W jakim sklepie najlepiej kupić materac: najlepszy 5

Odpowiedź, w jakim sklepie najlepiej kupić materac, będzie zależeć od Twoich potrzeb i preferencji. Ale aby pomóc Ci poruszać się po rynku, znaleźliśmy pięć najlepszych sklepów i marek z materacami do sprawdzenia. A jeśli potrzebujesz więcej wskazówek dotyczących kupowania, czytaj dalej ten artykuł.

Skoro już o tym mowa, dowiedz się, jakie pytania zadać przy zakupie materaca. Pomoże Ci w wyborze i znalezieniu idealnego łóżka.

W jakim sklepie najlepiej kupić materac: najlepszy 5

Gdzie jest najlepsze miejsce na zakup materacy?

Amazon.com

Jeśli masz ograniczony budżet, możesz rozważyć zakup materaca na Amazon. Znajdziesz wiele marek, które mają niższą cenę niż twoje znane łóżka. Jednak nadal lepiej jest przeznaczyć trochę budżetu na zakup materaca, ponieważ wpływa to na jakość snu.

Zamiast grać z szalenie tanimi materacami na Amazon, znajdź niezawodną markę, która sprzedaje również na Amazon. Możesz znaleźć ich produkty w niższej cenie, zwłaszcza na corocznych wydarzeniach, takich jak Prime Day. A jeśli martwisz się, że otrzymasz niezadowalający produkt, oto jak zwrócić materac do Amazon.

Firma materacowa

Osoby, które nie chcą osobno odwiedzać poszczególnych sklepów z materacami, mogą sprawdzić firmę Materacy. W Firmie Materacy można znaleźć popularne marki materacy, w tym Serta, Tempurpedic, Sealy i Purple. W zależności od tego, co uważasz za wygodniejsze, możesz szybko przejrzeć Firmę materacową online lub odwiedzić jeden z ich sklepów, aby zobaczyć materace z pierwszej ręki.

Możesz nawet sprawdzić, czy wybrany model jest dostępny tylko w Internecie i nie będzie dostępny w sklepie. Wreszcie, możesz skorzystać z MattressMatcher firmy Mattress, aby pomóc Ci znaleźć najlepszy dla siebie materac. To poręczne narzędzie pyta o preferowany rozmiar materaca, budżet i inne przydatne informacje, takie jak punkty bólu i pozycja do spania.

Amerisleep

Jeśli jesteś w Teksasie, Kolorado, Oregonie lub Arizonie, rozważ wizytę w sklepie z materacami Amerisleep. A jeśli mieszkasz gdzie indziej, firma oferuje bezpłatną wysyłkę krawężnikową. Możesz spodziewać się otrzymania nowego łóżka po 7 dniach od wysyłki.

Materace Amerisleep są piankowe lub hybrydowe. Są objęte 20-letnią gwarancją, w której pierwsza połowa obejmuje całkowitą wymianę, a druga jako gwarancję proporcjonalną. Jeśli więc nie będziesz zadowolony ze swojego materaca w ciągu 100-dniowego okresu próbnego, możesz poprosić Amerisleep o pełny zwrot pieniędzy.

Kępek i igła

Pościel Serta Simmons należy do najpopularniejszych producentów materacy. Oczywiście markę Tuft and Needle warto również wymienić wśród najlepszych sklepów, w których można kupić materac. I chociaż nie będziesz mieć wielu opcji do wyboru, nadal możesz być zadowolony z zakupów z T i N.

Materace Tuft i Needle są dostarczane w pudełku. To sprawia, że ​​konfiguracja i zwrotność są proste, nawet bez płacenia za usługę dostawy konfiguracji. A jeśli mieszkasz w Phoenix, Portland lub Kansas City, możesz skorzystać z dostawy tego samego dnia, o ile złożysz zamówienie przed 14:00.

Saatva

Materace online zyskują na popularności, a jeśli chcesz zdobyć jeden, dlaczego nie rozważyć Saatvy? Marka ta zdobywa pozytywne recenzje i rekomendacje wielu użytkowników, a co więcej, jej materace są dostępne w rozsądnych cenach. Saatvie udaje się sprzedawać swoje łóżka po przystępnych cenach, ponieważ nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z płaceniem pracownikom sprzedaży, inwentarzom i fizycznym sklepom.

Ale jeśli chcesz najpierw przetestować łóżka, oto gdzie wypróbować materace Saatva i dlaczego ogranicza się to do jednego salonu. Niemniej jednak kupowanie w Saatva online jest wygodne, ponieważ nadal otrzymasz 180-dniowy okres próbny. Oferują nawet bezpłatną dostawę i ustawienie wraz z usunięciem materaca i podkładu.

Jak mogę uniknąć zakupu złego materaca?

Zainwestuj w niezawodną markę

Marki materacy, które istnieją od dawna i mają fantastyczną reputację dzięki jakości swoich produktów, są warte wydatków. W końcu lepiej kupić coś dość drogiego, jeśli masz pewność, że wytrzyma długo. Niezawodna marka będzie również miała lepszą politykę firmy, dzięki czemu zwroty i roszczenia gwarancyjne nie będą przyprawiać o ból głowy.

Aby pomóc Ci uzyskać rabaty i promocje, dowiedz się, kiedy najlepiej kupić materac.

Przeprowadź badania dotyczące funkcji materaca

Prawie wszystkie sklepy z materacami i producenci mają obecnie swoją stronę internetową. Zanim jeszcze odwiedzisz sam sklep, wiedz, czego się spodziewać w showroomie, dlatego też przygotujesz kilka pytań do sprzedawców. Zapoznaj się z materiałami i certyfikatami, aby uniknąć błędnych informacji w sklepie.

Przetestuj materac lub sprawdź recenzje

Wygląd i dotyk materaca da ci szybkie wyobrażenie o jego działaniu. Ale jeśli kupujesz materac przez Internet, zawsze możesz sprawdzić recenzje. Najlepiej byłoby również zaopatrzyć się w łóżko z długim okresem próbnym, aby móc je zwrócić, jeśli nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Jeśli dopiero zaczynasz kupować łóżko, dowiedz się, jak przetestować materac.

Wniosek

Podobała Ci się nasza lista? Podsumowując, w którym sklepie najlepiej kupić materac, możesz wziąć pod uwagę Amazon, Mattress Firm, Amerisleep, Tuft and Needle i Saatva. Oferują obszerną listę wyborów, a ich zasady sklepu są wygodne dla kupujących.

Zalecamy również ponowne przeczytanie trzech wskazówek, aby uniknąć zakupu złego materaca. Na koniec daj nam znać, jeśli masz więcej pytań, a pomożemy Ci znaleźć idealne łóżko.