10 prostych sposobów na owinięcie fotela jak profesjonalista

Znalezienie idealnego prezentu dla członków rodziny lub przyjaciół może być trudne, zwłaszcza jeśli mają wszystko. Jedyne, czego mogą nie mieć, to rozkładany fotel! Fotel to najwyższy komfort, a kto by go nie chciał?

Zawsze można było kupić w sklepie drogi skórzany fotel, ale co powiesz na coś, co jest spersonalizowane i niepowtarzalne? Oto 10 prostych sposobów na owinięcie fotela jak profesjonalista.

10 prostych sposobów na owinięcie fotela jak profesjonalista

Kroki pakowania prezentów na fotel

Krok 1. Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować, jest rozkładany fotel. Może to być zakup starego krzesła lub sklepu meblowego, coś z piwnicy itp. Pamiętaj, aby usunąć wszelkie pokrycia z tkaniny i amortyzację przed owinięciem go w nowe przedmioty! (Widzisz jakie to było proste?)

Krok 2. Następne są materiały do ​​pakowania: mnóstwo starych arkuszy, gazeta (na szorstką fakturę), nożyczki lub nóż do pudełek, taśma, sznurek do związania wszystkiego.

Krok 3. Możesz zdecydować, w jaki sposób chcesz owinąć fotel: ciasno owinięty warstwami materiału i papieru? Związany wstążką? Puść wodze fantazji!

Krok 4. Gdy wszystko będzie już ładnie opakowane, musisz znaleźć sposób na wpisanie nazwiska odbiorcy i sposobu jego otwarcia. Uderz tam śladami ołówka za pomocą wymazywalnego markera (zazwyczaj lub możesz użyć stałego!)

Krok 5. Teraz czas na naprawdę zabawną część: owijanie! Użyj wybranych sznurków – sznurka, przędzy, wstążki, sznurka – aby związać każdą warstwę fotela, a następnie owijać, aż będzie ciasno jak bęben!

Co to jest pakowanie prezentów?

Pakowanie prezentów to proces prezentowania prezentu w taki sposób, aby wyglądał atrakcyjnie, dobrze pasował do jego zawartości i zapewniał łatwe otwieranie.

Aby zapewnić te trzy cechy jednocześnie, potrzebne są cztery rzeczy: coś do owinięcia prezentu (opakowanie), coś do włożenia do tego opakowania, aby przybrało formę zawartości (wypełniacz), coś do związania ; i coś, zwykle dekoracyjnego, ale czasem praktycznego, na zewnątrz.

Zawijanie to sztuka, w której masz dwa główne cele: po pierwsze, jak wygląda twoja opaska na lewą stronę, a po drugie, jak łatwo będzie ją rozpakować jako prezent.

Istnieją dwa główne rodzaje opakowań prezentów:

#1. Pierwsza to ta, która ma skrzyżowanie na górze i na dole; ten typ może być używany do owijania rozsądnie dużych obiektów.

#2. Drugi rodzaj wiąże z każdej strony, dzięki czemu nadaje się bardziej do mniejszych przedmiotów, takich jak pudełka na biżuterię lub ramki do zdjęć.

Zalety pakowania prezentów na fotel

Poczucie satysfakcji: jak zapakowałeś przedmiot dla odbiorcy. -Oszczędność czasu i pieniędzy przy zakupie prezentu: zamiast być zmuszonym do zakupu, znajdź papier do pakowania i wstążkę lub celofan; z przedmiotem, który został już zapakowany w prezent, będzie łatwiej.

Najlepsze fotele na prezenty

#1. Krzesło z ciemnobrązowym skórzanym fotelem

Jest to rozkładane krzesło, a najlepsze w nim jest to, jak wygodnie wygląda. Ciemnobrązowa skóra pasuje do każdego wystroju, więc nie musisz ograniczać się do tego, jakich kolorów możesz użyć na papierze do pakowania lub wstążce. Może być używany w biurze lub w domu do wypoczynku i relaksu.

Fotel jest idealny dla każdego, kto potrzebuje odpoczynku w swojej przestrzeni, ale też nie może wstać bez pomocy z krzesła. Da Ci poczucie komfortu podczas oglądania telewizji lub czytania książki.

Ma możliwość odchylenia się do tyłu do pozycji pionowej, jeśli chcesz sprzątać za nią. Ramiona mają również możliwość dostosowania wysokości lub niskiego poziomu dla Twojego poziomu komfortu, dzięki czemu możesz znaleźć to, co jest odpowiednie dla Ciebie i Twojej przestrzeni.

Skórzany materiał tego fotela ułatwia wycieranie, jeśli coś się na niego rozleje, dzięki czemu fotel będzie dobrze wyglądał przez długi czas.

Jest również świetny dla każdego, kto ma problemy z równowagą, co może być spowodowane zapaleniem stawów lub innymi schorzeniami, które mogą wpływać na to, jak dobrze chodzisz lub stoisz samodzielnie.

#2. Wielozadaniowy fotel

To nie tylko krzesło, na którym możesz siedzieć, aby oglądać telewizję, ale może również służyć jako podnóżek, gdy potrzebujesz czegoś miękkiego, na którym możesz postawić stopy. Podłokietniki pełnią również funkcję schowków, dzięki czemu możesz trzymać piloty lub inne przedmioty poza zasięgiem wzroku, ale nadal wystarczająco blisko, aby je złapać, gdy ich potrzebujesz.

Ten rozkładany fotel to świetna opcja, jeśli chcesz mieć coś, co wygląda jak prosto z Twojego ulubionego sklepu z nowoczesnymi meblami, ale ma też komfort i wygodę, dzięki którym jest idealnym krzesłem dla prawie każdego członka Twojej rodziny.

Mierzy 49 „x 33”, dzięki czemu zmieści się w każdym salonie, salonie lub sypialni.

Ma również pluszową niż przeciętną wysokość siedziska 20 cali, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo i siedzieć tam przez wiele godzin bez konieczności kręcenia szyi w górę i w dół przez cały czas.

Fotel jest dostępny w trzech różnych kolorach: czarna skóra, brązowa skóra i jasnobrązowa skóra.

O czym należy pamiętać podczas pakowania fotela na prezent

Utrzymuj papier do pakowania w czystości

Fotele często pokrywają je delikatnym materiałem, a papier do pakowania może się zabrudzić od czasu przechowywania.

Aby opakowanie prezentowe było czyste jak najdłużej, używaj worka na śmieci, aby zakryć kolana podczas otwierania papieru do pakowania. Pomoże to chronić odzież lub wszelkie powierzchnie znajdujące się w obszarze, w którym będziesz owijać fotel.