Ile kosztuje krzesło do podnoszenia ludzi: pomocny przewodnik

Zastanawiasz się, ile kosztuje ludzkie krzesło? Krzesło Human Hoist to doskonałe urządzenie, które pozwala pracownikom przybrać możliwie najbardziej ergonomiczną postawę, aby praca była wykonywana szybko i bezpiecznie. Pomaga uniknąć kilku niebezpieczeństw związanych ze zwykłymi pnączami.

Krzesło Human Hoist Chair to kolejne narzędzie do podnoszenia i podpierania ludzkiego ciała podczas pracy. Dzięki 3-punktowym kółkom stołowym przesuwa się łatwo z pozycji na pozycję i może być zakotwiczony za pomocą blokad kół w razie potrzeby. Może być używany jako krzesło, regulowany taboret lub pnącze w dowolnym punkcie jego przebiegu.

Ile kosztuje krzesło do podnoszenia ludzi: pomocny przewodnik

Właściwą ergonomię można wdrożyć i prowadzić pracę w dopuszczalnych zakresach ruchu, zmieniając pozycję pracownika na dużą lub wielkogabarytową pracę. Co więcej, szybko i bezpiecznie przestawiając urządzenie do każdej czynności, można wykonać kilka prac w odpowiedniej pozycji roboczej!

Jeśli planujesz go kupić, powinniśmy przejść przez to, co musisz wiedzieć o ludzkim krześle podnośnikowym. Od funkcji po ceny, w tym artykule omówimy wszystko!

Krzesło do podnoszenia ludzi

Human Hoist to jedyne w swoim rodzaju osobiste urządzenie pozycjonujące, które podnosi i opuszcza ludzkie ciało do pracy, pod i wokół niemal wszystkiego. Dzięki ludzkiemu wciągnikowi mechanicy krzeseł będą mogli przejść z pozycji poziomej do pionowej bez poruszania ani jednego mięśnia.

Fotel mechanika Human Hoist może podnosić lub opuszczać ludzi w krokach co 10 stopni pod dowolnym kątem. Zapewnia niezbędne ergonomiczne wsparcie, aby bezpiecznie wykonywać operacje warsztatowe.

Ten sprzęt, podobnie jak pnącza, ma na celu ułatwienie i bezpieczeństwo pracy każdemu, kto musi się położyć lub pochylić, aby wykonać swoją pracę – zwłaszcza mechanikom pracującym w samochodach i samolotach. Z drugiej strony podstawowa konstrukcja pnączy blednie w porównaniu z wyrafinowanymi funkcjami i szerokim zakresem zastosowań Human Hoist.

Informacje o cenach

Krzesło mechanika Human Hoist kosztuje teraz około 19 900 USD. Chociaż cena wydaje się być wysoka, bezpieczeństwo, jakie zapewnia, sprawia, że ​​jest ona warta inwestycji. Jest również niezwykle trwały i objęty gwarancją.

Funkcje i projekt

Ze względu na swój charakterystyczny projekt i aspekt robotyki, Human Hoist został opisany jako „wyglądający tak, jakby pochodził prosto z przyszłości”. Aparat może być używany zarówno jako krzesło, jak i pnącze.

Trzy kółka samonastawne zapewniają stabilność oraz szeroki zakres ruchu. Human Hoist może bez wysiłku poruszać się we wszystkich pozycjach, w tym podnosić, odchylać i opuszczać.

Mobilność urządzenia kontrolują joysticki na każdym ramieniu. Użytkownicy mogą poruszać rękami tylko w celu obniżenia i podniesienia ciała z pozycji siedzącej. Co więcej, krzesło/pnącze jest ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić Ci wygodę zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej.

Zmniejsza to duży nacisk na plecy i inne części ciała podczas pracy.

Funkcje i korzyści

Human Hoist jest w pełni zautomatyzowany i można go dostosować do szerokiego grona użytkowników. Technologia automatyzacji umożliwia sterowanie sprzętem przy niewielkiej lub żadnej praktyce.

Co więcej, podstawowe połączenia krzesła/pnącza można dostosować do swojego rozmiaru i preferencji. Kupujesz urządzenie, które można całkowicie zmodyfikować, aby Twoja praca była łatwiejsza i bardziej wydajna.

Chociaż Human Hoist ma wiele zastosowań, jest szczególnie korzystny dla mechaników, którzy spędzają dni w warsztacie. Stres związany z koniecznością przygotowania ciała do pracy w końcu zbiera swoje żniwo, a wielu mechaników sięga po leki, aby złagodzić ból pleców, szyi, kolan, ramion i innych stawów.

Dzięki Human Hoist możesz efektywnie zajmować się biznesem, wiedząc, że masz do dyspozycji wszelkie ergonomiczne wsparcie, jakiego potrzebujesz.

Czy używanie krzesła z podnośnikiem dla ludzi jest bezpieczne?

Podczas pracy Human Hoist zapewnia pełne wsparcie dla kluczowych stawów organizmu. W rezultacie chroni Cię zarówno przed ostrymi, jak i długotrwałymi skumulowanymi urazami, które mogą sprawić, że Twoje starsze lata będą nieprzyjemne. Może być również używany jako narzędzie rehabilitacji, ponieważ ranni pracownicy mogą kontynuować pracę podczas korzystania z Human Hoist.

Wniosek

Kiedy twoja praca nie może być ustawiona na twoim ciele, Human Hoist pozwala ci ustawić się odpowiednio do pracy. Jest idealny dla mechaników samochodowych, mechaników lotniczych, osób niepełnosprawnych/rannych, a nawet rehabilitacji.

Wybór krzesła, które pasuje do Twojego miejsca pracy, może być trudny. Musisz być praktyczny i sceptyczny, jeśli chodzi o kupowaną rzecz. Podnośnik może być trochę drogi, ale to krzesło zapewnia Ci bezpieczeństwo i zapewnia wszystkie korzyści dla Twojego miejsca pracy.

Teraz, gdy dotarłeś do ostatniej części tego artykułu, pamiętaj, że bezpieczeństwo i trwałość to jedna z rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę przed zakupem. Nie musisz pytać „ile kosztuje ludzkie krzesło wciągnika?” jeśli chodzi o jakość, którą rozważamy!