4 podstawowe sposoby łatwego korzystania z krzesła Zero Gravity

Jeśli kupiłeś krzesło o zerowej grawitacji lub planujesz to zrobić, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w prosty sposób korzystać z krzesła z zerową grawitacją. Cóż, czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu nieważkim bez grawitacji? Że pływasz bez wysiłku, jakbyś pływał w Morzu Martwym?

Krzesło o zerowej grawitacji czerpało inspirację z krzeseł stworzonych specjalnie dla astronautów. Kto by pomyślał, że ty też tego doświadczysz? Będziesz mógł dzielić to uczucie unoszenia się na wodzie, ale taniej, przenośnie i stylowo.

4 podstawowe sposoby łatwego korzystania z krzesła Zero Gravity

Mimo że te krzesła antygrawitacyjne wydają się być proste, przekonasz się, że są niezwykle wygodne dzięki unikalnej funkcji rozkładania. Są również łatwe w użyciu i mają różne typy w zależności od potrzeb.

Ponieważ ludzie stają się coraz bardziej świadomi potencjalnych korzyści płynących z krzeseł o zerowej grawitacji, ich zapotrzebowanie stale rośnie. Kiedy ktoś osiąga neutralną pozycję ciała w postawie zerowej grawitacji, ciężar rozkłada się równomiernie w całym ciele, zmniejszając stres spowodowany naturalnymi siłami grawitacji.

Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak działają krzesła o zerowej grawitacji.

Czy krzesła o zerowej grawitacji naprawdę działają?

Istnieje wiele dowodów sugerujących, że krzesła i kołdry o zerowej grawitacji pomogły ludziom w radzeniu sobie z problemami z plecami. Krzesła o zerowej grawitacji mają na celu takie ustawienie ciała, abyś podczas siedzenia czuł się lżejszy od powietrza, bezstresowy i zrelaksowany.

Czasowo łagodzi ból, zmniejszając nacisk na rdzeń kręgowy i otaczające nerwy. Należy jednak zauważyć, że są to narzędzia, a nie leczenie bólu pleców.

Krzeseł o zerowej grawitacji można używać do skręceń i nadwyrężenia pleców, kontuzji, skoliozy, zwyrodnienia dysku i bólów kręgosłupa. Oprócz dekompresji kręgosłupa i poprawy zdrowia serca, postawa zerowej grawitacji sprzyja lepszej jakości snu i zwiększonej produktywności.

Jak korzystać z krzesła o zerowej grawitacji

Aby otworzyć

Ustaw krzesło prosto na nogach, z poduszką skierowaną do przodu i zabezpiecz krzesło nogami. Dociśnij podłokietniki krzesła w kierunku ziemi, aż przednie i tylne nogi krzesła mocno oprą się na ziemi. Należy pamiętać, że krzesło musi być ustawione na równym podłożu.

Możesz poprosić o pomoc, jeśli twoje krzesło o zerowej grawitacji jest trochę ciężkie. W ten sposób możesz mieć dodatkową rękę w mocnym trzymaniu go.

Aby położyć

Oprzyj plecy o oparcie siedzenia, tak aby krzesło całkowicie je podtrzymywało. Następnie połóż obie ręce na podłokietnikach krzesła. Na koniec połóż stopy na drążku podnóżka po obu stronach krzesła.

Grawituj z powrotem na krześle i jednocześnie popchnij podnóżek do przodu i do góry, aż krzesło położy się do preferowanej pozycji. Oprzyj się wygodnie. Pamiętaj, że nie musisz zmuszać krzesła do pochylania się, ponieważ będzie ono naturalnie funkcjonować.

Aby zablokować

W żądanej pozycji wyreguluj podłokietniki i zlokalizuj mechanizm blokujący pokrętło w dolnej części podłokietników, aby zablokować je na miejscu. Zrób niewielką zmianę wagi, aby mieć pewność, że krzesło jest bezpiecznie zablokowane. Aby zablokować w pozycji pochylonej, przekręć prawe pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jednocześnie obracając lewe pokrętło przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Aby odblokować

Kierując się w dół w kierunku ziemi, możesz odblokować oba zamki i odblokować drzwi. Naciśnij stopami na podnóżek, aby powrócić do pozycji pionowej po zwolnieniu blokad.

Siedząc na krześle o zerowej grawitacji przed wyjściem z niego nie trzeba odblokowywać pokrętła. Jednak konieczne jest odblokowanie pokręteł na krześle o zerowej grawitacji, gdy leżysz na nim, zanim wstaniesz z niego.

Czy krzesła o zerowej grawitacji są łatwe w użyciu?

Krzesła o zerowej grawitacji są łatwe w codziennym użytkowaniu. Nie są skomplikowane i możesz je złożyć w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, pozytywne działanie krzeseł o zerowej grawitacji sprawia, że ​​są one tak ważne dla samoopieki i relaksu.

Krzesła odprężające, takie jak fotele o zerowej grawitacji, są od dawna popularne. Stres jest przyczyną większości dolegliwości fizycznych i psychicznych, a także chorób. Grawitacja każdego dnia obciąża Twoje ciało ogromnym obciążeniem, powodując, że z czasem Twoje mięśnie stają się kruche i słabe.

Możesz przeciwdziałać tym efektom, siedząc na krześle o zerowej grawitacji i doświadczając, jak to jest być bezstresowym. Nie pozwól, aby napięcie, zmęczenie i ból pleców powstrzymywały Cię dłużej.

Wniosek

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć i poprowadzić Cię w zakresie korzystania z krzesła o zerowej grawitacji. Schody otwierają się, rozkładają, blokują i odblokowują krzesło grawitacyjne, dzięki czemu są dostępne dla wszystkich.

Dzięki temu możesz to łatwo zrobić nawet samemu. Poza trwałością i niskimi kosztami ma również zalety zdrowotne, dzięki czemu warto kupić krzesło grawitacyjne.