkanin Scotchgard do wyschnięcia na około godzinę przed ponownym użyciem mebla. Pozostaw do wyschnięcia na około godzinę przed ponownym użyciem mebla.

Dodatkowa wskazówka: Do czyszczenia fotela można również użyć wałka do kłaczków lub nasadki do odkurzacza z miękką szczoteczką.

Możesz również użyć wałka do kłaczków lub nasadki do odkurzacza z miękką nasadką szczotkową.

Dodatkowa wskazówka: W przypadku trudnych plam spróbuj użyć odżywki do skóry i starej szczoteczki do zębów do czyszczenia miejscowego.

Spróbuj użyć odżywki do skóry i starej szczoteczki do zębów do czyszczenia plam.

Co to jest Scotch Guarding Recliner?

Scotch chroniący fotel rozkładany to sposób na zapobieganie plamom i uszkodzeniom tapicerki mebli. Chroniąc szkocką, możesz chronić się przed plamami, blaknięciem, zmarszczkami lub wyciekami, które mogą wystąpić w codziennym życiu. Ochraniacz do tkanin Scotchgard ułatwi czyszczenie, odpychając brud, zanim zdąży przyczepić się do tkaniny.

Powody, dla których Scotch Guard fotela rozkładanego:

Chronić przed codziennymi rozlaniami i plamami, które mogą uszkodzić tapicerkę lub odbarwić materiał.

Produkt z czasem zapobiegnie powstawaniu zmarszczek, blaknięcia i innych oznak zużycia.

Jest również łatwy do czyszczenia z założonym ochraniaczem, ponieważ nie odpycha brudu, zanim zdąży przyczepić się do tkaniny.

Jest to niedrogi sposób na ochronę mebli i utrzymanie ich nowego wyglądu przez lata.

Zalety szkockiej ochrony Twojego fotela

  • To potrwa dłużej.
  • Nie będziesz musiał go wymieniać tak często.
  • Twoje meble są mniej narażone na plamy i zapachy z rozlanych płynów lub zwierząt domowych.

Ile można wynająć profesjonalnego szkockiego środka do czyszczenia foteli?

Profesjonalny odkurzacz ładuje się co godzinę, więc musisz zdecydować, ile czasu powinien spędzić na Twoim fotelu. Na przykład, jeśli jest to mały wyciek, taki jak woda lub kawa, wystarczy 20 minut, aby wykonały doskonałą pracę i usunęły wszelkie plamy. Jednak w innych przypadkach czyszczenie mebli może potrwać nawet godzinę lub dłużej.

Cennik Scotch Guard

Zakup puszki z szkocką osłoną będzie kosztował około 12–20 USD, a profesjonalny sprzątacz powinien pobierać od 25 do 45 USD za godzinę. Tyle zarabiają na jednostkę, więc obejmuje to czas spędzony i potrzebne materiały, takie jak woda.

Jak naprawić problemy z fotelami Scotch Guarded

Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego rozkładanego fotela, problem może polegać na tym, że nie był on strzeżony w miejscu, w którym wycieki są powszechne. Na przykład, jeśli w pobliżu znajduje się tacka ociekowa, a ludzie stale mają w pobliżu napoje podczas oglądania telewizji lub pracy na laptopie, prawdopodobnie dzieje się tak, ponieważ płyn rozlewa się na krześle podczas poruszania.

Uwaga

Scotch Guard to produkt, który można natryskiwać na tkaninę, aby zwiększyć jej odporność na plamy i wodę. Chroni przed płynami takimi jak wino, sok czy napoje gazowane.

Używamy sprayu ochronnego, ponieważ wycieki są powszechne w tej części naszego domu, w której często gromadzą się rodzina i przyjaciele.

Spryskaj Scotch Guard na czystą szmatkę i powoli wcieraj okrężnymi ruchami przez co najmniej jedną minutę we wszystkie obszary, które mogą być narażone na działanie płynów.

Scotch Guard może być również używany do ochrony mebli przed zwierzętami. Zwierzęta lubią leżeć na sofie, a następnie wstawać, zostawiając sierść i inne pozostałości, które poplamią meble, jeśli nie użyjesz produktu takiego jak folia ochronna.

Najlepsze w tym jest to, że aplikacja jest łatwa! Po prostu

Wniosek

Scotch chroni fotel, dzięki czemu będzie chroniony przed zalaniem i zwierzętami. Projekt DIY jest łatwy w zależności od tego, ile czasu chcesz poświęcić na pracę. Warto zainwestować w profesjonalną pomoc dla swojego mebla, ponieważ plamy mogą się czasem wtopić i trudno je usunąć bez odpowiedniego sprzętu.