Jak naprawić aluminiowe krzesła obrotowe Patio?

Obrotowe krzesło to świetny dodatek do Twojego patio. To dobry sposób dla gości, aby zobaczyć piękne krajobrazy wokół nich lub jak możesz rozmawiać z innymi ludźmi podczas siedzenia.

Czasami jednak pękają i wymagają naprawy, więc nie jest to takie przyjemne doświadczenie. Oto kilka wskazówek, jak naprawić aluminiowe krzesła obrotowe, aby mogły z powrotem działać!

Jak naprawić aluminiowe krzesła obrotowe Patio?

Kroki mocowania aluminiowych krzeseł obrotowych patio:

Krok 1. Najpierw odwróć krzesło, aby uzyskać dostęp do sposobu złożenia mechanizmu obrotowego. Usuń wszystkie śruby, które trzymają go na miejscu i wyjmij wszystkie ruchome elementy.

Krok 2. Następnie wyczyść stary smar szczotką drucianą lub innym narzędziem, aby usunąć wszelkie zabrudzenia z wnętrza, a także możliwą korozję na metalu.

Krok 3. Nałóż trochę smaru na gwinty i mechanizm obrotowy, a następnie złóż z powrotem tak, jak było przed usunięciem. Powinno zacząć działać płynniej, gdy tylko wszystko skonfigurujesz!

Krok 4. Ostatnim krokiem jest dokręcenie wszystkich wcześniej odkręconych śrub, aby zabezpieczyć je na krześle. Teraz są ponownie gotowe do użycia!

Jak naprawić luźne krzesło obrotowe?

Jeśli obracanie krzesła działa, ale nadal się klei, ponieważ podłoga pod nim jest nierówna, możesz wprowadzić kilka poprawek, jak krzesło jest ustawione na podstawie. Spróbuj wyjąć jedno z kółek od spodu i lekko je obrócić w dowolnym kierunku, tak aby uderzały w różne części ziemi, zamiast po prostu obracać się w miejscu.

Ewentualnie spróbuj umieścić coś ciężkiego, na przykład cegłę lub blok żużlowy, pod jedną stroną, aby nadać mu dodatkową wagę i zrównoważyć, jak bardzo się porusza, w zależności od tego, jak wyrównać podłogę poniżej.

Ta sztuczka powinna na razie pomóc w utrzymaniu stabilności, podczas gdy Ty zastanawiasz się, jak na stałe przymocować aluminiowe krzesła obrotowe do patio! Jeśli te opcje nie pasują do Twojego stylu, sprawdź wszystkie meble ogrodowe dostępne w większości domów towarowych, aby znaleźć coś dla siebie.

Jakiego rodzaju farby używasz na odlewie aluminiowym?

Rodzaj użytej farby będzie zależał od tego, jak dużo pielęgnacji i konserwacji wymagały meble z odlewanego aluminium w przeszłości. Jeśli przez dłuższy czas był dobrze pielęgnowany, należy zastosować podkład na bazie oleju, a następnie lateksową warstwę nawierzchniową, aby zapobiec odpryskom lub pęknięciom.

Jednak w przypadku dużej ekspozycji na wodę, uszkodzeń spowodowanych przez kwaśne deszcze itp., bardziej odpowiednia może być wysokiej jakości emalia epoksydowa.

Jak naprawić taśmę krzesła ogrodowego?

Jeśli taśma jest podarta lub podarta, musisz ją usunąć, odcinając nadmiar nitek. Następnie możesz położyć kawałek nowego materiału na wierzchu i przyszyć go pasującą nicią, aby uzyskać atrakcyjne wykończenie.

Jak czyścić meble z odlewu aluminiowego?

Czyszczenie mebli odlewanych z aluminium powinno odbywać się w razie potrzeby, aby zachować ich jasny wygląd i trwałą powierzchnię. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest użycie ciepłej wody i mydła do naczyń, które najlepiej byłoby wcześniej rozcieńczyć równymi częściami destylowanego białego octu.

Inną opcją byłoby użycie środka do czyszczenia szkła Windex, a następnie chusteczek dezynfekujących Lysol, jeśli po obchodzeniu się z przedmiotami, takimi jak żywność lub napoje wokół mebli, pozostało wiele odcisków palców.

Jak dotykać odlewanych aluminiowych mebli ogrodowych?

Najłatwiejszym sposobem na dotknięcie odlewanych aluminiowych mebli ogrodowych jest metalowa szczotka i trochę denaturatu.

Użyj szczotki, aby wyszorować brud lub zanieczyszczenia z mebli, a następnie wymieszaj równe części wody i denaturatu w butelce ze spryskiwaczem. Rozpyl tę mieszankę na wszystkie powierzchnie krzesła, które chcesz wyczyścić, wytrzyj do sucha starą szmatką lub ręcznikiem papierowym i powtarzaj w razie potrzeby, aż wszystko znów będzie lśniło!

Z czego wykonana jest taśma krzesła ogrodowego?

Taśmy do leżaków są wykonane z tkanego materiału poliestrowego, który został pokryty PVC.

Sploty tkaniny często nie są kompletne, pozostawiając miejsca, w których metalowa rama będzie z czasem wystawiona na działanie promieni UV i rdzewienie. Może to prowadzić do nieestetycznego wyglądu na krzesłach ogrodowych, jeśli nie są leczone!

Aby rozwiązać ten problem, po prostu spryskaj dotknięty obszar jakimś rodzajem bezbarwnego lakieru lub produktu uszczelniającego, takiego jak Pledge FloorCare Wood & Lakier do mebli w sprayu. Nakładaj obficie, aż wszystkie widoczne powierzchnie zostaną pokryte i pozostaw do wyschnięcia, zanim usiądziesz z powrotem na tych krzesłach!

W jaki sposób krzesła ogrodowe Reweb z aluminium?

Jeśli szukasz sposobu na naprawę aluminiowych krzeseł ogrodowych, pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie krzesła, które jest w dobrym stanie. Przyjrzyj się, jak ściśle połączone są ze sobą pasma taśmy i ile jest uszkodzonych lub brakujących – to da ci wyobrażenie o tym, ile pracy będzie to wymagało.

Następnym krokiem jest usunięcie wszystkich zanieczyszczeń ze starej taśmy za pomocą palców, pęsety lub szczypiec przed rozpoczęciem od nowa z nowym drutem.

Aby wypełnić dziury lub luki w splocie, zacznij od przeplatania dwóch sąsiednich nitek; następnie chwyć każdą stronę i pociągnij mocno, aby więcej nici wypełniło między nimi, aż spotkają się ponownie po obu stronach. W ten sposób należy zrobić nową nić.