Gdzie kupić fotel Perseusza Loveseat przy Mercury Row

Szukasz mebli pasujących do Twojej wąskiej przestrzeni? Fotel Mercury Perseus Loveseat pozwala zrelaksować się z przyjacielem w każdym środowisku. Ale gdzie kupić fotel Perseusza Loveseat przy Mercury Row?

Fotele dwuosobowe ze względu na swoją wszechstronność są doskonałym uzupełnieniem każdej kolekcji mebli. Możesz go wykorzystać na końcu łóżka, obok kanapy lub na korytarzu. Możesz go również wykorzystać jako główne miejsce do siedzenia w małym mieszkaniu.

Gdzie kupić fotel Perseusza Loveseat przy Mercury Row

Najważniejszym powodem zakupu mebli jest to, że stanowią one tło dla naszego życia. Nasze wymagania dotyczące wyposażenia zmieniają się wraz z dużymi i drobnymi zmianami w naszym życiu.

Przy okazji, czym jest fotelik miłosny?

Jednym z dwóch rodzajów dwumiejscowych krzeseł jest siedzisko miłosne. Jeden rodzaj, znany jako „brytyjskie dwumiejscowe kanapy”, jest prawie synonimem „dwumiejscowej kanapy”. Często wyposażają go w dwa wyściełane siedzenia.

Fotel jest również znany jako tête-à-tête, ławka do zalotów lub ławka do całowania. To każdy rodzaj dwumiejscowego mebla, w którym dwa siedziska ułożone są w kształcie litery S.

Pozwala dwóm osobom rozmawiać, patrząc na siebie. Ponadto oba są w zasięgu ręki, zwykle zachowując skromną barierę między nimi.

Jej głównym celem nie było zachęcanie do przytulania i czułości, ale zapewnienie większego miejsca do siedzenia dla kobiet, ponieważ trendem były spódnice z dużymi warstwami z obręczami. Zaprojektowali ten fotelik, aby był bardzo funkcjonalny.

Co to jest Mercury Row?

Mercury Row zapewnia projekty, które dostosowują się do Twojej przestrzeni i są niewątpliwie stylowe. Odkryj starannie wyselekcjonowaną kolekcję projektów z połowy wieku o eleganckich kształtach i ostrych akcentach. Znakiem towarowym Wayfair LLC jest rząd rtęci.

Asortyment inspirujących, niedrogich mebli i elementów dekoracyjnych Mercury Row ułatwia wprowadzenie stylu, który kochasz do życia, od tego jednego kochanego fotela Perseusza, którego szukałeś, po zagłówek Twoich marzeń.

A teraz głównym problemem jest to, gdzie kupić fotel Perseus Loveseat od Mercury Row? Te przewodniki pomogą w Twoich potrzebach.

Jarówka

Bezrękawica Loveseat Perseus 58″ firmy Mercury

Cena wynosi od 1046,25 USD do 309,99 USD. Ten maleńki fotelik, który doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń, pozwala odprężyć się i zrelaksować z przyjacielem w każdym pomieszczeniu. Amortyzację zapewniają pianka i włókno poliestrowe, gdy odpoczywasz i odpoczywasz, a całość pokryto w 100% poliestrową tapicerką, która zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd.

Z ogólnymi wymiarami 36 cali wysokości o 58 cali wagi o wymiarach 32 cali i wymiarach siedziska 20,5 cali wysokości o 58 cali wagi o wymiarach 21 cali. W zestawie poduszki do rzucania.

Kajko

Standardowa kanapa dla Perseusza przy Mercury Row

Cena wynosi od 325 do 96 USD. Charakterystyka przedmiotu: Mercury Row to marka. Fioletowy kolor o wadze 60 cali, wysokości 32 cali i 28 wymiarach. Delikatnie używali tego fotelika. Zapewnia to, że nadal będzie w dobrym stanie.

Rafineria29

Loveseat Perseus Standard

Wycenili ten fotelik od 995,99 USD do 324,99 USD. Ten maleńki fotelik, który doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń, pozwala odprężyć się i zrelaksować z przyjacielem w każdym pomieszczeniu.

Wsparli ten czysty kawałek z czterema zwężającymi się nogami z bogatym wykończeniem espresso i zbudowali go na strukturze sosny, topoli i sklejki, która utrzymuje do 600 funtów.

Kiedy odpoczniesz i zrelaksujesz się, poczujesz się swobodnie. Ten fotelik ma poduszkę z pianki i włókna poliestrowego. Co więcej, tapicerka z solidnej tkaniny otula ten projekt, zapewniając elegancką i nowoczesną estetykę. Konieczne jest złożenie go.

RealSimple

Mercury Row Perseus 58″ Armless Sofa dwuosobowa z karaibskiego lnu

Cena wynosi 269,99 USD. Ten maleńki fotelik, który doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń, pozwala odprężyć się i zrelaksować z przyjacielem w każdym pomieszczeniu. Amortyzację zapewniają pianka i włókno poliestrowe, gdy odpoczywasz i odpoczywasz, a całość pokryto w 100% poliestrową tapicerką, która zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd. Tkanina: pościel karaibska firmy Mercury Row.

Amazonka

Miłosne fotele Perseusza w rzędzie rtęci w purpurowej ametystowej pościeli

Ten fotelik jest w kolorze fioletowym. Mercury Row to marka poliestru, lnu i tkaniny. W zestawie poduszka do siedzenia. Nie są potrzebne żadne narzędzia. 100% Poliester Tkanina o wyglądzie lnu, która uzupełnia wszystkie dekory. Możesz również zastosować ochraniacz tapicerki.

Aptdeco

Miłosne miejsce Perseusza przy Mercury Row

Cena to 225 dolarów. Ten dwuosobowy fotel jest idealny do niewielkich pomieszczeń i ma jasny wybuch kolorów. Zapewnili dwie poduszki do rzucania z tym fotelikiem.

Całkowite wymiary to 58 cali szerokości, 36 cali wysokości i 32 cale głębokości. Może to przedmiot używany, ale nadal jest w doskonałym stanie.

Wniosek

Sklepy, jak wspomniano powyżej, to miejsca, w których można kupić fotel Perseusza Loveseat firmy Mercury Row. Jak widać, istnieje wiele miejsc dla osób kochających Perseusza z rtęcią, jeśli szukasz czegoś małego, uroczego i rozsądnego.

Wielu klientów kupuje pełnowymiarową sofę, nawet jeśli ich obecny wystrój znacznie skorzystałby na czymś drobniejszym.

Wymagamy od mebli wygodniejszego życia, które wykorzystujemy do przechowywania, siedzenia i spania. Służy również do pokazania naszego wyczucia stylu, który wykracza poza to, co niezbędne. A ponieważ zmieniają się nasze potrzeby i okoliczności, zmieniają się także nasze meble.