Gdzie kupić krzesło o zerowej grawitacji: 5 najlepszych sklepów, których należy szukać?

Krzesła o zerowej grawitacji są idealne do rozłożenia ciężaru ciała w celu stymulowania relaksu. Czy wiesz jednak, gdzie kupić krzesło o zerowej grawitacji? W tym artykule poznasz pięć naszych zaufanych marek, jeśli chodzi o ten typ krzesła.

Zbliża się lato. Czy jest lepszy sposób na cieszenie się upałem i słońcem niż wylegiwanie się na krześle o zerowej grawitacji? Ten rozkładany fotel ma wiele zalet, takich jak lepsza postawa, zmniejsza stres i łagodzi ból pleców.

Gdzie kupić krzesło o zerowej grawitacji: 5 najlepszych sklepów

Poznaj zupełnie nowy świat komfortu, ponieważ przedstawiamy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o krzesłach o zerowej grawitacji i gdzie możesz je kupić!

Co to jest krzesło o zerowej grawitacji?

Czy wiesz, że NASA jako pierwsza opracowała krzesła o zerowej grawitacji? Projekt pomógł astronautom osiągnąć neutralną pozycję, w której nogi znajdują się nad sercem. NASA umieszcza swoich astronautów w tej pozycji, aby złagodzić stres w ich ciałach, gdy są katapultowani w kosmos.

Na wielu rynkach dostępnych jest wiele rodzajów krzeseł o zerowej grawitacji. Po pierwsze, te wewnętrzne, które zapewniają podstawową neutralną pozycję ciała. Z drugiej strony, rozkładane fotele o zerowej grawitacji na zewnątrz są zwykle małe i idealnie nadają się do biwakowania lub pływania.

Wreszcie, fotele do masażu o zerowej grawitacji zwiększają korzyści płynące z NPB poprzez nasycanie go masażami.

Gdzie kupić najlepszy fotel o zerowej grawitacji?

1. Lafuma Futura 

W Lafuma Futura nie zastanawiałbyś się dwa razy, jaka jest miękka. Wszystko dzięki 3-warstwowej wyściółce jest idealnym krzesłem na zewnątrz z zerową grawitacją!

Chociaż jest droższy niż cokolwiek innego na tej liście, nie będziesz rozczarowany jakością Lafuma Futura. Ich poduszka wykonana jest z Batyline, tkaniny znanej z odporności na słońce i blaknięcie. Szybko schnie, ale nie jest wodoodporny.

2. Podstawy Amazon

Jeśli szukasz bardziej dostępnego i niedrogiego krzesła grawitacyjnego, nie szukaj dalej dzięki Amazon Basics. Możesz kupić to online i wybierać spośród różnych rodzajów i kolorów. Ponadto większość ich produktów obsługuje wyściełany zagłówek i profilowany podłokietnik, które zapewniają komfort użytkownikowi.

Krzesła tej marki są lekkie. Dzięki temu są łatwiejsze do przechowywania i idealne na przygody na świeżym powietrzu.

3. Sportowa przyczepa kempingowa Nieskończoność

To krzesło o zerowej grawitacji oferuje mocną stalową ramę, która zapewnia długotrwałe i mniej drżące siedzenie. Posiada również funkcję płynnego pochylania, która pozwala użytkownikowi zablokować pozycję fotela według własnego uznania.

Ponadto krzesło może wytrzymać ciężary do 300 funtów. Faktura siedziska i jego elementu jest trwała, ponieważ jest wykonana z wytrzymałej tkaniny Textilene.

4. GoPlus

Kolejną przystępną cenowo opcją na naszej liście są krzesła grawitacyjne chińskiej firmy GoPlus. Mimo że projekt jest dość prosty, z pewnością bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Rama wykonana jest ze stopu i stali, co świetnie zapobiega rdzewieniu.

Te krzesła grawitacyjne mogą pomieścić do 300 funtów. Chociaż GoPlus sprawił, że jest przenośny, niektórzy konsumenci sugerują więcej uchwytów, aby poznać najlepszy sposób na wygodne noszenie.

5. Willa Phi

Wspaniałe w krzesłach grawitacyjnych Phi Villa jest to, że są nieco większe niż jakiekolwiek inne marki. Oferują również mechanizm blokujący krzesła, umożliwiający użytkownikowi dostosowanie pozycji do własnych upodobań. Czy wspomnieliśmy również, że mają wyjmowane tace i poduszkę zagłówkową?

Phi Villa oferuje również wyjątkowo długie krzesła, które mogą pomieścić niektórych wyższych ludzi, którzy mają problem ze znalezieniem krzeseł grawitacyjnych w swoim rozmiarze.

Jak krzesła o zerowej grawitacji wpływają na ciało?

Krzesło o zerowej grawitacji to przedmiot, który promuje neutralne ułożenie ciała lub pozycję, którą nasze ciało przyjmuje w mikrograwitacji. Wprowadza twoje ciało w stan nieważkości, pod kątem około 120 stopni. Na początku możesz czuć się niekomfortowo, ale gdy się do tego przyzwyczaisz, będzie lepiej.

Jedną z zalet krzeseł grawitacyjnych jest to, że są dobre dla naszego układu oddechowego. Ponieważ pozycja ta pozwala, aby głowa znajdowała się nieco powyżej brzucha, pomaga utrzymać otwarte drogi oddechowe. Krzesła o zerowej grawitacji mogą również zapobiegać problemom z oddychaniem, takim jak bezdech senny lub chrapanie.

Kolejną zaletą posiadania tego typu krzesła jest to, że sprawia, że ​​siedzenie jest zdrowsze dla kręgosłupa. Chociaż używanie zwykłego krzesła niekoniecznie jest „niezdrowe”, po prostu obciąża plecy. Możesz złagodzić bóle pleców dzięki fotelom grawitacyjnym.

Wniosek

Teraz, gdy już wiesz, gdzie kupić krzesło o zerowej grawitacji, nadszedł czas, abyś wybrał taki, który najbardziej Ci odpowiada! Pamiętaj, że zawsze powinieneś zastanowić się, w jakim celu zamierzasz używać tego krzesła. Jeśli chcesz przenośny, kup mniejsze krzesło grawitacyjne, ponieważ są one łatwe do przechowywania.

Powinieneś również sprawdzić gwarancję, którą oferuje marka, aby przetestować niezawodność swojego produktu. Lato może być drogim sezonem. Więc trzymaj się blisko swojego budżetu bez dostosowywania jakości!