11 kroków, aby zapobiec toczeniu się krzeseł obrotowych na pochyłej podłodze

Czy masz krzesło obrotowe i pochyloną podłogę? Jeśli tak, jak zapobiegasz odsuwaniu się krzesła, gdy na nim siedzisz? Domyślam się, że twoja odpowiedź brzmi „nie wiem”. To zrozumiałe, jeśli brzmi to jak problem, który nigdy nie przyszło ci do głowy. Istnieje jednak proste rozwiązanie!

W tym poście na blogu omówimy, jak zapobiegać toczeniu się krzeseł obrotowych na pochyłej podłodze. Czekaj na 11 kroków, jak rozwiązać ten powszechny problem związany z brakiem możliwości pracy w domu, ponieważ biurko nie pozostaje na swoim miejscu z krzesłem obrotowym i pochyloną podłogą!

11 kroków

Kroki, jak utrzymać krzesło obrotowe przed toczeniem się po pochyłej podłodze

Zmierz, jak daleko obraca się Twoje krzesło. Jeśli masz mało miejsca, zacznij od pierwszego kroku poniżej; jeśli nie, przejdź do kroku czwartego.

Krok pierwszy: Umieść dwa wsporniki L w odległości co najmniej sześciu cali od obu stron siedziska po obu stronach wystającej z niego nogi. Następnie przymocuj jeden wspornik około trzech cali z przodu iz tyłu każdego koła, a także przymocuj je do dowolnej innej części, która wystaje jak ramiona, aby zapewnić stabilność. To rozwiąże problem!

Krok drugi: użyj przedłużacza lub listwy zasilającej, aby biurko mogło znajdować się dalej niż siedzisz, aby zapobiec przewracaniu się przez cały dzień. Możesz również spróbować wysiąść co godzinę, aby rozprostować nogi i zapobiec bólom.

Krok trzeci: Ułóż gumową matę na podłodze przed biurkiem, aby uzyskać tarcie, które uniemożliwi poruszanie się krzesła. Możesz również użyć odwróconego dywanu z podkładkami pod meble, ale upewnij się, że nie umieszczasz ich tuż obok siebie, ponieważ może to spowodować poślizg!

Krok czwarty: Niektórzy ludzie lubią to, jak czują się ich plecy, gdy przez cały dzień uczą się czegoś. Nie jest to zalecane przez lekarzy, ponieważ prowadzi między innymi do problemów z szyją i bólu pleców. Jeśli jednak zdecydujesz się to zrobić, załóż poduszkę (lub dwie) pod dolną część pleców, aby zapewnić wygodę!

Lista innych pomysłów na zabezpieczenie krzeseł obrotowych przed toczeniem się po pochyłej podłodze

Użyj podkładek do mebli, aby zapewnić tarcie pod nogami krzesła.

Usiądź w pozycji, która zapewni Ci stabilność i nie pozwoli Ci się poruszać podczas pracy przy biurku, na przykład siedząc prosto lub opierając się o coś w celu wsparcia.

Umieść za plecami odwrócony dywanik z podkładkami pod meble, aby podczas opierania się na podłodze pojawił się opór, który zapobiega toczeniu się. NIE umieszczaj tego zbyt blisko innego mebla, ponieważ wtedy mógłby się ślizgać!

Wskazówki, jak utrzymać krzesło obrotowe przed toczeniem

Wskazówka pierwsza: Jeśli wszystko inne zawiedzie, użyj dwóch krzeseł razem, z których jedno cofa się i opiera się na siedzeniu przyjaciela obok niego, aby zapewnić stabilność i wygodę. Pozwala to na lekkie pochylenie podczas pracy przy biurku.

Wskazówka druga: weź starą książkę telefoniczną i przetnij lub złóż ją na pół, aby umieścić ją pod stopami, aby zapewnić dodatkową stabilność na podłodze. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz dywan, który łatwo się brudzi z powodu tego, jak często trzeba zmieniać krzesło w ciągu dnia.

Nie używaj tych podkładek do mebli, jeśli są zbyt miękkie i nie stawiają żadnego oporu! Jeśli tak się stanie, nie ma sensu ich używać, ponieważ bez nich nadal można się poślizgnąć!

Wskazówka trzecia: używaj samoprzylepnych pasków z rzepami wraz z wyściółką mebli, na wypadek, gdyby ktoś zdecydował się zmienić porządek, gdy Cię nie będzie w godzinach pracy. Te dwa elementy razem powinny wystarczyć, aby krzesło nie toczyło się po pochyłej podłodze.